PIF - Seifenglatt Trendy summer

Pass it Forward - PODARIMO Britev, brivnik, milo, kremo, AS, čopič, žiletko ali kaj drugega, razveselimo drug drugega!
Odgovori
Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58
PIF - Seifenglatt Trendy summer

Odgovor Napisal/-a Omega » 12 Dec 2014, 17:36

No, da podarim še jaz nekaj :P Milo je uporabljeno nekajkrat, a mi ne odgovarja. Ima dokaj močen vonj po morju in sivki, ni pa preveč močen (vsaj meni se ne zdi). Pošteno povedano, ni mi še uspelo narediti dobre pene iz tega mila, podobne izkušnje sta imela tudi 2 moja prijatelja ko sem jima posodil. Nevem, ali je to moja napaka, najbolje da @Miha pove, saj sem to milo dobil najprej od njega. Kar se pogojev za PIF tiče, naj si pa Admin kaj izmisli ;)
Up spirits!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: PIF - Seifenglatt Trendy summer

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Dec 2014, 18:37

ta mila seifenglatt meni lep odisijo, sam performance pa je bil nekje na sredi.

pogoji: lahko eveda naredis kar zelis,.. glede na to da si rekel naj se zmislim pa: malo bolj dinamicni pogoji (veljata oba hkrati):
- kolikor ljudi se prijavi, toliko original postov mora vsak objaviti (, torej ce je 1 prijalvjen je to 1 post, ce sta 2 prijalvjena, sta to 2 posta itd... ko stevilo preseze 3 ni treba vec loviti cifre)
- kolikor ljudi se prijavi za toliko dni se podaljsa PIF, za zacetek smo do konca vikenda (nedelja 14. dec. do polnoci, ko se prijavi 1 se podaljsa za dodaten dan) ipd

Omega ti pa povej ce se strinjas , ce pa ne pa seveda ravno tako super...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: PIF - Seifenglatt Trendy summer

Odgovor Napisal/-a Omega » 12 Dec 2014, 19:50

Meni je prav, Naj se igre začnejo! :D
Up spirits!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: PIF - Seifenglatt Trendy summer

Odgovor Napisal/-a miha » 14 Dec 2014, 18:58

:twisted: ... se dobro da smo postavili pogoje, da ne bo prevec navala ... (mislim da je pomanjkanje zanimanja za pif pri nas svetovni fenomen,.. na drugih forumih se folk precej zagrebe za take stvari...) .. ni mi pa jasno ali nocete, ali se vam ne da napisati posta "sodelujem", oz v tem pif-u se kaksen post objaviti (npr z vprasanjem o britju ki vas ze dlgo muci,.. ali pa kaksno zanimivo idejo, ugotovitvijo ;) )
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
janez011
Prispevkov:146
Pridružen:09 Feb 2014, 23:18

Re: PIF - Seifenglatt Trendy summer

Odgovor Napisal/-a janez011 » 14 Dec 2014, 19:26

Ja kaj pa vem jst osebno nimam nekaj velikega zanimanja za PIF še sam nevem zakaj :D.
Drgač pa mi bo kmalu zmanjkal trenutnega mila tko da ja se prijavljam.

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: PIF - Seifenglatt Trendy summer

Odgovor Napisal/-a mango » 18 Dec 2014, 21:55

Sicer malo smetenja, vendar tudi jaz nisem preveč zadovoljen z seifenglattom.

Odgovori