Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Uporabniški avatar
razorguy
Prispevkov:53
Pridružen:29 Nov 2014, 09:12
Kraj:Perugia, Italija
Kontakt:
Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a razorguy » 29 Nov 2014, 16:50

miha napisal/-a:Hey, the razor on SRP looks great, really a master's work! May i ask whst the price was?
The damascus san mai steel looks veri innovative, i am a little affraid it might be too je tone to rust?
Da rezilo je le eden izmed mnogih prototipov Mastro Livi je kar z nerjavečega jekla Damaska je kar, tako da nimam pojma o ceni. Mislim, da se bo postavila ceno takoj, ko konča eksperimentirati s svojo novo nerjavečega jekla Damasku in zagon proizvodnje.
Kot je za rje, pri čemer je iz nerjavečega jekla, je tveganje za pridobivanje rje je zelo nizka.Tega ne moremo trditi za ogljikov Damaska jekla plasti, ki lahko dobijo rje, če ni pravilno vodena. Na tem, da se ne razlikuje od vseh drugih ogljikovega jekla.
The RazorGuy - StraightRazorChannel na Youtube

Jaz sem z google prevajalnikom pisati v slovenskem jeziku v tem forumu.
Moja opraviči za kakršne koli napake, boste prebrali v mojih sporočilih. Hvala.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 29 Nov 2014, 18:58

Welcome @razorguy :D

Today i was watching those "damascus" razors, what a coincidence :D ..by now, they are the most beautiful straight razors i saw..make me wanna buy one, but i think they are very expensive :lol:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Nov 2014, 19:49

@razorguy: yes I was thinking of a high carbon part in damascus part, since it looked pretty dark when compared to the inox part..

for the pictures they must bi 800 or less pixel in landscape line, you must deposit them somewhere and post the link here... here is a kind of a manual for pictures Bajkman made once...
http://www.britev.si/viewtopic.php?f=10&t=163

@bizzy: britve mastra livi so po moje od cca 500 euro naprej, kaj hitro si na 1000 in vec eurih lahko
britev.si ruleeees :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 29 Nov 2014, 20:25

@Miha, se mi je zdelo da so kr drage ja, sploh ker so custom..mogoče v daljni prihodnosti si pa privoščim kako "never say never" :D

Uporabniški avatar
razorguy
Prispevkov:53
Pridružen:29 Nov 2014, 09:12
Kraj:Perugia, Italija
Kontakt:

Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a razorguy » 29 Nov 2014, 20:37

miha napisal/-a:@razorguy: yes I was thinking of a high carbon part in damascus part, since it looked pretty dark when compared to the inox part..
Temni del rezila (srednji sloj), je v bistvu narejena iz barvane ogljikovega Damaska jekla.
miha napisal/-a:for the pictures they must bi 800 or less pixel in landscape line, you must deposit them somewhere and post the link here... here is a kind of a manual for pictures Bajkman made once...
http://www.britev.si/viewtopic.php?f=10&t=163

Mislim, da je dobro znano phpBB bug. To je običajno določen z urejanjem php.ini in nastavitev "allow_url_fopen" v "off". Prav tako lahko popraviti to z urejanjem phpBB kodo sebe in uporabite "curl" določiti velikost slikovne datoteke.
bizzy1 napisal/-a:Welcome @razorguy :D

Today i was watching those "damascus" razors, what a coincidence :D ..by now, they are the most beautiful straight razors i saw..make me wanna buy one, but i think they are very expensive :lol:
Hvala @ bizzy1 za dobrodošlico me v tem forumu.
Vesel sem, da vas cenijo fotografije sem objavil na SRP o mojem novem britvico in lepe nerjavečega jekla Damasku.
Nikoli ne reci nikoli: Mastro Livi prav tako "ugodne" brivniki, zlasti "Grifetto", britev posebej narejena za začetnike in prodala po razumni ceni, če menite, da je to pol-obrtnik iz izdelka.
The RazorGuy - StraightRazorChannel na Youtube

Jaz sem z google prevajalnikom pisati v slovenskem jeziku v tem forumu.
Moja opraviči za kakršne koli napake, boste prebrali v mojih sporočilih. Hvala.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Nov 2014, 20:43

what is the approximae price for Grifetto 9/8, or better said Grifone :)?
Slika
britev.si ruleeees :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 29 Nov 2014, 21:17

miha napisal/-a:what is the approximae price for Grifetto 9/8, or better said Grifone :)?
Slika
+1

Uporabniški avatar
razorguy
Prispevkov:53
Pridružen:29 Nov 2014, 09:12
Kraj:Perugia, Italija
Kontakt:

Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a razorguy » 29 Nov 2014, 21:23

miha napisal/-a:what is the approximae price for Grifetto 9/8, or better said Grifone :)?
Grifetto 9/8 ne obstaja! Grifetto je le 6/8 in obstaja samo en model: http://www.mastrolivirazors.com/Eng/grifetto.html
Moj Mastro Livi "Grifone" je poimenovana kot tako zato, ker je bila izdana z zelo isti nerjavečega jekla, ki se uporablja za Grifetto. In tam je samo ena Grifone in to je moje! ;) Popolnoma ročno izdelani.
Kot je za ceno, ne vem, če ste gospodje tu se uporabljajo tu jih javno objavili, vem, da je to nekaj, kar običajno ne sprejemamo v večini forumih, v katerih pišem. Jaz pa lahko pošljete PM s ceno?
The RazorGuy - StraightRazorChannel na Youtube

Jaz sem z google prevajalnikom pisati v slovenskem jeziku v tem forumu.
Moja opraviči za kakršne koli napake, boste prebrali v mojih sporočilih. Hvala.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Nov 2014, 21:27

Sorry, i know the price usually isn't talked about on the razor forums, so I understand you. :)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Lep pozdrav iz Italije na "britev.si" skupnosti

Odgovor Napisal/-a simon » 30 Nov 2014, 02:54

Slika
Tudi mastro Livi uporablja CrOx in glede na moje izkušnje me ne preseneča.

Odgovori