2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Okt 2014, 22:07

kooooooncnooooooo (2 meseca)

Slika
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a chrom » 22 Okt 2014, 09:17

Tole bo pa treba malo potalati okoli... :-)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Okt 2014, 14:57

Ma nemoj :D.. Kaj bi rad za sprobat? Lahko..
Sem zjutraj sprobal in so taprave ;).
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Okt 2014, 15:05

Brezpredmetna je razprava, da bi bil to ponaredek. Cena je več kot realna, izvor večine Feather žiletk pa je iz Tajske. Poleg toliko preizkuševalcev, kolikor jih je na na forumih, bi se hitro izvedelo za ponaredke.
Do sedaj sem slišal samo za ponaredke sbrskih MEM.

@miha, si se kaj oklal?

LP

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a akaj » 22 Okt 2014, 15:44

Bajkman napisal/-a:Brezpredmetna je razprava, da bi bil to ponaredek. Cena je več kot realna, izvor večine Feather žiletk pa je iz Tajske. Poleg toliko preizkuševalcev, kolikor jih je na na forumih, bi se hitro izvedelo za ponaredke.
Do sedaj sem slišal samo za ponaredke sbrskih MEM.

@miha, si se kaj oklal?

LP
Zakaj bi nekdo ponarejal ze tako zanic ziletke? Mem je edina ziletka do zdaj ki sem jo moral menjat med britjem in to po par potegih. In verjemite ce bj imel obcutek da bi se dalo nekako izpeljat britje do oonca bi ga. In jaz sem zadnji ki komplicira z ziletkami. Konec koncev jih kupujem v trafiki. In mi je cisto ok.

Bajkman

Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Okt 2014, 16:15

Vidiš, tukaj se pa ne strinjava. MEM se pri meni izkaže, glede vzdržljivosti pa ne bi mogel govoriti. Edini minus je, da zarostajo. Vendar to obenem pomeni, da niso čisto "rostfrei" in ostrost ni naključje, saj se da bolje nabrusiti.

Bajkman

Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Okt 2014, 17:20

Danes sem prejel pošiljko našega kolega @Jurbanowski-ega. Vse se vidi na sliki, tukaj pa želim izrabiti priliko, da se mu javno in iskreno zahvalim. Kot vidite, je paket res velik, kreme so nove. Vse to mi je nesebično poslal, kljub temu, da mu jaz nisem mogel nuditi toliko vredne zamenjave. Poslal sem mu samo vzorce svojih nekaj mil in krem.

Ker so to proizvodi, kateri NISO mednarodno poznani po ameriško - angleških forumih in trgovinah, so še toliko bolj zanimivi. Žal so nam nedostopni.
Vmes je nekaj ne-poljskih izdelkov, naštevanje je nesmiselno, saj jih takoj prepoznate.

Posebej zanimivi sta kremi Wars in Lider ter AS "kumarična voda", saj so to proizvodi, kateri niso doživeli "asimilacije" na zahodni trg - trg, kjer je dobro tisto, kar diši. Čeprav, da ne bo pomote, tudi ti dve kremi dišita in kar je najlepše - dišita drugače. ;)

Slika

Jurbanowski
Prispevkov:123
Pridružen:05 Apr 2014, 20:39
Kraj:Poland Alkoholand

Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Jurbanowski » 22 Okt 2014, 17:48

Bajkman napisal/-a:Danes sem prejel pošiljko našega kolega @Jurbanowski-ega. Vse se vidi na sliki, tukaj pa želim izrabiti priliko, da se mu javno in iskreno zahvalim. Kot vidite, je paket res velik, kreme so nove. Vse to mi je nesebično poslal, kljub temu, da mu jaz nisem mogel nuditi toliko vredne zamenjave. Poslal sem mu samo vzorce svojih nekaj mil in krem.
Ne pretiravajmo, saj sem tudi sam dobil mislim da 15 konkretnih vzorcev različnih mil + 2 vzorca Floida.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Okt 2014, 18:45

dober paket :) .. kako pa disita Wars in Lider , lahko s cim primerjas ?
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: 2014-10 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Okt 2014, 19:05

Ena od Wars ali Lider krem me spominja na Speick, a nisem prepričan. Mnenje raje prepustim komu drugemu. ;)

Odgovori