D.R. Harris

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Sep 2014, 21:28

..seveda steje... sicer je lastnik foruma i nsolastnik najvecje tacune za britve v usa, oz na svetu, ampak po moje da se dobro drzi kar se tice korektnosti..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 12 Sep 2014, 22:31

Dobra stvar D.R. Harris mila je, da se ga porabi izredno malo, po pripovedovanju. Bo za celo leto. ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Sep 2014, 22:37

kako je s temi vonji tega mila,.. namrec nikjer ne najdem ravno opisa po bazcnih vonjavah,.. nasel sem edino "trzna" imena vonjev..?
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 12 Sep 2014, 22:50

Bom poizkusil najti kak opis vonjev D.R. Harrisa. Pa ko smo že govorili o ostalih, Green Mountain in kot pravi @Akaj tudi Ejsberg sta res dobri mili. Ejsberg je sicer nekoliko kompleksno:
http://www.straightrazormagazine.com/20 ... -soap.html

Kar je pomembno pri Green Mountain:
And indeed, the most notable feature of GMS’s shave soap is its ingredient list: Tallow, Distilled Water, Stearic/Palmitic Acid, Coconut Oil, Sodium Hydroxide (lye), Castor Oil, Cocoa Butter, Glycerin, Potassium Hydroxide (also lye), Olive Oil, Borax, Bentonite and the essential oils used for fragrance. There are no preservatives, no artificial ingredients of any kind, and it is paraben and gluten free. GMS live up to their claim of producing a very pure product.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Sep 2014, 23:06

ne ne , jaz govorim o vonjih dr Harris-a...


PS za green mountain mi je se nekako jasno,.. ravno intenzivni vonji verjetno niso, naj bi bila pa dobra.. (je kdo ze preizkusil?)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 12 Sep 2014, 23:10

Tudi jaz sem se pravkar napalil na Green Mountain in Stirling (pa D.R. Harris že od prej). Strop Shoppe SE ima menda močan vonj, kar bi me gotovo odvrnilo.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Sep 2014, 23:12

.. mene pa pritegnilo :D :D , SS lepo disi
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 12 Sep 2014, 23:14

Evo, nek grob opis D.R. Harris vonjev.

Meni je lep vonj sicer všeč, a nikakor ne sme biti intentiven

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Sep 2014, 23:22

glede na te opise bi bil po moje s enajboljsi Windsor,... ce le ni limona prevec ocitna oz prevladujoca..ceprav so verjetno vsi ok :)
britev.si ruleeees :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a akaj » 13 Sep 2014, 10:29

Ooooo pravkar sem bil obvescen, da me doma caka milo Arlington...joj kdaj bo konec sluzbe!! :D

Vidim, da je bla debata o Harris vonjavah, tukaj je se nekaj grobih opisov D.R. Harris vonjav: http://sharpologist.com/2014/04/best-shaving-soap.html

Odgovori