Roba iz Italije

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Sep 2014, 23:05

Se pridruzujemmideji da ce bos tam malo pofotkaj ambient in predvsem kaj ma, zna biti koristno ali pa vsaj zanimivi pogledat kaj se dobi :).
britev.si ruleeees :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a akaj » 11 Sep 2014, 23:06

Samo Palmolive( classic in rinfrescante, katere sem dal proc ker to pa je res susilo kozo) in Nivea sensitive. Pac to kar sem dobil tle okoli, narocal nisem se nic, tale Arlington je bil moje prvo narocilo :) sem si tudi rekel, ponucam prej en loncek prorasa da se navadim peno delat in ne unicujem drazjih zadev :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a akaj » 11 Sep 2014, 23:08

miha napisal/-a:Se pridruzujemmideji da ce bos tam malo pofotkaj ambient in predvsem kaj ma, zna biti koristno ali pa vsaj zanimivi pogledat kaj se dobi :).
Sigurno da bom, se unih par slik na netu in navdusnje Italijana ko mi je govoril o tej prodajalni mi daja visoke upe. :)

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Sep 2014, 23:17

Predno fotkaš, ti priporočam, da vprašaš za dovoljenje. Načeloma v trgovinah ni dovoljeno. Jaz sem v Tigoti moral Under cover. :lol:

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 13 Sep 2014, 09:08

Fantje, danes bom imel možnost skočiti čez mejo. Če bi kdo kaj rad, naj pove, slike so vidne, kaj se da dobiti. Najbrž se lahko dobi tudi Cella milo in Floid Blue After Shave 400 ml. Slednji poštnino podraži, saj je teža, potrebno pošiljanje kot paket + pazljivejše ravnanje. ;)

Da se izognemo komplikacijam nakaznic, višji poštnini itd, mi nakažete na paypal ali direktno TRR. Še vedno pa lahko z odkupnino, če kdo želi.

LP
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 13 Sep 2014, 09:43, skupaj popravljeno 2 krat.

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a chrom » 13 Sep 2014, 09:37

Bajkman napisal/-a:Fantje, danes bom imel možnost skočiti čez mejo. Če bi kdo kaj rad, naj pove, slike so vidne, kaj se da dobiti. Najbrž se lahko dobi tudi Cella milo in Floid Blue After Shave 400 ml. Slednji poštnino podraži, saj je teža, potrebno pošiljanje kot paket + pazljivejše ravnanje. ;)

LP
Jaz bi imel tale NOVI proraso balzam. Za razliko od starega naj bi ta resnično dišal ISTO kot njihovo zeleno milo ali krema.

http://www.italianbarber.com/proraso-li ... green-balm

Hvala.

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 13 Sep 2014, 09:39

Bom pogledal, če ga imajo. Je že napisan na mojem spisku. ;)

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 13 Sep 2014, 20:52

Nakup je uspel:
Slika

@chrom, preveri če je to to, kar si iskal. Embalaža tvoje slike je angleška, v Italiji pa je seveda italijanska.

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a akaj » 13 Sep 2014, 21:13

Bajkman legenda! Leva dva stolpca zame(plus polovica tretjega? :)
Zadnjič spremenil akaj, dne 13 Sep 2014, 21:18, skupaj popravljeno 1 krat.

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a akaj » 13 Sep 2014, 21:17

Aja, Bajkman, kaj si pa zase vzl pri Paolu? Firbec pa te fore me dajejo :D

Odgovori