tvbshaving d.o.o.

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53
Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 08 Sep 2014, 17:40

Se eno vprasanje imam. Ali je mozno sedaj, ko gre preko poste slovenije, "placilo po povzetju" ?
ker za paypal bom moral pocakat do danes kasneje zvecer ali celo jutri.
Se ena stvar, nazadnje éomenil si 3.42e postnina, ampak pri izracunu na tvoji strani mi da 5.50e.
Saj tudi to je nekako ok, samo sprasujem da se bo vedlo-drugace se bo vsak vprasal isto.
in odgovor bo cakal tukaj :)

P.S. res me izredno veseli, da imamo sedaj v Sloveniji spletno trgovino z znamkami kot je D.R. Harris, Strop Shoppe in podobno. Kapo dol.

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 08 Sep 2014, 18:58

Zdravo. Momentalno nismo se organizirani za placilo po povzetju ampak ti obljubim da bomo cim prej to situazijo resili zato placilo je sedaj samo preko paypal. Kar se tice postnega placila bom danes zvecer z mojim teknikom popravil cene na spletu za samo Slovenijo. Ce si interesiran za katerkoli nakup ti svetvam od jutri naprej . Te zelo zahvalim za tvojo pomoc in za tvoje besede . Zivijo

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Sep 2014, 20:00

Paolo, necesa ne razumem... Je po predhodnem dogovoru mozen osebni prevzem v Novi Gorici ali Ljubljani?
V Novi Gorici sem pogosto, na Trzaski v LJ pa tudi.

Hvala in LP

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 08 Sep 2014, 20:30

Hvala Paolo za nasvete in prijaznost! Bom jutri popoldne skusal oddat narocilo..paypal.

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 08 Sep 2014, 20:37

Bajkman napisal/-a:Paolo, necesa ne razumem... Je po predhodnem dogovoru mozen osebni prevzem v Novi Gorici ali Ljubljani?
V Novi Gorici sem pogosto, na Trzaski v LJ pa tudi.

Hvala in LP
Zivijo za prevzem izdelkov je mozen v Novi Gorici na Erjavcevi ulici 30 , v Ljubljani imamo samo legalni sedez ciao ciao
Zadnjič spremenil Paolo antonio tondi, dne 08 Sep 2014, 20:40, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Sep 2014, 20:39

Me veseli. Po predhodnem dogovoru bom prevzel izdelke osebno v Novi Gorici.

LP

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 09 Sep 2014, 09:34

Bajkman napisal/-a:Me veseli. Po predhodnem dogovoru bom prevzel izdelke osebno v Novi Gorici.

LP
Veseli me da te bom lahko spoznal osebno tako da bomo lahko spili kavo skupaj .
Rad bi te opozoril, da moraš iprej opraviti placilo preko paypala zaradi racunovodske namene in brezplačne dostave. (ni v racunu)
pozdrav in upam, da se bomo kmalu spoznali . ciao ciao

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 09 Sep 2014, 09:46

Dober dan . Obvescam vas da na nasem spletu www.tvbshaving .com boste dobili nove cene za spedicijo preko Slovenske poste in to je 3,42 eur samo za Republiko Slovenija. :D :D :D

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 12 Sep 2014, 18:56

Paolo, samo za informacijo. Vceraj sem oddal narocilo preko paypal. Vse stima? Meni je dalo payment successfull in to je to. Upam da je slo vse skozi tako kot je moglo. se mi ze cedijo sline zaradi novega mila :)

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 12 Sep 2014, 18:58

Nam morda zaupaš, katero milo si ubodel?

Odgovori