2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
andrej
Prispevkov:78
Pridružen:13 Okt 2013, 19:22
Kraj:Ljubljana
Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a andrej » 29 Maj 2014, 09:33

Mel sem dva black beuty-ja enega sem pol fotru podaril in je novejše izdelavo z plastičnim backplanom moj ima kovinskega in je near mint condition :mrgreen: sem mel ogledan tudi gillette tech travel:

Slika

pa me je en prehitel je bil pa tudi super ohranjen :?

Za čopič pa vem da ga je treba obdelat preden pride do polnega potencijala :mrgreen:

Evo moj mali komplet:

Slika
Slika
- Gillette Super Adjustable Black Beauty 1974 U2
- Old Spice shaving mug
- Palmira sapun za brijanje
- Semogue SOC boar ash wood
- Old Spice original AS

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Maj 2014, 14:35

evo ce koga zanima glede Speick-a na FB strani od forum je slovenski uvoznik za Speick objavil to ponudbo ce koga zanima ... 20% popust ce prav razumem

https://www.facebook.com/britev.si/post ... tif_t=wall

ne vem ali imajo alkoholni AS tudi v ponudbi ali ne.. ?
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Maj 2014, 14:46

Si se to ti dogovarjal? Kolikor vidim, so celo samo id sebe nam ponudili popust, kar je zelo razveseljujoče. Cene s popustom so realne, lepo je videti, da se da te izdelke dobiti tudi v Sloveniji.
Jaz imam njihovo kremo in sem zadovoljen.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Maj 2014, 14:58

ne nisem se jaz dogovarjal,.. pisali so na FB stran foruma,... je tudi mene zacudilo,.. sploh glede na to kako se je treba ponavadi truditi,.. jaz imam kremo in AS in sta mi vsec... vsekakor dobra novica :)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Maj 2014, 15:03

Jaz kot "zahteven uporabnik" hitro vidim kako neskladnost. Saj ste verjetno že opazili, hehehe.

No, ta ponudba je nekaj drugega in dejansko me prepriča. ;)

Leiito
Prispevkov:140
Pridružen:15 Mar 2014, 10:15

Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Leiito » 29 Maj 2014, 16:15

Na FB je objavil moj znanec Nzugu, ki se bolj spozna na internet in podobne modne muhe, ponudba je prišla pa s strani uvoznika oziroma tamkajšnje prijazne Ms Edite v odgovor na vprašanje, tako da je legit:

"Sporočam vam, da imamo na zalogi kremo za britje (art.170): 3,56 EUR in Men active deo rollon: 5,95 EUR.
Naročiti moramo naslednje: After shave balsam sensitiv, art. 1182: 9,61 EUR , Seife, Art 100: 2,24 EUR ter Eau de toilette, Art. 188: 18,66 EUR
Na te cene vam nudimo rabat 20 % , brez plačila poštnine. Blago plačate po povzetju.
Prosim sporočite do ponedeljka, ali vam odgovarja in koliko kom bi želeli, tudi za vaše prijatelje na forumu. V ponedeljek bi oddali naročilo našemu dobavitelju, da bo čim prej tukaj.

V kolikor bi bilo na vašem forumu povpraševanje po teh izdelkih, jih lahko redno naročate na ta mail. Potrudili se bomo, da bodo izdelki na zalogi oz čim prej pri vas.
Ko bomo uredili spletno trgovino, bo zadeva malce lažja.

_________________________
BaitriS d.o.o.
SI-3214 Zrece, Dobroveljska cesta 5
E-mail: baitris@siol.net
www.baytris.si
tel 00 386 3 752 02 60
fax 00 386 3 752 02 61
Mobile: 00 386 41 681 382

Leiito
Prispevkov:140
Pridružen:15 Mar 2014, 10:15

Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Leiito » 29 Maj 2014, 16:36

Celo na zalogi imajo AS z vol.%

After shave losjon 100 ml- art 185: cena 10,22 EUR- na zalogi 1 kom; rabat 20 %
After shave Men Activ losjon –art 391: 11,59 EUR- ni na zalogi.

In zgledno odzivni so pri tej tvrdki, Danes naročeno pride jutri po pošti po povzetju. Več kot to že težko pričakujem.

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a TMB » 29 Maj 2014, 18:16

simon napisal/-a:Slika
Glede na moje izkušnje priporočam Speick.Vsi njihovi izdelki so na nivoju in nad nobenim nisem bil razočararan. ;)
Speicktastic! :mrgreen:
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Leiito
Prispevkov:140
Pridružen:15 Mar 2014, 10:15

Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Leiito » 29 Maj 2014, 18:50

Nice view. Jaz sem naročil isto, samo EDT namesto AS z alkoholom.

btw, kot mnogim, je DE britje tudi meni prineslo odmik od plastike k naravni kozmetiki. Nič več antiperspirantov etc. Sem pa videl v Speickovem katalogu tudi pralni "prašek". Bom poskusil še to in poročal, če se srajce počutijo bolje.

Leiito
Prispevkov:140
Pridružen:15 Mar 2014, 10:15

Re: 2014-05 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Leiito » 29 Maj 2014, 22:00

Morda utegne koga zanimati Biotique Palmyra, indijska krema za britje, pri badgerju in še kje znana tudi kot "the thing". Naročil sem jo z Amazona, kjer je poceni, samo za prek £10.00 izdelkov iz add-on item kategorije, skupaj z "naravnimi" face moisturizerji ipd. firme Bulldog, ki so jo v zadnjem času hypali v Esquireju in podobnem ilustriranem listju.

Kupil sem še lonček, za katerega sem razumel, da je premer 5.5 inč, izkazalo se je, da so centimetri in lahko čopič v njem kvečjemu vrtiš kot bi delal ogenj. Denar, muzika...

Palmyra je na oko neprivlačna (objavim fotko, samo da najdem metodo), kot da sestavine ne bi bile dovolj zmešane, vse skupaj je videti tako kot si sam predstavljam svinjsko mast, tudi vonj ni višek sofisticiranosti, prej nasprotno, vsaj za evropske standarde, ko delaš peno so na začetku še grudice, ampak naredi pa vrhunsko smetano. Zdi se mi primerna za začetnike kot sem sam, ker odpušča preveč/premalo vode, se ne suši in ponuja ornk poušter. Škoda res, da je vizuelno in s stališča vonja tak under performer, ker bi mi bila sicer na prvem mestu, pred Prorasom, Muhletom, Tabacom, TOBSom itd. Za mojo tehniko ji še najbolj parira Speick, ki pa ga imam samo v sticku, ki mi ne sede najbolj. Ampak s Speickom bo že jutri drugače.

Ni ravno za v to temo, ampak od tipa, ki na youtubu prodaja "method shaving" sem se naučil, da se brivnik drži kot pikado, torej sem ga prej držal narobe, vsaj kar se metode tiče + on uči, da ob prehodih reagiraš na podlago z večanjem kota, nekako v trzajih. Ko to dela on zgleda nekako logično.

Kar pa sem se naučil od njega, in uporabil, je poševen prehod od sredine brade na dol, saj ne da je posebej zahtevno, in pa "hook", ko tik pred koncem prehoda zarotira brivnik. Zdi se učinkovito za adamovo cono, sploh če, kot pri meni, se smer dlak na majhni površini hitro menja.

Aja, Bulldog. Res sem se trudil samega sebe prepričati, da je bil to racionalen nakup, kupil sem namreč 4 njihove produkte in mogoče so res über naravni, testirani na neživi materiji itd., ampak cela izkušnja (fluidnost kreme na prstih, vonj, vpojnost v kožo, efekt...) je za 2 razreda pod Biothermom, kar sicer uporabljam. Edina relativno svetla točka je ravno AS balzam, ker minimalno peče, ampak brez pravega vonja to pač ni to,

Odgovori