Polsilver SI žiletke

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Bajkman
Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Mar 2014, 11:41

Hvala za opozorilo. Ravno iz tega razloga sem napisal previdno. Prodajalec je dobil eden pozitivni Feedback. Jaz bi si upal naročiti, če ne bo original, bo seveda dobil negativni feedback in na PayPalu bom zahteval denar nazaj. Za to je 45 dni časa, do takrat bom pa že ugotovil, če je ponaredek.

Če ne prej, bom naročil, ko mi poide zaloga.

LP

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a TMB » 05 Mar 2014, 15:21

Bolj sigurno je iz shaving.ie naročiti. 100 komadov je trenutno 19.95€ + poštnina.
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 18 Mar 2014, 22:58

Tale pravi, da ima še dodatni popust za člane badgerandblade foruma. Trenutno nima oglasa za 100 kosov. Ko bo spet imel, bom najbrž reskiral. Če Lahko komu pošljem kak kos za test (@simon, @TMB), ter @mihatu na mikroskopsko primerjavo s 100 % originalom, bi bilo super.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Mar 2014, 00:35

@Bajkman: lahko ti pogledam pod lupo, tudi slikam, ni panike, ni mi jasno kaj 100% pomeni

za kaksno za test se tudi jaz priporocam
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2014, 01:16

100 % originalom sem mislil te, katere še imam. Te so naročene z giftsandcare. Na mojo obljubo nisem pozabil, dobiš nekaj različnih britvic. :D

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Primorec » 19 Mar 2014, 07:37

@bajkman: mislim da sem ravno pri tem omenjenem Bolgaru včeraj na ebayu kupil zadnjih 100 polsilverk v setu...Sem pač riskiral teh $28. Če počakate par dni da pridejo po pošti jih bom primerjal z mojimi originali.. Kot vidim jih ima še na ebayu (200 kos). Njegov ebay id je polsilver_blades...

Sedaj bi rad probal samo še personna lab blue / med prep...Je kdo delal primerjavo z kakimi drugimi, naprimer polsilver, feather ipd..Na ameriških forumih jih hvalijo, ampak jaz amerom ne verjamem nič več..V končni fazi mi ostanejo za probat samo še ruske (rapira/swedish supersteel/voskhod) potem sem zaključil (če jih kdo ima se priporočam za par). Za dve od navedenih dam po celo škatlico supermax/sharpedge/shark/astra/bolzano...Mogoče bo koga zamikalo..Pa sorry za offtopic..

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2014, 09:07

Ne se sekirat, sem ga kontaktiral na ebay, če bo še kdaj imel na voljo 100 kosov. Odgovor:
----------------------------------

Don't worry,we have a large stack blades (50 000+) . If you are member in http://www.badgerandblade.com ,the price is special for forum members.

Regards,
Veli

----------------------------------

Povem, da sem na badgerandblade in vprašam, kako naj dobim boljše cene. Odgovor:
http://badgerandblade.com/vb/showthread ... highlight=

-----------------------------------------------

Tako da bom jaz naročil 200 kosov. V tem primeru je cena slabih 17c/žilektko s poštnino vred. Ne bi moglo biti ugodneje, razen če grem v Bolgarijo. ;) Ampak kakršno nesrečo imam, bi tam gotovo kupil fejk.
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 19 Mar 2014, 12:04, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2014, 09:11

Primorec napisal/-a: Sedaj bi rad probal samo še personna lab blue / med prep...Je kdo delal primerjavo z kakimi drugimi, naprimer polsilver, feather ipd..Na ameriških forumih jih hvalijo, ampak jaz amerom ne verjamem nič več..V končni fazi mi ostanejo za probat samo še ruske (rapira/swedish supersteel/voskhod) potem sem zaključil (če jih kdo ima se priporočam za par). Za dve od navedenih dam po celo škatlico supermax/sharpedge/shark/astra/bolzano...Mogoče bo koga zamikalo..Pa sorry za offtopic..
Ups, pozabil komentirat. Z ruskimi nisem imel opravka, Personna Blue in Med Prep pa zame nista dovolj ostri pri drugem britju. Prvega britja pa se več ne spomnim.
Sta pa res prizanesljivi do kože in morda bi se ta nezadostna ostrina v Slantu lepo kompenzirala. Bi poizkusil, ampak sem imel samo po en primerek obeh.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Primorec » 19 Mar 2014, 13:00

Ja, da ima za B&B popust nisem vedel. Sem tudi tam registriran. Enkrat sem hotel snet in pogledat eno sliko na B&B pa je forum tako nastavljen da to dovoli samo reg, uporabnikom in sem se pač registriral.. Drugače mislim da nimam tam niti enega posta.. No ja 2$ razlike bom že prenesel :lol:
Je pa tako, če tip prodaja na B&B potem ne verjamem, da prodaja fejke, bi ga hitro skenslal.. Bom itak hitro videl...
Zakaj sem se odločil za ta nakup? Predvsem ker je cenejši ta nakup v primerjavi z 100 permasharp z bestshave..Pa še malo rotirat zadeve je treba...
Samo to klinčevo lepilo po ostrini žiletke mi gre na *****..Zadnja Polsilver, ki sem jo odprl je bila res uiber zapacana.. To je pa res overkill..

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2014, 13:05

Tudi zato sem pomislil, da je to gotovo original. mislim da jih človek že lep cajt prodaja. Jaz jih bom naročil 200 kosov, pol jih vzame kolega. Točno ta, kateremu sem posodil 37C in je tudi navdušen. 200 kosov pa je 46$. 23 $/100 kosov z brezplačno poštnino je vsekakor zmaga.



LP
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 21 Mar 2014, 11:15, skupaj popravljeno 1 krat.

Odgovori