"Britje na Slovenskem"

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
"Britje na Slovenskem"

Odgovor Napisal/-a brico » 11 Jun 2019, 12:51

eko Miha ideja...zmeni se za prostor in naredimo izložbo tipo "Britje na Slovenskem"...po moje bo boljša kot ta v Trstu...če vsi prinesemo našo kramo....sam ne vem kje je kak prostor s steklenimi vitrinami...da se zadeve ne prijemljejo v roke...mogoče kaka šola ali knjižnica....prispevamo za kako cenejšo propagado, mogoče tudi na pol prodajno in to je to za te solde....stvar dogovora....jaz napolnim eno manjšo vitrino.... :lol: ....za kako pojedino na otvoritvi bomo že najdli sponzorja...

vsaka dodatna ideja dobrodošla....juhuuuuuuuuu....mogoče se pridruži kdo iz tujine...tisti k bolj poznate to ekipo....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: "Britje na Slovenskem"

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Jun 2019, 15:42

Zanimiva ideja Brico a to si mislil v prodajnem smislu ali razstavljanje opreme? Razstava na temo britja je bila nekaj let nazaj narejena v okviru muzeja, takrat na forumu ni bilo interesa za obisk (v Ljubljani).

Bomo videli, če bo kaj interesa v tej temi, zainteresiran ise lahko potem zorganizirajo pa vsak nekaj naredi, bo tako najlažje.
britev.si ruleeees :)

JaV
Prispevkov:85
Pridružen:11 Feb 2019, 16:58

Re: "Britje na Slovenskem"

Odgovor Napisal/-a JaV » 11 Jun 2019, 20:47

Brico, se pridružujem Mihu. Moramo definirati ali se prodaja ali razstavlja. Kot pravi Miha...razstave ljudi ne zanimajo. Ljudje po večini zahajajo v muzeje samo, če je prost vstop (vsaj po mojih izkušnjah). Tako, da lahko že takoj določimo ceno karte :) Prodajo imamo že v sklopu foruma...pa bi bila (zopet po mojem mnenju) tržnica nerentabilna.

Če pa spoštovani Brico pogledaš v trafikah založenost in pestrost "rumenega tiska" in gledanost reality show-ov, pa predlagam, če lahko razna dekleta po Ljubljani tečejo v petkah, še mi organizirajmo tekmovanje v hitrostnem britju. Pri tem bi bil športni rekvizit kaka Soluna s kakim ne ravno penečim milom in na koncu še Brion za poplaknit...to bi bilo za četrt finale! Polfinale bi bila samo še voda brez mila... Pol bi jih pa še s proceduralnimi napakami obremenjevali (npr. število šivov in dretje ob nanašanju z AS) in prištevali sekunde. Taka zadeva bi po mojem mnenju znala priti v anale :D

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: "Britje na Slovenskem"

Odgovor Napisal/-a brico » 12 Jun 2019, 12:09

miha napisal/-a:
11 Jun 2019, 15:42
Zanimiva ideja Brico a to si mislil v prodajnem smislu ali razstavljanje opreme? Razstava na temo britja je bila nekaj let nazaj narejena v okviru muzeja, takrat na forumu ni bilo interesa za obisk (v Ljubljani).

Bomo videli, če bo kaj interesa v tej temi, zainteresiran ise lahko potem zorganizirajo pa vsak nekaj naredi, bo tako najlažje.
prvenstveno sem mislil kot razstavo....in eno je muzej, drugo razstava....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: "Britje na Slovenskem"

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Jun 2019, 21:17

To je res da je razstava malo drugace, mogoce bo stvar zazivela. Je se kdo interesent?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: "Britje na Slovenskem"

Odgovor Napisal/-a G_man » 13 Jun 2019, 22:35

Hmnja, jaz imam občutek, da izven tega foruma ni ravno velikega zanimanja za mokro britje. Oziroma tako je, komurkoli kaj omenim (tega ne delam več), mi reče, a to se briješ s tisti (pra)starimi brivniki?

Tako da po mojem mnenju razstava ne bi bila kaj prida obiskana. LAHKO DA SE MOTIM! :)

Ko je @JaV omenil (v šali?) tekmovanje v hitrostnem britju, sem pa res pomislil, da bi bilo zanimivo narediti event. Mogoče z naslovom: "Naučite se klasičnega britja". In podnaslov: "In spoznajte, zakaj vaš deda nikoli ni preklopil na mach3!!" :D
In folk bi se lahko učil delanja pene, spoznaval različne tipe brivnikov. Se poskusil obriti po naših navodilih.

Teoretično bi potem na licu mesta prodali robo, ki je ne rabimo več :D

Ampak tudi moja ideja je napol v šali. Je kar precej organizacije, mi pa še forum komaj skup držimo :oops: :oops:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: "Britje na Slovenskem"

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Jun 2019, 23:55

G_man napisal/-a:
13 Jun 2019, 22:35
Ampak tudi moja ideja je napol v šali. Je kar precej organizacije, mi pa še forum komaj skup držimo :oops: :oops:
Tako nekako ;)...
Predlagam da test k probamo na forumu angaziranost / aktivnost dvigniti.. ko se bo poznalo panakcija za event!

Glede zanimanja za mokro britje pa se minzdi da le je, sicer ne tako ekstremno kot nekaj casa nazaj, ampak folk veckrat vprasa... je pa res da fb kanal ni vec tako aktiven kot je bil zaradi pomankanja casa..
britev.si ruleeees :)

Odgovori