P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Prodam, kupim, menjam, podarim, iščem :) ... prostor za oglase.
Pravila foruma
Pri prodaji, kupovanju, itd svetujemo zdravo mero previdnosti!
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a olly » 08 Mar 2019, 17:40

Prodam odlično ohranjen brivnik z originalno embalažo in originalnim zavojčkom britvic.

Narejen je, da traja večno.

O tem prekrasnem brivniku je na forumu napisano že vse, zato ga ne bom opisoval.

Dodam še dva paketka Featherjevih britvic.

Najrajši brivnik predam iz rok v roke, če pa ne bo šlo drugače, tudi pošljem na stroške kupca.
Lokacija predaje: Ljubljana, Kranj, Škofja Loka, lahko tudi Maribor, vendar za Maribor ne morem obljubiti hitrega roka dostave.

Cena: 140€

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26

Re: P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a monty » 12 Mar 2019, 09:21

Zelo lep,nekoč bo moj trenutno proračun ne dovoli da bi ga imel ..

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a brico » 12 Mar 2019, 17:53

yebeš proračun...pa to sta dva tanka benzina..... :lol: ....
...is a good man without a good knife really a good man ?

monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26

Re: P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a monty » 13 Mar 2019, 07:22

Ja pol pa dva meseca peš v službo....lepo obrit :D :D :D

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a brico » 13 Mar 2019, 18:19

s kolesom...v čem je problem?????????..... :lol: .....v kolesu ali nogah.....jaz osebno nikoli ne bi imel tega brivnike, čeprav je legenda........najbrž..... ;)
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a olly » 13 Mar 2019, 19:20

Gužva pred štantom!

No, naj že kdo potegne denarnico!

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a brico » 13 Mar 2019, 21:33

@olly@, se opravičujem....ponavadi se oglasi ne komentirajo...tako ali drugače....admin bi to mogel korigirati...na drugih forumih je to celo prepovedano....oglas je oglas....nekomercionalen.....


gremo naprej....vrhunski brijač za malo denarja.....in ze vse ki se brijejo vsak dan.....ala fantje, naredite ollyju veselje......čeprav mislim da moli boga da ga ne proda..... :lol: ....


zanimivo...vsi bi se yebali a da im ne udje...kad je govora o Featheru vsi bi ga imeli...zdaj ko je na razpolago, vsi tuhtajo....bull shit..... :lol: ....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Mar 2019, 23:17

brico napisal/-a:
13 Mar 2019, 21:33
@olly@, se opravičujem....ponavadi se oglasi ne komentirajo...tako ali drugače....admin bi to mogel korigirati...na drugih forumih je to celo prepovedano....oglas je oglas....nekomercionalen.....


gremo naprej....vrhunski brijač za malo denarja.....in ze vse ki se brijejo vsak dan.....ala fantje, naredite ollyju veselje......čeprav mislim da moli boga da ga ne proda..... :lol: ....


zanimivo...vsi bi se yebali a da im ne udje...kad je govora o Featheru vsi bi ga imeli...zdaj ko je na razpolago, vsi tuhtajo....bull shit..... :lol: ....
Admin poskusa pustiti svobodo ce le gre, in ce le nobenega ne moti, hkrati pa smo na forumu vpleteni do neke mere samodisciplinirani in je vpletanje admina le redko potrebno, se vecinoma vsi kulturno dogovorimo, tudi ce zagusti... in to se splaca gojiti se naprej ;). Ce ne gre drugace oz ce koga moti se seveda poste tudi pobrise, uporabnika opozori ipd. Ce se omejimo na oglase, ponavadi kulturna oz dobronamerna debata malo pripomore k aktivnosti oglasa, zato se komentiranje tudi tolerira, ce je prodajalcu komentrianje odvec se seveda poste lahko pobrise. Dajmo sedaj tu debato malo omejiti oz susmeriti v dejansko prodajo artikla :)..?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Viking71
Prispevkov:439
Pridružen:04 Apr 2018, 20:24

Re: P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a Viking71 » 14 Mar 2019, 05:50

Tale brivnik je meni uničil hobi.
Brijem se samo še s tem, ostalih sem se znebil ali pa so dobili ime "prahonabiralci".

Omahljivi kupec, rabiš šamar odpozadi??
.:a non entity:.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: P: Feather AS-D2 DE All Stainless Safety Razor

Odgovor Napisal/-a olly » 14 Mar 2019, 06:44

Fantje, vi kar debatirajte, mene nič ne moti. Poskušam vnesti še kanček dobre volje, ko omenim gužvo pred štantom, ker si živo zamišljam bolšjaka, kjer se takšna situacija dejansko dogaja :)

Priznam, omahoval sem, ali naj ga prodam, ali ne. Že pred meseci sem se pripravljal do tega, da objavim oglas, pa sem si premislil.

Ampak ja, zadevo sem premislil, odločen sem, da gre brivnik od hiše in obžalovanja ne bo. Enako Rocca, ki je v drugem oglasu.

Kot veste, sem popolnoma predan SE brivnikom in to je tudi razlog, da mi vsi DE-ji zbirajo prah.

Miha ima prav, tule smo dejansko samodisciplinirani in vesel sem, ker končno imamo en forum, ki funkcionira, ne pa da smo samo še ena od premnogih skupin, kjer se prepiri nalagajo en na drugega in te sčasoma mine, da bi sploh še kdaj prišel nazaj.

Zatorej, debata je odprta, dobrodošla in nemoteča.

In brivnik še vedno na voljo :)

Odgovori