Lep pozdrav člani foruma

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
Uporabniški avatar
stick
Prispevkov:24
Pridružen:20 Mar 2018, 14:10
Kraj:Velenje
Lep pozdrav člani foruma

Odgovor Napisal/-a stick » 21 Mar 2018, 00:56

Pozdravljeni,
Pravkar sem se registriral na forum, zato se naj predstavim na hitro in napišem nekaj besed.
Moje ime je Nejc (34) iz Velenja.
S klasičnimi britvami sem se začel briti pred približno 5 leti. Brušenje nožev ter ostalih rezalnih orodij me je verjetno čisto po naravni poti pripeljala do tega hobija.
Seveda je tudi pripomoglo k temu dejstvo, da sem dobesedno sovražil vsako britje z električnim brilnikom ali z tistim nastavkom gillete z zamenljivimi glavami. (sej sploh ne vem več kako se reče tisti zadevi) :D
Pot me je pripeljala tako daleč, da sem sedaj "ponosen lastnik" kar nekaj britev, nekaj usnjenih pasov, celo goro brusnih kamnov, mila za britje in še kaj.
Z nekaj besedami, britje se je počasi iz trpljenja spremenilo v izkušnjo, ki jo z užitkom ponavljam vsak drugi dan. Seveda, še vedno se kaj novega naučim, kar je pa precej zabavno.
Ta hobi je lahko tako obširen kolikor si ga posameznik želi, zato se moram kar precej nazaj držat, da ne zapravljam preveč.. predvidevam da to poznate :D
No, tu sem sedaj, spet pripravljen, da se kaj novega naučim :geek:
Lp, Nejc
Veselo britje :D
Nejc

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Lep pozdrav člani foruma

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Mar 2018, 05:56

Pozdravljen Nejc :). Dobro se tole slisi o britvah, ob priliki se kaksno slikico, opis ipd opreme nalimaj :)..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
stick
Prispevkov:24
Pridružen:20 Mar 2018, 14:10
Kraj:Velenje

Re: Lep pozdrav člani foruma

Odgovor Napisal/-a stick » 21 Mar 2018, 12:45

miha napisal/-a:Pozdravljen Nejc :). Dobro se tole slisi o britvah, ob priliki se kaksno slikico, opis ipd opreme nalimaj :)..
Bom poslikal in to objavil v posameznih postih.
Hvala za prijazen sprejem na forum.
Veselo britje :D
Nejc
Veselo britje :D
Nejc

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: Lep pozdrav člani foruma

Odgovor Napisal/-a G_man » 21 Mar 2018, 13:56

Dobrodošel, Nejc! :)

A si izključno na britvah (ne, da je kaj narobe s tem :) ), ali si preizkusil tudi DE brivnike?

Uporabniški avatar
stick
Prispevkov:24
Pridružen:20 Mar 2018, 14:10
Kraj:Velenje

Re: Lep pozdrav člani foruma

Odgovor Napisal/-a stick » 21 Mar 2018, 14:42

G_man napisal/-a:Dobrodošel, Nejc! :)

A si izključno na britvah (ne, da je kaj narobe s tem :) ), ali si preizkusil tudi DE brivnike?
Zaenkrat še nisem preizkusil DE brivnike, morem pa reč, da sem bil nekajkrat le klik stran od naročila.
Veliko sem se zanimal tudi za te brivnike v preteklosti, ampak prva britev je bila klasična in od takrat naprej sem zasvojen :D
Veliko zadovoljstvo mi predstavlja zadeva, da lahko sam nekaj izdelam, nabrusim, uporabljam...
Nikoli ne reci nikoli, vendar zaenkrat še ne.
Seveda bi pa rad to enkrat preizkusil. Vem pa, da kot pri vsaki stvari bi bilo to bolj mizerno, ker za vsako stvar potrebuješ nekaj prakse, izkušenj, da postane s časom "umetnost".
Hvala za prijazen sprejem na forum.

Veselo britje :D
Nejc
Veselo britje :D
Nejc

Odgovori