Feather Stainless Steel Razor ASD2

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a brico » 23 Jan 2017, 22:38

kumpanjo...koji kaco ti bo?....vsi ga imajo samo zato da rečejo da ga imajo...in ga imajo za vsakodnevno britje ali za fine tuning....

kje si ti v tej priči????????

premisli dobro, tukaj ne gre za Horenjca ali Štojerca....

kolega ti je svetoval kamisori?....to je zadnja klina ki bi ti jo svetoval...je pa bilo opozorilo....

take it or leave it....

cheers
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Jan 2017, 16:47

Ikari na ameriskem amazonu je taksna cca cena oz malo nizja , samo prinest ti ga more nekdo.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a olly » 24 Jan 2017, 21:01

@Ikari, bližnjic ni. Brivnik je drag, lahko rečemo tudi, da je precenjen, ampak lahko rečem, da je tako dobro narejen, da ti bo zlahka trajal celo življenje, če ga seveda ne zlomiš z neko pretirano silo. Ne bo se olupil, ne bo zarjavel, ne bo naredil mehurjev, skratka, vedno bo ostal tak, kot je. Kar se mene tiče, je izdelek, narejen na tak način, nekako vreden svojega denarja in vsekakor boljši nakup, kot 4-5 brivnikov iz ranga 30-ih €.

Z rabljenim ni nič narobe, če le ni padel na tla, ali če se ga ni kdo lotil s kladivom in pilo. Razen kakšne drobne, komaj vidne praske se ne bo od novega v ničemer razlikoval.

Takšen brivnik si kupiš načrtno, kar pomeni, da ali načrtuješ izdatek in ga potegneš iz žepa brez obžalovanja, ali pa se lotiš varčevanja in pač toliko počakaš, da se nabere potrebni znesek. 10€ daj vsak mesec na stran, pa ga boš imel v letu in pol. Novega.

Jaz nakupa nisem obžaloval, vedno ga z navdušenjem primem v roko in nikoli ne razočara.

Jaz sem si ga privoščil kot darilo samemu sebi ob 40-letnici. Pravzaprav sem ga kupil že malo pred rojstnim dnem, ker sem naletel na rabljenega, a zgolj 2-3x uporabljenega in je izgledal kot nov, za samo 70 CAD. Seveda so mi nekaj požrli še neprostovoljni prispevki carini, ampak kljub temu je bil cenejši od novega. Vidim, da na Poljskem, od koder ga dobiš brez carine, stane cca. 185€ --> KLIK

Če se lahko znebiš predsodka, da je z rabljenim kaj narobe, ti priporočam, da posežeš po rabljenem. Očistil ga boš, ga dezinficiral in od tu naprej je isto, kot da si kupil novega, zapravil pa boš manj.

Marsikdo se ga namreč hoče znebit, ker ugotovi, da mu ne odgovarja. Tudi naš šef @miha se ga je znebil, žal mu ni odgovarjal, a je bil kupec, ki ga je vzel od Miha, toliko bolj zadovoljen :)

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a caus24 » 25 Jan 2017, 20:04

Jaz ga imam. Je EDINI brivnik kateri je od trenutka ko je prišel na polico v kopalnico tam tudi ostal. Občasno se obrijem samo z njim (zadnje čase večinoma britev), ali pa popravim kaj za kakšnim brivnikom. Ko mi se mudi brez razmišljanja zagrabim njega in Feather žiletko.
Pomisli tako. Če ti bo všeč ti bo trajal do smrti, kar je manj kot pol evra na mesec. Če ti ne bo všeč ga boš prodal brez kakšnih problemov - pušnil boš 30€ i to je to.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a olly » 25 Jan 2017, 21:57

Čutim na vodi, da se bo AS-D2 klub britev.si foruma kmalu povečal za dodatnega člana :mrgreen:

Koliko nas je ta trenutek? 7?

Če se ne motim, ga imamo 5 aktivnih forumašev (@brico, @caus24, @puskin, @G_man in jaz), en napol aktiven (@chrom) in en neaktiven (@simon).

Ni slabo za takle majhen forum, kot smo mi!

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a blaz » 25 Jan 2017, 22:00

@puskin tudi? Imam na sumu, da imava z njim iste probleme. Trde kocine, občutljiva koža, bbs kua je to?! :) hmmm. Mogoče kdaj tudi jaz. Ne bom ga pa iskal kot za stavo tega brivnika

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a brico » 25 Jan 2017, 22:30

pardoniram se....jaz ga nimam....sem ga imel na testu....v bistvu na neomejenem in nedokončanem testingu....lahko bi ga še danes imel..... :lol: :lol: :lol: ...mogoče ga še imam... :shock: :o :shock: ....
če se spomnim svojih začetkov, je Feather "uber alles"...lahko bi z njim živel do konca svojih dni....žal, 10 let nazaj, ko sem bil na Japonskem, nisem bil interesent za tovrstno britje....sem pa gledal brusne kamne....samo , takrat, se zmenit za karkoli, je bila totalna uganka...
yeby ga...
















feather
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a olly » 25 Jan 2017, 22:32

No, potem se zaradi slabega štetja opravičujem jaz.

Torej - 6 nas je.

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a caus24 » 30 Jan 2017, 17:02


Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a olly » 02 Feb 2017, 13:07

Če še kdo cinca glede nakupa AS-D2, ga morda tole malce spodbudi :)

KLIK

Odgovori