milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Pass it Forward - PODARIMO Britev, brivnik, milo, kremo, AS, čopič, žiletko ali kaj drugega, razveselimo drug drugega!
Uporabniški avatar
_mack_
Prispevkov:20
Pridružen:18 Nov 2015, 17:47
milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a _mack_ » 26 Jun 2016, 14:05

Podarim prvemu, ki nalepi SVOJO FOTKO (da ne bo lih iz neta potegnena...) klasične britve - straight razor!!!

*milo je novo, le enkrat sprobano - ne odgovarja mi vonj .. po mandljih/kokosu/vaniliji ali nekaj podobnega iz naštetega. LP
Priponke
don donato2.jpg
don donato2.jpg (70.36KiB)Pogledano 12120 krat
don donato.jpg
don donato.jpg (66.99KiB)Pogledano 12120 krat

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Jun 2016, 14:47

_mack_ svaka cast, bravo (ko bi bilo vec takih ;)..)!!

Dobro milo :).. Hvala s strani foruma !
Ajde da vas vidimo, kdo bo prvi svojo fotko britve gor dal.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a brico » 26 Jun 2016, 15:53

Slika

ccccccc.... :lol:
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
_mack_
Prispevkov:20
Pridružen:18 Nov 2015, 17:47

Re: milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a _mack_ » 27 Jun 2016, 06:54

ODLIČNO ;) ... milo dobilo novega lastnika hehehe... ČESTITKE BRICO!!! :D

Macbook pro, dokazano najhitrejše odziven... :lol: windows-i zgleda šteknl

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a brico » 28 Jun 2016, 01:02

jaz sem to naredil za štos...in se velikodušno odpovem temu milu, ker sam imam kar nekaj tega in ga je potrbno potrošit...

@mack@, šeenkrat hvala, lahko podaljšaš izziv...mogoče se bo najdel negdo ki je bolj potreben mila...

če ga pa ne bo do četrka popoldan, se oglasim za prevzem...stand by...juhuuuuuu
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
_mack_
Prispevkov:20
Pridružen:18 Nov 2015, 17:47

Re: milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a _mack_ » 28 Jun 2016, 12:24

...mogoče pa brico hoče delit milo??? :lol: hehe...

Na željo zmagovalca brica se začne tekma do četrtka -> kdor prilepi fotko klasične britve ter pripomočki (če jih ima na razpolago), se poteguje za zgoraj omenjeno milo... bova z bricom argumentirala seveda, a ne brico!? ;)

Drgače pa brico, tale britev ki jo imaš deluje da ima lepo kilometrino za sabo!? Mogoče loh poveš kej več... jo pogosto uporabljaš?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a brico » 28 Jun 2016, 12:52

britev je najbrž obrila še pa še...mogoče tudi kaj drugega... :lol: :lol: :lol: ....pri meni ni še šla v pogon...čaka priložnost...je ena angležinja v uporabi...ampak glede na politično situacijo jo bom demonstrativno penzioniral, angležinjo...pol pride na vrsto francozinja...drgač je na frišno sfrizirana s strani našega britev guruja @miha@...med vsemi ki jih imam, večina za okras, deluje zelo masivno, težka in debela klina...drugače pa meni, navidezno, en lepših modelov kline...@miha@ bo vedel to bolj strokovno opisat...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Jun 2016, 22:45

zivijo,..
to j enajbolj znan francoski (se delujoc) proizvajalec britev, okolis je cca isto kar je v Nemciji Solingen.
Britev je shourderless tip 8nima stabilizatorjev,. tka tip pri Dovo je npr Flowing... seveda je taksnih cel kup britev...
sama britev je ene tolik odlaa cez, bila tudi ze nekaj pobrana zarad ibrusenja,... v originalu je po moje velikost 6/8, zdaj je tako na oko 5/8 (lahko da sem falil).. za brusenje se ne psomnem tocno kako je lso,.. se zna zgoditi da so bile tezave.. bo brico bolj vedel oz se psomnil kaj sem takrat rekel (vmes je bilo en kup drugih britev)

ajde folk zbudite se,.. zastojn dobro milo, nekdo vam ga je pripravljen senkat... narediti ni treba tako rekoc nic,.. DEJMOOOOOO :)!
britev.si ruleeees :)

vostok
Prispevkov:328
Pridružen:09 Mar 2016, 09:07

Re: milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a vostok » 29 Jun 2016, 00:54

Pozdravljeni!

Saj bi prilepil kako fotko, samo se bojim, da trenutno bolj kot milo potrebujem novo polico ali omarico za obstoječa mila, ki so zložena v tri nadstropja. Sem se sicer že lotil reševanja problema; naročil nov čopič v upanju, da se bo poraba povečala. Pofotkam in obesim med nakupe, ko prispe.

Lp, G
Shaven haven. Respect!!

Uporabniški avatar
_mack_
Prispevkov:20
Pridružen:18 Nov 2015, 17:47

Re: milo RAZOROCK DonDonato -> podarim

Odgovor Napisal/-a _mack_ » 29 Jun 2016, 16:37

Brico tale tvoja britev je čist dbest!
Ta zavita klina pri ročaju naredi noro linijo :D Odlična za v virtino ...in the mini bar next to vodka or gin... hehe :D

Odgovori