Feather Stainless Steel Razor ASD2

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43
Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a Puskin » 29 Maj 2016, 19:12

Brivnik je blag a precizen in temeljit. Z njim tudi najobčutljive dele obrijem brez panike. In vedno perfect bbs!
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Maj 2016, 20:04

Trenutno je dobra cena na amazonu, cca 140 euro... Ve kdo za ugodnejso?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a olly » 29 Maj 2016, 21:34

Miha, brivnik je do zadnjega centa vreden svojega denarja. Kdor se s tem brivnikom ne more kvalitetno obrit, se ne zna brit.

Ne moreš ga primerjati z R41, ker nima toliko izpostavljene britvice, toda svoje delo vseeno opravi z odliko, in kar je najpomembnejše, v primerjavi z vsemi ostalimi brivniki, najmanj poškoduje kožo.

Predolgo si ga že ogleduješ in se sprašuješ ali bi nabavil, ali ne bi. Nima smisla še naprej se to spraševat.

Nabavi ga, sprobaj ga, kritično ga presodi in če ti ne bo ugajal, ga vedno lahko prodaš naprej.

Kolikor vem, smo vsi, ki ga imamo, zadovoljni z njim - Caus, Puskin, Simon, jaz. Nihče še ni rekel, da z rezultatom ni zadovoljen.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Maj 2016, 21:40

olly napisal/-a:Miha, brivnik je do zadnjega centa vreden svojega denarja. Kdor se s tem brivnikom ne more kvalitetno obrit, se ne zna brit.

Ne moreš ga primerjati z R41, ker nima toliko izpostavljene britvice, toda svoje delo vseeno opravi z odliko, in kar je najpomembnejše, v primerjavi z vsemi ostalimi brivniki, najmanj poškoduje kožo.

Predolgo si ga že ogleduješ in se sprašuješ ali bi nabavil, ali ne bi. Nima smisla še naprej se to spraševat.

Nabavi ga, sprobaj ga, kritično ga presodi in če ti ne bo ugajal, ga vedno lahko prodaš naprej.

Kolikor vem, smo vsi, ki ga imamo, zadovoljni z njim - Caus, Puskin, Simon, jaz. Nihče še ni rekel, da z rezultatom ni zadovoljen.
imas prav (po svoje :D:D ), tezava je ta da sem od raznih kolegov slisal drugacna (negativna) mnenja,.. drugace bi ga verjetno do sedaj res ze kupil.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a olly » 29 Maj 2016, 21:48

Miha, če bodo kolegi namesto tebe lizali sladoled z okusom dragon fruita, si boš sam vedno le predstavljal, kakšen je.

Nabavi in sprobaj sam!

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a caus24 » 29 Maj 2016, 21:52

Definitivno brivnik vreden svojega denarja. Jaz ga imam in ga ne prodam.
Brivnik ni agresiven ampak samo zato ker je narejen za feather ziletke. Z to ziletko dva pasa in imas bbs. Jaz ga ponovno zadnje čase uporabljam in sem zelo zadovoljen. Izkaze se predvsem ko mi zmanjkuje casa in se moram na brzino obrit. Ni mi potrebno pazit na kot tehniko in ostalo mogoce na kaksenem koncu potegnem dvakrat ampak sem obrit brez urezninice v 2 min.
Kot sem ze nekajkrat rekel ce bi moral obdrzati tri do pet brivnikov bi ta bil med njimi.
Ne sprasuj me ce bi imal samo enega kateri bi bi bil ker nikoli ne bo samo en. :D :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Maj 2016, 22:08

imata prav :oops:
britev.si ruleeees :)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a Puskin » 29 Maj 2016, 22:22

Miha...brivnik je eden od must have! :D
Olly...dobrodošel nazaj! Lepo te je spet brati!
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a brico » 29 Maj 2016, 22:44

wellcome back my friends to the show that never ends... :lol: :lol: :lol: ....lepo vas je spet brat...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a olly » 30 Maj 2016, 06:29

@Puskin, hvala!

Odgovori