Razširitev foruma

Pravila, obvestila ter ostale uradne stvari.
Odgovori
Bajkman
Razširitev foruma

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 14 Nov 2013, 15:42

Morda v razmislek našemu administratorju/moderatorju za spremembo teme "Brivniki" v "DE brivniki" in dodani teme "Brivniki na kartuše" in "Električni brivniki".
Seveda če se @miha strinja in če se tudi ostalim zdi koristna ločitev brivnikov na poglavja.

Konec koncev bi morda lahko (nekoč) dodali še kotiček za dame. Tudi one uporabljajo brivnike na pod pazduho, noge itd..

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Razširitev foruma

Odgovor Napisal/-a miha » 14 Nov 2013, 16:16

@ Bajkman:
nekaterim predlogom lahko ugodim, spet drugim ne morem in se mi ne zdijo tako smiselni (glej spodaj :) ),..

spremenil sem Brivniki v DE brivniki,

glede na to da je bil prvotni namen foruma britve pa recimo da se DE brivniki :D bomo o ostalih nacinih (kartuse, elektricni brivniki itd pisali v temi "ostale stvari povezane z britjem"

kar se tice koticka za dame: nimam nic proti, imamo tudi nekaj predstavnic zenskega spola, samo glede na to da se ni se nobena oglasila ne vem ce ima smisel,.. sem trenutno odprl board "Ženski kotiček" ,.. pa reicmo da je to poskusno, in bo ostalo ce bo odziv

@vsi clani
bi pa tukaj vseeno se nekaj prdelagal oz opozoril: osnovni namen foruma je izmenjava informacij, mnenj itd... oblika je po mojem mnenju drugotnega pomena.. predvsem je pomembno da je forum aktiven, da se stvari dogajajo, da ljudje tudi VLAGAJO "informacije" v forum (o kolicini vlozka ki ga zabijem v forum raje niti ne zacnem :D) , razumem da je super ce prides pa preberes kar te zanima pa je to to, ampak vse to kar se bere je nekdo kot informacijo vlozil , nekateri clani vlagajo bolj (raje ne nastevam, ker bom koga pozabil, vsekakor pa hvala tistim ki aktivno sodelujete, pomagate), drugi manj, vecina pa nic... zato bi vam "na srce polozil" (imam ze solze v oceh) da ste cim bolj aktivni, sami spisete kaksen prispevek, dodajate sovja mnenja, slike, itd itd ...

seveda pa je (statisticno gledano) bolj verjetno da bo vecja aktivnost ce bo vec ljudi, zato tudi ni zanemarljivo ce kdaj koga povabite, komu poveste za forum, share-ate naso stran na Facebook-u, shareate ali like-ate nase prispevke na FB, prilepite link na forum na kaksno stran, forum, itd (ponavadi 1x ali veckrat dnevno Ž(ce je le material) slike in prispevke na FB stran nasega foruma predvsem zato, da kdo vidi, in ce ga zanima se nam pridruzi..).. mogoce zgleda da se stvari same dogajajo, ampak se vecinoma ne in jih je treba premikati naprej ;)

... skratka dejmo nasi, akcija!!
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Razširitev foruma

Odgovor Napisal/-a simon » 14 Nov 2013, 18:16

Se popolnoma strinjam z Mihatom.Itak smo uporabniki D.E. izkloristili njegov forum, ki je bil namenjen britvam.Da ta forum širimo na področje kartuš ter električnih brivnikov :cry: ? Se pa popolnoma strinjam da lahko svetujemo našim damam.Ko sem govoril z Mihatom mi je postavil vprašanje, zakaj takšna količina pene v posodi?Enostavno zato ker me moja redno prosi naj ustvarim milo tudi za njo ter ji posodim čopič-kvaliteta je pač nalezljiva :P

Tudi L'Occitane je zanjo novo odkritje, pa vam garantiram da pozna marsikaj.No ja glede na ceno izdelkov se sprašujem zakaj sem sploh stegnil jezik :roll: HEC!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Razširitev foruma

Odgovor Napisal/-a miha » 14 Nov 2013, 18:30

l'Occitane milo za briti mislis (Cade)?.. kar fajn ja :D :... glede cene,.. mogoce se bomo pa kdaj uspeli zmeniti tudi pri l'Occitaneu za kaksen popust (upam) ...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Razširitev foruma

Odgovor Napisal/-a simon » 14 Nov 2013, 19:22

Miha ne mislim mila ampak celotno ponudbo L'occitane, žena v takšni trgovini =slon med porcelanom. Skratka katastrofa :?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Razširitev foruma

Odgovor Napisal/-a miha » 14 Nov 2013, 19:34

:: :D upam da tvoja zena (se) ne bere foruma, ker jih znas fasat :D .... ce jih fases bo Bajkman kriv ker je hotel zenski koticek :d ..
sam sicer nisem niti slucajno kaksen ekspert za kozmetiko, da ne bo pomote, mapak l'Occitane se mi zdi kar fajn..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Razširitev foruma

Odgovor Napisal/-a miha » 04 Jan 2014, 18:36

..ker v vec kot mesecu in pol ni bilo niti ene objave v zenskem koticku sem ga danes odstranil..
britev.si ruleeees :)

Odgovori