Floid vs Floid :)

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Dec 2014, 21:25

mah, ti napisi da bi to rad nabavil in ce bo kdo sel do italije po nakupih teh stvari ti bo po moje rade volje se to vzel ;)..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Dec 2014, 21:48

Evo me. Floid je v 400 ml flašah.

- Genuine imajo v Italiji v Tigoti po ceni, kot jo navaja Miha. Vonj pa je tisti klasični po starinskih brivnicah. Še drug opis, kot tisti Borotalco deodoranti.

- Blue so imeli v Lanzi po ceni 18.5€, vendar ga na začetku decembra, ko sem bil tam, ni bilo. Vonj ne znam opisati, zato to prepuščam Mihi in ostalim, kateri ga imajo. Je pa popolnoma drugačen, moderniziran.
Oba sta Italijanska.

- Vigoroso pri TVBshaving mi je dal Paolo za povonjati. Nekateri pravijo, da ni podoben Genuine-u, a meni se je zdel. Razlika je, da je bolj sveži in bolj intenziven. Prvo zaradi vonja po mentolu, drugo najbrž zaradi večje vsebnosti parfuma. Je pa španski.

Kako, da se je Italijan odločil, da bo prodajal raje španskega, mi pa ne gre v račun. :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Dec 2014, 22:18

Ja tale spanski (TMB je rekel da se mu rece black ce se ne motim) meni podobno disi kot classic, plavi floid drugace. Vsi 3 so klasicni vonji, imam vse 3 ce bi sedaj nabavljal in bi se moral za 1 odlociti bi verjetno nabavil plavega. Ce bo kdaj kaksen get2gether lahko prinesem za povohati :D.
britev.si ruleeees :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 30 Dec 2014, 06:36

Večina se nekako odloči za Floid blue, tudi jaz bi verjetno vzel kar sam blue (predvidevam da je vonj lepši od ostalih)..kakšna pa je koža po nanosu Floida..jo kaj izsušuje?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Dec 2014, 07:01

Meni je bil cca isti kot vecina kar se tega tice, je pa res da sem po njem uporabil ponavadi se balzam
britev.si ruleeees :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 30 Dec 2014, 15:18

Aha ok Thx!

Bajkman

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Dec 2014, 16:13

Meni pa se zdi, da bolj izsuši kožo na začetku, saj precej močno zapeče. Najbrž je večja koncentracija alkohola. To vidim tudi po tem, da je nanos na kožo takoj suh.
A kmalu po tem si koža opomore, saj vsebuje tudi glicerin.
Vsekakor je Brut do kože prizanesljivejši. In menim da tudi zeleni Proraso.

Bajkman

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 04 Jan 2015, 21:03

Mislim da sem zavajal glede izsuševanja. :roll: :oops:

Danes sem bil bolj pozoren in nisem opazil tega fenomena. Pa čeprav sem dal precejšnjo količino.

Fantje, brez zamere...

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 04 Jan 2015, 21:18

Jst morm itaq po nanosu alkoholnega Aftershave-a vedno namazat še balzam ali kremo..ker se tuširam z dokaj "vročo" in imam po britju dokaj "zategnjeno" kožo..

Nekateri pravijo da alkoholni AS-i naredijo kožo suho nekateri spet ne..

Pomoje je tuki še najbol važno, za kakšen tip kože gre..

Tko da daleč od zamere ;)

Bajkman

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 04 Jan 2015, 21:22

Verjetno je res odvisno od tipa kože. Sam namreč ne morem brez alkoholnega AS. @Mach3 pa ne more z njim. :D Ima pa Floid glicerin, kar pomaga k ne-izsuševanju.

LP, Hinko

Odgovori