Prodam celotno kolekcijo

Prodam, kupim, menjam, podarim, iščem :) ... prostor za oglase.
Pravila foruma
Pri prodaji, kupovanju, itd svetujemo zdravo mero previdnosti!
Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25
Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 16 Okt 2015, 21:20

Po dolgem času spet pišem tu na forum. Vidim da je vse skupaj prav lepo zaživelo odkar sem bil zadnjič tu. Super, me res veseli da taki projekti uspevajo in da skupnost lepo raste.

Pišem pa namreč zato, ker sem se odločil da bom prodal celotno kolekcijo brivnikov in (zaenkrat) neuporabnih britev (potrebovale bi kakšen tretma pri Mihu :) ) in dodam zraven še par malenkosti. Mislim da je v zbirki kar nekaj zanimivih stvari, med njimi Gillette Sheraton, dva Red tipa, Blue tip, Super Adjustable, Feather SS, ameriški superspeed... Za ostale mi je ušlo iz spomina kakšne nazive nosijo, ker je sedaj že dolgo od tega kar sem nazadnje študiral zgodovino Gillette brivnikov :D Večina jih je očiščenih, jih je pa nekaj zadnjih ki sem jih kupil še neočiščenih (kar se tudi vidi na slikah). Ker je že dolgo od tega kar sem spremljal cene po katerih se ti brivniki prodajajo, bi vas prosil da nekako podate realno ceno, tako da bova zadovoljna tako kupec kot jaz (če sploh je kakšno zanimanje za nakup). Vem da bi mogla biti cena fiksna, vendar upam da se bo v tem primeru dalo pogledati skozi prste, saj bi pomoje tako vsi profitirali. Vi z ugodnim nakupom in jaz z malo s kakim eurom evrom na bančnem računu oz. denarnici. Razlog za prodajo tiči v tem, da sem spoznal da to moje zbiralništvo nekako nima prihodnosti... Pred dvemi leti sem postal oče in od takrat mi kronično primanjkuje časa :) in tudi prostora. Sedaj večino časa ki ga imam namenim hčerki in brivnike sem nazadnje vzel iz škatel (do tega slikanja) pred vsaj enim letom. Tako da pač ne vidim več smisla v vsem skupaj, nekako sem se tudi ustalil na kombinaciji Superspeed, Tabac, in Kent Infinity (pre - proraso green, post - speick in Nivea sensitive) in po dolgem času sem se odločil da pač brivnikom namenim nov dom, dom v katerem bodo lahko opravljali delo za katerega so bili ustvarjeni oz, vsaj krasili kakšno polico, namesto da se pri meni skrivajo v škatlah ( a sem že omenil da mi primanjkuje prostora? :lol: ).

Je pa tako, da bi najraje prodal celotno zbirko in najraje bi videl da kupec pride pogledat brivnike preden jih kupi, saj bi tako lahko videl v kakšnem stanju točno so zadeve in kakšna bi bila realna cena. Sam sem sicer iz Gorenjske, se mi pa ni problem pripreljati v Ljubljano da se dobimo in stvari pregledamo. So pa slike res slabe, saj sem slikal sedajle v temi in s telefonom, tako da si upam trditi da je večina brivnikov v boljšem stanju kot izgledajo na slikah.

še link do albuma s slikami: http://imgur.com/a/yE5Kk

Lahko pišete na pm, kjer vam z veseljem dam tudi privat telefon, lahko pa tudi predebatiramo stvari tukaj, če sem kaj pozabil oz. je kje kakšna nejasnost.

Lp,
Jaka

Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25

Re: Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 03 Dec 2015, 23:38

Update:

Zbirka se bo očitno razdrla, do sedaj sem prodal Feather SS (uporabniku kembel) in skodelico Old Spice (uporabniku olly). Trenutno se z enim od članov dogovarjava glede Sheratona, ostalo je na voljo. Če vas zanima kaj od preostalih artiklov, lahko brez problema vprašate tu ali na zs.

Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25

Re: Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 22 Dec 2015, 10:43

Na željo uporabnikov nalagam dodatne in upam da lepše slike:

https://onedrive.live.com/redir?resid=F ... =folder%2c

urar
Prispevkov:14
Pridružen:03 Feb 2016, 15:48

Re: Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a urar » 03 Feb 2016, 18:11

Je še kaj na voljo ali že vse prodano?

Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25

Re: Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 03 Feb 2016, 23:28

Je še kar nekaj ostalo. Ustreli pm in povej kaj te zanima.

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a kavka » 04 Feb 2016, 08:09

Zanima me Dovo. Je se na voljo in cena. Lahko tudi na pm.
LP Gorazd

Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25

Re: Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 04 Feb 2016, 09:02

Dovo je prodan.

igor
Prispevkov:12
Pridružen:13 Feb 2016, 07:40

Re: Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a igor » 13 Feb 2016, 11:51

ali je Super Adjustable še na prodaj?
lp

Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25

Re: Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 15 Feb 2016, 10:09

Je :)

Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25

Re: Prodam celotno kolekcijo

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 26 Feb 2016, 08:17

Vse skupaj je prodano, tako da se lahko tema zaklene.

Hvala kupcem in Mihu za dovoljenje za prodajo.

lp

Odgovori