K: čopič

Prodam, kupim, menjam, podarim, iščem :) ... prostor za oglase.
Pravila foruma
Pri prodaji, kupovanju, itd svetujemo zdravo mero previdnosti!
Odgovori
Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19
K: čopič

Odgovor Napisal/-a Primorec » 13 Mar 2014, 19:28

Eh, moj čopič je začel spuščat dlake, se pravi da bo kmalu romal v smeti.. Če ima kdo kaj kvalitetnega na voljo speak up.. Naveličal sem se kupovat noname svinjske čopiče za 4 eure, ki trajajo pol leta. Ker uporabljam mila pridejo v poštev horsić, piggy, in sintić...jazbeca imam enega od balee pa je mucho premehek za moje gušte..

Ponudbe na zs..Seveda za novo/malo rabljeno robo, ne za nekaj oskubljenega, seveda.. :lol:

Bajkman

Re: K: čopič

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 13 Mar 2014, 19:31

Zakaj si enostavno ne kupiš Omege v Gorici (Tigota)? Cene od 3 do 7 EUR. :D

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: K: čopič

Odgovor Napisal/-a Primorec » 13 Mar 2014, 20:11

Preden pridem do tigote bo imel čopič samo še eno dlako...No ja, verjetno bo res treba na en road trip, že zaradi proraso belega mila.. To imam še na spisku..Se mi zdi da začetek aprila odprejo mueller v qlandiji v ng...Majo kaj tam brivsko interesantnega?

Bajkman

Re: K: čopič

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 13 Mar 2014, 20:17

Res je Muller bodo odprli 3. aprila. To so Nemci in vedelo se je že zdavnaj, da bodo točni. Kar se mene tiče, je tam zanimiv Tabac. Čopiči žal ne. ;)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: K: čopič

Odgovor Napisal/-a Primorec » 13 Mar 2014, 20:22

Morebiti kakšen speick tudi?

Bajkman

Re: K: čopič

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 13 Mar 2014, 20:23

Je zanimiv, ampak pri nas v muellerjih ga nimajo. Imajo pa ga po vseh muellerjih na Hrvaškem

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: K: čopič

Odgovor Napisal/-a chrom » 13 Mar 2014, 21:30

Primorec napisal/-a:Eh, moj čopič je začel spuščat dlake, se pravi da bo kmalu romal v smeti.. Če ima kdo kaj kvalitetnega na voljo speak up.. Naveličal sem se kupovat noname svinjske čopiče za 4 eure, ki trajajo pol leta. Ker uporabljam mila pridejo v poštev horsić, piggy, in sintić...jazbeca imam enega od balee pa je mucho premehek za moje gušte..

Ponudbe na zs..Seveda za novo/malo rabljeno robo, ne za nekaj oskubljenega, seveda.. :lol:
Saj za milo so jazbeci tudi več kot uporabni, brez skrbi. Sploh kak Shavemac d01 2-band ima več hrbtenice kot vsak pujsek. In verjemi, da požira tudi najtrša mila kot je MWF ali IK kot za šalo.

Drugače pa ti priporočam nakup Semogue 830. Tu nimaš kaj zgrešiti. Shavemac je sicer boljši, a precej dražji.

Jaz bom kmalu odprodal nekaj čopičev, verjetno enega Shavemaca, mogoče bo šel en Simpson od doma (Verjetno Duke2) in tudi Rudy Vay. Aja, pa Grosvenor (mešani vozel, pujsek + jazbec). Ampak se še nisem dokončno odločil, jaz dajem te stvari težko od sebe. :(

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: K: čopič

Odgovor Napisal/-a Primorec » 13 Mar 2014, 21:55

jp, sem glih pogledal, na G&C je semogue 18 eur, kar je že zgornja meja kolikor sem pripravljen odštet za penzl..Je shit kupovat po eno stvar vsake pol leta, poštnina ubija vse nakupovalne gušte.....Ostale ki si jih omenil boš verjetno prodajal po precej višji ceni..

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: K: čopič

Odgovor Napisal/-a chrom » 13 Mar 2014, 22:22

Primorec napisal/-a:jp, sem glih pogledal, na G&C je semogue 18 eur, kar je že zgornja meja kolikor sem pripravljen odštet za penzl..Je shit kupovat po eno stvar vsake pol leta, poštnina ubija vse nakupovalne gušte.....Ostale ki si jih omenil boš verjetno prodajal po precej višji ceni..
Ja, Semogue je sigurno vreden tega denarja.

Glede mojih zadev...Mah, Okvirno: Grosvenor okoli 20e, Rudy vay 50, Duke 2 70, Shavemac 100. ampak to je približno, iz glave. In se niti še nisem odločil....

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: K: čopič

Odgovor Napisal/-a chrom » 30 Mar 2014, 07:59

Odličen Shavemac za 140 E. Moj je popolnoma enaj vozel, a az drugačnim ročajem.

Tole je ultimate face lathering brush!

http://shavenook.com/thread-wts-shavema ... hater-4292

Odgovori