Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje
Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a caus24 » 29 Jan 2016, 13:22

Slika

23.4.2014 sem se pridružil forumu in začel z klasičnim britjem. Namen je bil da bi privarčeval nekaj pri kartušah.
Danes sem skočil v DM, ker imajo v akciji old spice 1+1. Ob prihodu domov sem jih mislil poslikat in dat v rubriko kaj sem kupil nakar sem ugotovil, v omarici v kopalnici ni prostora. Ko sem jih nesel v spalnico da bi jih dal v eno škatlo sem ugotovil da je tudi tam malo prostora. Pa sem začel vse palo prelagat da bi naredil nekaj prostora in me je skoraj kap ko je bilo vse zloženo.
Bom kar brez komentarja od tu naprej. Zagotovo pa ne bom nikoli nikomur več rekel da lahkoz klasičnim britjem privarčuje.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Jan 2016, 13:38

Teoreticno sicer lahko :twisted: , samo na omarco si zlozil prepozno.
Glede na to da jih tudi obnavljas in ves kaj kupovati pa bi bil na koncu po moje na plusu?
britev.si ruleeees :)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a Puskin » 29 Jan 2016, 15:30

Hahahaha!!!
Si me nasmejal do solz! :D
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Jan 2016, 15:31

caus, kaj je tisto levoi or Rolls Razor skatle,.. izgleda kot shavette-a in en DE z dolgo rocko?

oz, imam ce ostevilcis na sliki bomo veseli ce nam za vse poves, ker gotovo nas vecina ne pozna vsega na sliki..
britev.si ruleeees :)

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a blaz » 29 Jan 2016, 19:30

sočustvujem, ker imaš verjetno ob tolikšni izbiri pogosto pomisleke kaj bi uporabil. :) Tudi jaz sem se tem razlogom odločil za DE brivnik in me žal ni prepričal. Toliko kot imam veselja z njim po obrazu, toliko bolj me razočara na vratu (pikanje, iritacija). :/ :?

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a caus24 » 29 Jan 2016, 20:20

Miha bor rekel tk trenutno sem v minusu :lol:

To kar je poleg rollsa je brivnik kot bi bil kartusni nimam pojma kaksen in kaj rabim za njega. Dobil sem ga v nakupu lota brivnikov. Ob njem je pa papir kao neka garancija al neki podobnega.

Blaz verjemi mi da se vztajnost splaca. Koža se mora navadit, tehniko moras osvojit, ugotovit kaksen brivnik ti odgovarja in kaksna ziletka.
Ko to pogruntas ni poti nazaj. Dejansko vse kar vidis na misi lahko vrnem, obdržim Rocketa, polsilverke in haslinger milo (katerokoli). Glede copica pa ot teh stirih katere imam bi izbral tega katerega sem sam naredil.
Sicer ne vem kaksne brivnike si sprobal ampak sposodi si se kaksnega in poizkusi.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Jan 2016, 20:48

caus24 napisal/-a:Miha bor rekel tk trenutno sem v minusu :lol:

To kar je poleg rollsa je brivnik kot bi bil kartusni nimam pojma kaksen in kaj rabim za njega. Dobil sem ga v nakupu lota brivnikov. Ob njem je pa papir kao neka garancija al neki podobnega.

Blaz verjemi mi da se vztajnost splaca. Koža se mora navadit, tehniko moras osvojit, ugotovit kaksen brivnik ti odgovarja in kaksna ziletka.
Ko to pogruntas ni poti nazaj. Dejansko vse kar vidis na misi lahko vrnem, obdržim Rocketa, polsilverke in haslinger milo (katerokoli). Glede copica pa ot teh stirih katere imam bi izbral tega katerega sem sam naredil.
Sicer ne vem kaksne brivnike si sprobal ampak sposodi si se kaksnega in poizkusi.
caus:
1. minus je trenutni downfall ;)
2. a Feather brivnik ti pa ne sede al kako, a ni ravno pred kratkim prisel, enim je ful dober, spet drugi pravijo da je kot da bi se bril z (and I quote) mokro birisaco :D ?
britev.si ruleeees :)

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a caus24 » 29 Jan 2016, 20:58

Brivnik je vrhunski. Drugi brivniki se težko primerjajo z njim po kvaliteti izdelave. Edini brivnik pri kateremu mi ni potrebno biti pazljiv. Mislim da bi se lahko obril z zaprtimi očmi. Tu se pa pojavio male male težave. Zato ker je tako izdelan - bi rekel blag. Feather žiletka dela optimalno do tretjega britja. Do četrtega britja je vedno bil potreben kakšen manjši popravek da sem bbs obrit, pri četrtem in naslednjem britju je pa potrebno ogromno popravkov.
-Brivnik je zelo blag ampak če mu je to minus je to v resnici tudi ogromen plus, ker ko potrbuješ britje na brzino brez priprav in pazljivosti je to to.
Če bi dal Rocketu oceno 10 bi AS-D2 dobil 9,5.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a miha » 17 Feb 2016, 13:11

Moje mnenje je da privarcujes lahko, tezava je ta da je stvar tako zanimiva da nobeden ne ostane pri zacetno zacrtanem planu ampak si se marsikaj privosci....
En zanimiv nasvet ki sem ga 1x nekje zasledil kot nasvet zacetniku: napisi na listek koliko si mislil oz si zapravil ko si imel na zacetku kar ai zele, daj listek v predal in ga poglej ce leto ali 2 :D...
britev.si ruleeees :)

vostok
Prispevkov:328
Pridružen:09 Mar 2016, 09:07

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a vostok » 18 Mar 2016, 07:27

Pozdravljeni,

S tem je približno tako kot z Mastercard;
prvi brivnik: 35€
milo: 5€
čopič: 8€
komplet britvic: 1,5€

Izračunaš prihranek denarja na letni ravni ter se nasmehneš.

Potem se nekajkrat obriješ in ugotoviš, kje so v reklami dobili navdih za "neprecenljivo".
Denar postane manj pomemben, določene stvari je preprosto "treba imeti".

Čez nekaj časa omarica postane pretesna in vse zložiš na veliko mizo :shock:

Izpisek od Mastercarda ti sporoča negativne prihranke. To ni bilo v prvotnem planu. Se pokesaš in odločiš, da tole DE britje je pa drag špas in presedlaš na britev. Ker britev je ena za vse življenje, čopič in ostalo pa tako že imaš.
Britje z britvijo: neprecenljivo.

Bom raje tu nehal.

Lp, G
Shaven haven. Respect!!

Odgovori