Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34
Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a G_man » 18 Mar 2016, 08:48

vostok napisal/-a: Se pokesaš in odločiš, da tole DE britje je pa drag špas in presedlaš na britev. Ker britev je ena za vse življenje, čopič in ostalo pa tako že imaš.
Britje z britvijo: neprecenljivo.

Bom raje tu nehal.

Lp, G
Tale zapis prav kliče po novem postu (s sliko) enega entuziasta z britvami. :twisted:

Miha...?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a miha » 18 Mar 2016, 15:53

Ja saj sem ravno hotel napisati

...britve.... Cestitam ravno kar ste vstopli v nov krog :twisted: , amapk ja, teoreticno ima clovek lahko 1 britev, 1 svinjski copic omega, 1 cella kilo, 1 Ralon AS, 1 kamen (4000/8000 combo, ali coticula ipd)... Ajde da vas vidimo minimaliste :)... Mogoce vam naredim se eno posebno sekcijo "Jaz sem minimalist" sekcija :D
britev.si ruleeees :)

MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 18 Mar 2016, 16:22

miha napisal/-a:Ja saj sem ravno hotel napisati

...britve.... Cestitam ravno kar ste vstopli v nov krog :twisted: , amapk ja, teoreticno ima clovek lahko 1 britev, 1 svinjski copic omega, 1 cella kilo, 1 Ralon AS, 1 kamen (4000/8000 combo, ali coticula ipd)... Ajde da vas vidimo minimaliste :)... Mogoce vam naredim se eno posebno sekcijo "Jaz sem minimalist" sekcija :D
Samo predlog - če bo res ustanovljena ta sekcija, mora osebek, ki kandidira za to sekcijo, dokazat, da je res minimalist. :twisted:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a miha » 18 Mar 2016, 16:32

MaliFric napisal/-a:
miha napisal/-a:Ja saj sem ravno hotel napisati

...britve.... Cestitam ravno kar ste vstopli v nov krog :twisted: , amapk ja, teoreticno ima clovek lahko 1 britev, 1 svinjski copic omega, 1 cella kilo, 1 Ralon AS, 1 kamen (4000/8000 combo, ali coticula ipd)... Ajde da vas vidimo minimaliste :)... Mogoce vam naredim se eno posebno sekcijo "Jaz sem minimalist" sekcija :D
Samo predlog - če bo res ustanovljena ta sekcija, mora osebek, ki kandidira za to sekcijo, dokazat, da je res minimalist. :twisted:

there you have it, pol ga ne bo :D...
britev.si ruleeees :)

vostok
Prispevkov:328
Pridružen:09 Mar 2016, 09:07

Re: Z klasičnim britjem LAHKO privarčuješ

Odgovor Napisal/-a vostok » 20 Mar 2016, 22:42

E, dolga je še pot do minimalizma, torej stanja, ki ga doseže tisti, ki je poizkusil že čisto vse in se tako lahko informirano odločil le za eno britev, en čopič, en kamen, en strop in en AS...
Ampak nas ni strah, pogumno korakamo po tej poti :)

Lp, G
Shaven haven. Respect!!

Odgovori