Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Mar 2016, 18:56

Ne pozabi da je pena pdvisna tudi od trdote in temperatur vode.. Boljse ce je voda mrzla in mehk (destilirananje najboljsa in nudi cca enako kvaliteto, sploh ce eksperimentiras)..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a G_man » 30 Mar 2016, 19:40

Ja, vodo imam na sobni temperaturi. Sem pa res že razmišljal, da bi probal z destilirano. Samo da vidim, kakšna je razlika. :)

MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 01 Apr 2016, 07:44

Evo fantje, včeraj sem se bril, naložil več mila in je res bilo boljše. Veliko boljše, tudi peklo me ni nič v primerjavi z zadnjim britjem, ko nisem vedel ali me peče zaradi pepermint mila ali česa drugega. Vprašal bi vas samo še to, na koliko britij si menjavate žiletke?

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 01 Apr 2016, 10:02

Veš ono, ko pogledaš tiste YT posnetke o peni in jo za silo narediš pa hitro ugotoviš, da nikamor ne drsi, ker je premalo vode in kljub vsemu hitro nekam izgine. In zraven tega si rečeš tak, danes ima da se obrijem v 30min. In vse skup nikamor ne gre, ker se roka trese ko šiba na vodi. In spet pred ogledalom stal slabo uro in seveda ves poklan zarad podkožnih mozoljev, pa le lačen zraven postajal.
Še dobro, da je forum kjer lahko svoje frustracije spravim ven, ker predpostavljam, da me boste razumeli. In ne ni 1. aprilska.
Ali je slab dan (spet) ali pa astra platinum

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 01 Apr 2016, 13:01

MaliFric napisal/-a:Vprašal bi vas samo še to, na koliko britij si menjavate žiletke?
Ko začne cukati oz. slabo briti, ponavadi po cca. 5-10x uporabi.

MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 01 Apr 2016, 13:33

blaz napisal/-a:Veš ono, ko pogledaš tiste YT posnetke o peni in jo za silo narediš pa hitro ugotoviš, da nikamor ne drsi, ker je premalo vode in kljub vsemu hitro nekam izgine. In zraven tega si rečeš tak, danes ima da se obrijem v 30min. In vse skup nikamor ne gre, ker se roka trese ko šiba na vodi. In spet pred ogledalom stal slabo uro in seveda ves poklan zarad podkožnih mozoljev, pa le lačen zraven postajal.
Še dobro, da je forum kjer lahko svoje frustracije spravim ven, ker predpostavljam, da me boste razumeli. In ne ni 1. aprilska.
Ali je slab dan (spet) ali pa astra platinum
Mogoče je le slaba tehnika :twisted: Ma jaz sem nehal gledat te posnetke in se bolj filingu prepustim, samo ker nisem 100%, raje tu vprašam kot gledam te posnetke, ker kot je nekdo rekel - 100 ludi 100 čudi in ni pogojev, da dvema paše enako. Je pa nekaj res, zame osebno lahko rečem, da če sem kaj poklan sem izključno po svoji nerodnosti.
Mach3 napisal/-a:
MaliFric napisal/-a:Vprašal bi vas samo še to, na koliko britij si menjavate žiletke?
Ko začne cukati oz. slabo briti, ponavadi po cca. 5-10x uporabi.
Hudiča, meni pa je pa po 3. britju že muka, ker res lepo drsi pri prvi dveh britjih...zgleda sem preveč razvajen :oops:

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 01 Apr 2016, 13:44

tudi jaz po 3 ali 4 menjam. Pa ne, da bi kaj cukalo ampak enostavno imam občutek, kot da moram znova in znova popravljat.

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a caus24 » 01 Apr 2016, 22:07

Nova žiletka na max 5 britij

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a miha » 01 Apr 2016, 22:20

Huh jaz jih pa kar dolgo uporabljam, sicer ne stejem a so cifre precej vecje....
britev.si ruleeees :)

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 04 Apr 2016, 10:13

MaliFric napisal/-a:
Mach3 napisal/-a:
MaliFric napisal/-a:Vprašal bi vas samo še to, na koliko britij si menjavate žiletke?
Ko začne cukati oz. slabo briti, ponavadi po cca. 5-10x uporabi.
Hudiča, meni pa je pa po 3. britju že muka, ker res lepo drsi pri prvi dveh britjih...zgleda sem preveč razvajen :oops:
Po 3-4 britjih se pri meni žiletka ravno lepo ulaufa, da ne povzroča več mikro-urezninic. Ja, po 5x se počasi pojavi že malce cukanja, ampak še vedno je BBS brez pikice krvi - kar je cilj. Seveda je zakon potegnit z novim featherjem čez 1-tedensko brado, ampak kaj ko potem po ATG prehodu ostane nekaj mikrourezninic.

Odgovori