Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34
Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a G_man » 17 Sep 2016, 21:00

blaz napisal/-a: Če položiš blazinice prstov na list papirja in potegneš po vseh smereh. No tak občutek iščem na koži.
@Blaž, po čelu se božaj, pa ga boš našel..! :twisted: :lol:

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 17 Sep 2016, 21:01

Nehaj. Še tisto malo pameti bi rad, da si zbrišem? :P :)

GilletteBBoy
Prispevkov:9
Pridružen:28 Avg 2016, 12:58

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a GilletteBBoy » 18 Sep 2016, 10:45

Poskusi uporabiti kakšen zelo agresiven brivnik in naredi čim manj potegov. Naredi samo dolge potege v WTG in direkt ATG, ker WTG že pobere večino dlak in XTG sploh ni potreben. Samo ne pozabi, imej mehko roko ;) . Pri meni je rezultat še bolj gladka koža kot je papir.

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 19 Sep 2016, 09:46

Evo mojstri. Srž mojega problema. Tole je nastalo danes. Britje udobno, res sem se trudil, da sem čim manj popravljaj in nič pritiskal. Iritacije nič, razen starih bojnih ran. Kožo se tudi "nosi" brez večjih posebnosti. Ampak, če pogledaš od blizu, vidiš zakaj nisem zadovoljen. Če hočem te črne pikice oz. "narastek" odrezat moram iti milijonkrat čez in je samo vprašanje časa iritacije. Naj še zdaj britvice menjam? saj imam skoraj da življensko zalogo polsilverja. Mila ne šparam več, pač sem si kupil prevelik in požrešen čopič. Problem je največji v mojih zajebanih kocinah, ki rastejo v tisto smer v katero si lahko komolec in ramo izpahneš, če hočeš ATG naredit ali pa 1/4 grla odrežeš.
Slika

Uporabniški avatar
bregargasper
Prispevkov:563
Pridružen:22 Jun 2016, 22:37

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a bregargasper » 19 Sep 2016, 11:32

Bravissimo :D zdaj pa lepo počasi išči načine za bolši rezultat
If you don´t have a razor, make one

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 19 Sep 2016, 11:37

bregargasper napisal/-a:Bravissimo :D zdaj pa lepo počasi išči načine za bolši rezultat
Ja saj tu je težava. Ali eno ali drugo. Ne gre oboje. Kar že zasledujem nekje od marca, ko sem nekako se 2losal" ekstremne tresavice rok. :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Sep 2016, 18:54

Ja za bbs tu po moje ne zadenes taprave smeri ali pa mogoce ne napnes dovolj koze, ali jo pa predalec napenjas. Ce si komolec izpahnes zna biti precej lazje z drugo roko, sicer na zacetku tezje a ce se bos navadil bo rutina (druga roka ima drug kot, drugo smer itd..)
V R41 meni najbolj sede Feather, vse naredis z ultra lahko roko, se mi zdi pa da je manj agresiven kot Polsilver (meni v R41 ni bil vsec)..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
bregargasper
Prispevkov:563
Pridružen:22 Jun 2016, 22:37

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a bregargasper » 19 Sep 2016, 19:41

Uff to pa je predlog...meni je še v wilkinson sword brivniku preostra...lahko z merkurjem 34 c še tako pazim in nalahko držim brivnik, vedno pridelam nekaj krvi...meni žal ne leži
If you don´t have a razor, make one

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 19 Sep 2016, 19:48

Feather britvica me ni prepričala. Taka hinavka je :D sem šel zdajle še enkrat se obrit, ker me je nerviralo. No zdaj me nervira pekoč občutek v predelu vratu :) trmast sem. Upam da bo v četrtek boljši dan ta britje oz. nasploh srečen dan.

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 04 Okt 2016, 11:46

Samo report z mešanami občutki. Iritacija na vratu ostaja verjetno kot moja življenjska sopotnica. Saj se kaj hitro prikaže ne glede s kako položnim kotom grem skozi. Čeprav je danes zamenjava britvice kazala dobre obete. Za spremembo sem vstavil gilette platinum in moram reči, da po obrazu sem super zadovoljen z rezultatom. Mogoče lahko govorim tudi o bbs in brez kakršnega koli pekočega občutka. Seveda se stvari hitro spremenijo kakor hitro prsti zaidejo pod čeljustno kost in dalje po vratu. Iritacija je bolj v temno rdeči barvi kot tisti, ki smo jo vajeni (svetlo rdeča).
Tako da Gilette in Nivea balm sta se kar solidno izkazala.

Odgovori