Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42
Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 25 Jul 2016, 19:20

hhahahaha bilo je samo vprašanje časa :D :D Moja je napisana z J, ono z Y bi se pa samo v sili dotaknil ;) :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Jul 2016, 19:34

Po moje to misli, poceni milo pa dobro, vonj je klasicno star :D.. Mene spominja na Valobra (ki je v locnku)..
image.jpeg
image.jpeg (75.89KiB)Pogledano 5577 krat
Z La Toya-o pa se zmenta magar za eno depiliranje ali pa telesno osvezitveno/povecevalno operacijo :twisted: ..
britev.si ruleeees :)

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 25 Jul 2016, 19:37

miha napisal/-a:Po moje to misli, poceni milo pa dobro, vonj je klasicno star :D.. Mene spominja na Valobra (ki je v locnku)..
image.jpeg

mene asocira na cigaretni vonj, kar je za nekadilca kar moteče. Na srečo ni intenziven in se hitro razdiši. Še zmeraj pa boljše kot oni mentoli in naftalini :) :) (stvar okusa)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a Puskin » 25 Jul 2016, 21:56

Tale La Toja stick in istoimensko "umetnico" z lahkoto povežem! :D :D :D
Nothing less...than BBS

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 25 Jul 2016, 21:59

Same oči so me :)

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 27 Jul 2016, 07:51

prejšnji petek torek, 22.7. so v podjetju v Španiji dobili mojo plačilo za brivnik. Sodeč po tracking sistemu je pošijka še vedno v Španiji. Iz tega razloga mrzim nakupovanje preko interneta (tudi če je ceneje). Glede na prvi naročilo merkurja 15c sklepam, da bo Mühle v mojih rokah v ponedeljek. Če ima kdo kakšno povezavo do katere druge strani, ki je dobro založena in so malo bolj hitri? S tem mislim max 5 dni od prejetega plačila oz. naročila.

Res je da sem malo neučakan. Neućakan pa sem zato, ker vem da pošta, špedicija oz. logistika delajo 24/7. No, vsaj tako so nas učili in tudi vem, da nekateri so "prisiljeni" delati v špediciji in logistiki po extra ure. Zato bi lahko bile vsaj informacije ažurne.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a olly » 27 Jul 2016, 07:56

Si upošteval, da lahko pride do rahle zamude vsled požara v logističnem centru Pošte Slovenije na Viču?

Sicer pa, od koderkoli boš naročal, povsod boš čakal.

Hitreje boš dobil le če se vsedeš v avto in se sam zapelješ.

Zares ni potrebe po taki naglici, itak pozabiš na vsaki dan čakanja, ko pošta enkrat prispe.

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 27 Jul 2016, 08:04

Na to nisem pomislil. Verjetno pa bi to kasneje upošteval, ko bi videl, da je pošijka v Sloveniji in je ne dobim vsaj 2 dni. Po zakonu o Poštnem prometu, mora pošiljka v notranjem prometu priti do naslovnika v 1+1 delovnih dni. Ta +1 je namenjen ravno takim dogodkom ( okoliščine na katere se na da vplivat) oz. zato, ker je določena pošta zelo oddaljena od poštnega logističnega centra .

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a olly » 27 Jul 2016, 08:08

Za dodatek pa je ravno mesec, ko je čas dopustov.

In poleg vsega nisi edini, čigar pošta krevslja po svetu - še na stotine tisočev nas je.

Skratka, lepo počasi, potrpežljivo, pa bo :)

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 27 Jul 2016, 08:19

za namenček tudi sem imel (posredno) izkušnjo z "neresnostjo" Špancev pri njihovi zelo poznani znamki koles. Da si dobil odgovor in kje šele potem rešeno reklamacijo je trajalo OHOHO :) Na dveh priemrih ne morem posploševati a kaj naj.
Omenil bi tudi odpisovanje njihovih mailov. Traja po en dan. in tako se zavleče pogovor v 1 teden, ki bi lahko rešil v enem dnevu.

Res nevem kaj je s tem družbenim sistemom. Kdo je zdaj tukaj tisti škrtuh? Dajte lastniku podjetja več sredstev, ki MORAJO biti NAMENSKO porabljena, ta naj zaposli več zaposlenih na področju stika z javnostjo/reševanje reklamacij in vsi bomo srečni. :)

Odgovori