2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12. 2015

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12. 2015

Odgovor Napisal/-a miha » 04 Nov 2015, 20:45

napisa nagradna igra britev si.jpg
..navali narode :)!!
napisa nagradna igra britev si.jpg (55.92KiB)Pogledano 8792 krat

25.9. 2015 je bilo (cca) 2 leti od kar sem startal forum. Odlocil sem se da tudi letos organiziram eno nagradno igro z brivsko obarvanimi nagradami (btw ce bi kdo kaj doniral za nagrade z veseljem sprejmemo ;)! )

Torej, nagradna igra bo tokrat malcek daljsa, da se lahko vsi izprsite in bo boj bolj zagrizen. Nagradna igra traja od 5.11.2015 do 22.12.2015 (bomo se Bozicka skoraj pokrili :D). Kkmalu po koncu nagradne igre bodo razglaseni zmagovalci glede na dosezeno stevilo tock (glej alineje spodaj)..


Pogoji za sodelovanje:
a) biti morate clan nasega foruma, do konca nagradne igre morate imeti vsaj 5 postov (lahko so stare objave)
b) v to temo objavite tekst "prijavljam se na nagradno igro" (ali kaj temu podobnega)
c) v casu trajanja nagradne igre (5.11.2015 do 22.12.2015) morate odpreti 3 LASTNE teme (kjer ste vi avtor prve objave), vsaj ena od teh tem mora biti na temo britja
d) vsaka od tem v zgornji alineji mora imeti do konca igre najmanj 5 postov/objav (katerih avtor niste vi)


Tockovanje za dolocanje zmagovalca:
- v to temo prilepite linke do 3 tem (ki ustrezajo pogojem s tock c) in d) ), z objavo tekmujocih tem pocakajte do konca saj je editiranje postov casovno omejeno (in potem onemogoceno), poleg tega bo konkurenca v vecji negotovosti ;)
- vsaka tema se bo vrednotila po kljucu "(st ogledov teme) + 3x (st. odgovorov v temi)" oz {(views) + (3x replies)},
- dobljene vrednosti vsake od tem (ki jih boste vpisali v ta thread se bodo sestele) -> zmagal bo tisti ki bo imel najvec tock!


Se tehnikalije ;) :
- s sodelovanjem v tej nagradni igri potrjujemo da smo polnoletni in se strinjamo z objavo zmagovalnih (forumskih) imen.
- vseckajte naso stran na Facebooku (KLIK) (neobvezno)


NAGRADE:
www.britev.si nagrade (4).jpg
OMEGA jazbečji čopič (doniral www.yourshaving.com)
www.britev.si nagrade (4).jpg (53.46KiB)Pogledano 8793 krat
www.britev.si (7).jpg
Brivski copic Zenith (doniral www.TVBshaving.com)
www.britev.si (7).jpg (24.38KiB)Pogledano 8793 krat
www.britev.si (4).jpg
Brivsko milo Razor Rock Don donato (doniral www.tvbshaving.com)
www.britev.si (4).jpg (57.52KiB)Pogledano 8793 krat
www.britev.si (1).jpg
Omega brivska krema (doniral www.tvbshaving.com)
www.britev.si (1).jpg (43.15KiB)Pogledano 8793 krat
www.britev.si (3).jpg
Speick Natural kolonjska voda (doniral Chrom)
www.britev.si (3).jpg (36.01KiB)Pogledano 8793 krat
www.britev.si (2).jpg
Sample pack ziletk, simbolicna slika (doniral brico in miha)
www.britev.si (2).jpg (50.63KiB)Pogledano 8793 krat



PS. Glede na dolg rok, je verjetno smiselno startati kaksno temo vec kot le 3 ;) )
PPS. pridrzujemo si pravico da ne podelimo vseh nagradv kolikor ne bo dovolj nagrajencev
britev.si ruleeees :)

ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28

Re: 2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12.

Odgovor Napisal/-a ziga » 04 Nov 2015, 20:52

Pomoje sem prvo nagrado dobil jaz :-)
1. Ker prvi pišem tukaj :-)
2. Ker se brijem z britvijo :-)
3.ker so navodila za sodelovanje prezahtevna za moj IQ:-)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12.

Odgovor Napisal/-a miha » 04 Nov 2015, 20:56

:D .. ce ze kdo potem bom zmagal jaz in sicer s to temo za nagradno igro ker b otu najvec odgovorov (samonapajalna zanka :D) :twisted:

pravila so napisana tako na podlagi prejsnje nagradne igre in PIFov, bistveno pa je da, imas vsaj, da startas 3 teme, glede na uspesnost katerih bodo na koncu potalane nagrade..

ps. to da se z britvijo brijes pa je pohvalno,.. si mi dal idejo da bo eno gradis brusenje britve (ce se jo bo le dalo nabrusiti)
britev.si ruleeees :)

ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28

Re: 2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12.

Odgovor Napisal/-a ziga » 04 Nov 2015, 21:03

Glede tistega mojega IQ mislil resno :-)
Hvala za skrajšano verzijo navodil :-)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: 2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12.

Odgovor Napisal/-a Puskin » 06 Nov 2015, 08:05

Hm...saj vem,da je smisel te igre popestrit forum. Vse lepo in prav,vendar sam bolj cenim tekače na duge staze kot pa šprinterje. Pa če pogledam malo nazaj, mislim da nisem dosti zgrešil,če rečem da je Bajkman kar nekaj časa držal forum pokonci-sam.
Samo moje mnenje o tem,da se nagradi konstanto!
;-)
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: 2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12.

Odgovor Napisal/-a olly » 06 Nov 2015, 08:20

Podpišem vsako črko!

Podpiram idejo, da se nagradi @Bajkmana!

Bajkman

Re: 2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Nov 2015, 09:43

Fantje, hvala za lepe besede in izkazano naklonjenost... ŠMRC :D Sem počaščen.

Morda sem res malo več napisal, predvsem ker sem navzoč od začetka. A brez vas ne bi nikoli napisal toliko prispevkov. In še tiste, katere bi, bi bili zaman.
Da ne omenjam, da brez admina, kateri je realiziral forum, niti ne bi mogel pisati. Vse pohvale ----> Miha

Hvala za podporo pri nagradi, to je zame nagrada. Torej kot da sem jo prejel še preden sem karkoli naredil. Če bi jo želel v fizični obliki, pa mislim da je fer, da si jo prislužim na enak način, kot vsi ostali.
Nadalje pa imam tako ali tako preveč brivskih izdelkov, tako da se nagradi z veseljem odpovem. V rokah začetnega navdušenca bi bila veliko koristnejša tudi zame. Celo bolj ekološka bi bila na ta način. :D

Dovolil pa si bom izkoristiti temo z apeliranjem na admina. Da bi res že namestil Tapatalk. Te nagrade pa bi bil vesel. Dve minuti dela, še prej pa backup foruma, če bi slučajno šlo kaj narobe - zelo majhna verjetnost. Miha, to bi zelo pripomoglo k aktivnosti foruma zato je škoda odlašati. ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12.

Odgovor Napisal/-a miha » 06 Nov 2015, 19:22

Glede na temo je to precej offtopic pa bom pojasnil situacijo potem pa naj bo na to temo dovolj.

Huh fantje ste navalili. Skoda da niste tako navalili (ali vsaj kdo) ko so se nagrade zbirale :twisted:. Bajkman res veliko pise v forumu in je nas najbolj aktiven clan, sem mu tudi ze veckrat rekel naj se vkljuci v nagradne igre, PIF ipd a je odgovoril cca isto kot tu, pac fant je skromen.

Glede tapatalka, Sem tapatalk ze dajal na forum na zeljo clanov a se je forum sesul in sem imel s svojim znajem precej dela da sem ga nazaj sestavil.., ce bi se to sedaj zgodilo potem foruma nebi bilo vec ker tega casa sedaj preprosto ni Vec. ede na pomanjkanne casa in ker bo forum ravno tako funkcioniral brez tapatalka (to je za tistega ki ga forum in teme interesitajo) bo za zdaj ostalo kot je. Sem mnenja da ce nekoga to ne zanima potem tudi tapatalk ne bo pomagal ;).

Bi pa mogoce tu se dodal da forumu pomgajo in ga ohranjajo zivega nove objave (ki jih zadnje case ni skoraj nic), zato le veselo na delo in napisite kaj zanimivega da malo podebatiramo..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: 2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Nov 2015, 12:54

Forum bo že funkcioniral, a bo brez Tapatalka bolj ali manj mrtev. Tisti, katere zanima, smo tukaj. Izgubili pa bomo veliko potencialnih novih interesentov. To 100% drži. Danes vedno več ljudi uporablja samo mobilne naprave, trenutna statistika je vidna na internetu.

Tako da izgovor na tiste, katere zanima --- Ja, je izgovor. Vendar pa je posledica slaba aktivnost.

Moral boš razmišljati racionalno in se sprijazniti, da bo Tapatalk potrebno namestiti, če bomo želeli ohraniti forum aktiven. ;)

Uporabniški avatar
Metallon
Prispevkov:54
Pridružen:10 Nov 2015, 00:42

Re: 2. Rojstni dan foruma - NAGRADNA IGRA :) 5.11. - 22.12.

Odgovor Napisal/-a Metallon » 11 Nov 2015, 13:42

Naceloma sem jaz trenutno na forumu preko mobilnika in zadeva deluje brez tezav.

Lahko pa kdo obrazlozi, kaj je taptalk?

Odgovori