Brivski atributi na dopustu 2015

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43
Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a Puskin » 09 Jul 2015, 06:21

Meni tudi maska dobro tesni z brki...
Kar se after shave poleti tiče...mislim, da je vseeno bolj primeren alkoholni.
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a brico » 11 Jul 2015, 14:15

OK...tudi sam sem se začel pripravljat na odhod...maske gor dol...ene so za lenarenje pod morjem, tipo koraljni otoki, sprudi, topla morja...druge so za ribolov, tretje za globinsko potapljanje...kakorkoli 3 do 10 dni stari brki spuščajo morje...morje, ne vodo...ker voda je iz špine a morje je morje...o tem smo se že pogovarjali....vsekakor imamo izkušene primorce ki to obvladajo... :lol: ...
torej, z menoj gre vsekakor britva + dva brivnika....zakaj dva?...ziher je ziher...ena milnica...paketek žiletk...dva pinela...in veliko veselja... :lol:
o AS_u ne razmišljam ker je morje samo po sebi antiseptik...če ni lih odprtih ran, morje vse pozdravi...pizdyushke malo grize pa se morajo tuširat (smrdljiva, klorirana voda)...mi obmorci pa uživamo v netuširanju...vsaj prvih 10 dni... :lol: ...potem pride prva menjava majce...gate so itak na "čakanjo" ker smo skozi v kopalkah...puristi imajo o tem svoje mnenje, jaz pa uživam....od naravne umazanije še noben ni umrl....
cheers, good bless you
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a Puskin » 12 Jul 2015, 19:26

Brico,a boš ti brivnico v kakem kampu odprl...al kako?
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Jul 2015, 20:48

Ime brivnice pa bo v skladu z modo "@organic brico" ;).

Lansko leto sem vzel 2 britvi (dejansko se gam celo noc pred odhodom delal) in Brinel. Letos bosta 2 britvi in eno milo (se ne vem katero. Malo tezav mi predstavlja strop saj je kar velik, enkrat v prihodnosti si bom moral omisliti en potovalni stroo, mogoce nalepljen na potovalno skatlico za 2 bri5vi :D.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a brico » 13 Jul 2015, 15:36

šaljivci, ha?...oba....moram reč da so starejši obiskovalci campa vsak dan urejeni...uni mlajši se zapustijo...drgač, v izogib linču si ne upam več govorit o tem koliko časa bom na morju....seveda, če bo vse OK....kar se tiče mode, če odštejem lanjsko leto, so to samo kopalke, japonke, slamnik in črna očala....kopalke seveda klasika, Speedo, old school...očala? , seveda Rajko Banović... 8-)


jasno...ure sem pozabil....G-Shock za krampanje, Seiko 007 za šminkiranje in Citizen Promaster za rezervo...kakšna bo verjetno šla za darilo domači ekipi...če ne vse tri...shit...pol moram vzet še eno... :lol: ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a Puskin » 13 Jul 2015, 17:54

Meni je samo žal,da nimam kocke Aleppo mila za na dopust. Eno skrb manj bi imel,saj bi služilo obema potrebama...tako za tuširanje kot za britje!
Nothing less...than BBS

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a Puskin » 16 Jul 2015, 12:31

Ok! Kocka Aleppo mila je pri meni! Rešeno vprašanje,dilema okoli brivskega mila/kreme in mila za tuširanje! Happy as... :D
Nothing less...than BBS

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a Puskin » 16 Jul 2015, 12:33

Aja, Brico hvala!!! ;)
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a olly » 16 Jul 2015, 13:19

Evo, pa sem prišel do interneta, ravno sem se vrnil s krajše uverture v dopust.

S seboj sem nesel sledeče:
- Merkur 11C OC brivnik in Merkur britvica, ki je prišla v paketu z brivnikom
- Omega 10065 čopič, peno sem delal direktno na obrazu
- Arko milo v sticku
- Biobaza AS, ki sem ga prelil v manjšo posodico, da ne rabim nositi s seboj cele embalaže

Obneslo se je odlično. Bril sem se kot gospod.

Potem pa sem v trgovini naletel na belo Proraso milo. In brivska dogodivščina je postala s tem samo še boljša. Belo Proraso milo čudovito hladi, za moj okus ravno prav.

Skratka, ni kaj komplicirat, s sabo se nese tisto, s čimer se udobno briješ, v toaletni torbici je za naštete malenkosti vedno dovolj prostora in skromen prtljažni prostor, ki si ga deliš z družino, niti najmanj ne trpi.

Bajkman

Re: Brivski atributi na dopustu 2015

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 16 Jul 2015, 14:44

Daj mi samo povej, če ti 10065 ni bila pregroba, ker si navajen na Plisson-a...

Odgovori