Brivci v Sloveniji

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28
Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a ziga » 04 Nov 2015, 20:54

Nevem kje se nahaja točno
Cena britja se ne ve?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a miha » 04 Nov 2015, 21:05

nahaja se kjer je crka X

1. so krizanke
2. je lokal Pod skalco
3. je fax za arhitekturo
4. je lokal Zlata ladjica

Ps. od Sentjakobskega mostu po ulici Breg gres proti cetru (Tromostoju), po Krakovski ulici pa gres v Trnovo)

Slika
britev.si ruleeees :)

ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a ziga » 04 Nov 2015, 21:07

Hvala
Kje pa parkiram :-)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a miha » 04 Nov 2015, 21:13

parkirisce (placljivo) je oznaceno z rdecim kvadratom, vhod pa z rdeco puscico,.. torej med Filozofskim faxem (ki ga ni na sliki) in krizankami (cca linija med tema dvema)

Slika
britev.si ruleeees :)

ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a ziga » 04 Nov 2015, 21:20

Pivo mas v dobrem

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Puskin » 06 Nov 2015, 07:45

Kaj zdaj Žiga,je padlo britje?
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
erythrocyte
Prispevkov:56
Pridružen:29 Nov 2014, 17:35

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a erythrocyte » 15 Dec 2015, 10:49

Tudi mene zanima :) :) :) :) :D
Eppur si muove

gasper
Prispevkov:36
Pridružen:14 Feb 2016, 08:56

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a gasper » 16 Mar 2016, 20:29

No, danes sem se naročil pri ljubljanskem brivcu, ob treh. Pa, bom malo strnil izkušnjo.

Majstr bo čez ene 10-15 let zgledal pravi barba:) Zdaj se mi zdi da je kar nekaj mlajši od mene, lahko pa videz vara. Uglavnem, zagovarja Proraso izdelke (ima polno polico tega) ter wilkinson žiletke. To mi ni bilo čisto jasno, ker po vseh forumih, ki sem jih uspel prebrat nisem nikjer zasledil, da bi kdo pohvalil ravno te. On pa pravi, da so top:) Kakorkoli.
Ko sem se usedel na stol, mi je najprej namazal belo proraso pre shave kremo, ni nič šparal, potem pa vroča brisača. Nato me je krepko s čopičem namazal, obril prvič, še enkrat vroča brisača, pena, in drugo britje počez in navzgor. Na koncu me je ožajfal s alum blockom al kako se reče (da ne krvaviš) me je zapeklo kot bi se na suho obril:) nato še mrzla brisača in na čisto na zadnje še after shave krema in mislim da me je našprical z oranžnim floidom. Vse skupaj sem bil na stolu kakih 30-40 min. Rezultat, kaj nej rečem, ni slabo, zelo všečna izkušnja vendar je bil mogoče malo površen pa je tu in tam sfalil kako dlako še. Ni hudega. Je pa tko, da očitno nisem navajen in imam še sedaj čuden občutek, kot da bi mi kožo poradiral. Sicer nič ne peče ali kaj podobnega samo občutek je tak. Za finiš pa je z mašinco pobral še tistih par las, ki jih imam na glavi.

Na računu je potem pisalo Royal brivska izkušnja 25,00 €. Ni za vsak dan, 1-2x na leto si bom pa privoščil. Vmes si bom pa še sam izkušnje nabral, da bom obvladal in še lažje primerjal.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Mar 2016, 20:35

gasper, o katerme brivcu to govoris, a tisti pri Unionu (tam noter jih je po moje vec), ali tisti pri Krizankah .. moram res enkrat sprobat

.. to da pusca dlake se meni ne zdi sprejemljivo,.. mogoce se mu je slucajno zgodilo ? Sem imel podobno izkusnjo, smo ker je imel stric (cca 85 ali mogoce se kaksno) let, sem si rekel, ma ajde...

to d aimas poradirano kozo je zato ker je res poradirana,.. britev ni ziletka in ti (odvisno kako se brijes, itd itd) malo pobere kozo,... to ti je bilo kot piling (i guess,.. edini piling sem imel ko sem zaril s faco po pesku :twisted: )
britev.si ruleeees :)

gasper
Prispevkov:36
Pridružen:14 Feb 2016, 08:56

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a gasper » 17 Mar 2016, 09:20

To je tisti v hotelu Union. tale http://www.ljubljanskibrivec.si/

sej ni blo svoh. se dans sem kar dobr obrit. res pa ni tole za vsak dan. ce bi blo vcas to tok drago...:P

Odgovori