Britje nog (za dame) s standardno britvico

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43
Re: Britje nog (za dame) s standardno britvico

Odgovor Napisal/-a Puskin » 19 Dec 2014, 16:03

Da sprožim polemiko! :twisted:
Če bi jaz bil admin bi to temo kar zaprl! Zakaj?
Kako zakaj!?
Zato, ker je britje z britvijo, DE,ipd. v moji glavi moška domena! Hudiča, voska naj se držijo, če je le mogoče! :D
Ker imajo na razpolago nešteto salonov samo za njih, mi pa v SLO nimamo niti enega Men's kluba kjer bi lahko na dolgo in široko razglabljali o temah, ki jih mi kot moški drugače dojemamo kot ženske.
Ker si pod pretvezo emancipacije lastijo vse kar je kdaj veljalo za moško stvar! :evil:
Ker me ne zanima, kako pridejo do tega da so njihove noge silky smooth...mi je le pomembno da so! :twisted:
In ker na koncu koncev ne bi rad, da si moja žena en dan sposodi MOJ ČOPIČ,MOJO BRITEV, itd...kar je moje,je moje! Pa vsaj nekaj v tej prokleti bajti! :D
No...ni me treba smatrat za žensko mrzca, ker to nisem. Ženske namreč obožujem in sem do njih zelo spoštljiv! Stara šola, bi rekli!
Je pa res, da, je bil eden od razlogov zakaj sem dal odpoved v slovenski vojski ta, da so množično začeli zaposlovat ženske.
Kaj češ...če imaš sto dobrih psov in med njih spustiš eno psico...nimaš več nobenega! :twisted:
Nothing less...than BBS


Odgovori