Kaj vzamem s sabo na dopust?

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Kaj vzamem s sabo na dopust?

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Jul 2014, 16:28

... od britje related stvari :)...

Sem videl podobno temo pri sosedih in si nisem mogel kaj da ideje ne prenesem se sem ...

Torej kaj vzamete s sabo na dopust...?

Ce kar sam zacnem:
- 2 britvi v etuiju (Klik), za vsak slucaj (tokrat Heljestrand in Peres Liberty)
- milo (tokrat seifenglatt "francosko")
- copic (tokrat omega pro 10098)
- strop
- aftershave (tokrat Ralon)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Kaj vzamem s sabo na dopust?

Odgovor Napisal/-a TMB » 25 Jul 2014, 17:46

Nazadnje, ko smo bili v Lendavi na dopustu sem sabo vzel RiMei brivnik, britvico, Palmolive Sensitive kremo za britje, sintetični čopič. Za po britju sem imel kar karite, za ustavljanje ureznin sem pa pozabil in na srečo ni bilo potrebe po tej zadevi. :D
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Kaj vzamem s sabo na dopust?

Odgovor Napisal/-a chrom » 27 Jul 2014, 10:37

Uf, vsakič kaj drugega...

Letos sem imel 3 tedne v Grčiji zraven iKon OSS brivnik (Ena stran closed in druga open comb), tega tudi običajno nosim na potovanja zaradi dvojne glave = nekaj raznolikosti.
Milo sem imel Speick kremo in HTGAM shaving stick Lime.

AS pa kr en kup, zraven jemljem vzorčke, da je nekaj raznolikosti. Imel torej Loccitane cade in sivko, mali 30 ml Tabac in 3 različne Ogalalla AS.

Čopič pa Duke 2.

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Kaj vzamem s sabo na dopust?

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 27 Jul 2014, 21:32

Nazadnje sem imel s sabo Sensor Excel z 1 rezervno kartušo, eno mini brivsko peno iz Mullerja ter DM balzam za po britju.
Ene par let nazaj se mi sploh ni dalo kaj dosti briti, sem imel pa s sabo samo mislim da Mach3. Brado sem namočil z navadnim milom in gasa. Itak sem se pa obril takrat mogoče 2x v 14 dneh. :D

Uporabniški avatar
robert
Prispevkov:34
Pridružen:30 Sep 2013, 10:20

Re: Kaj vzamem s sabo na dopust?

Odgovor Napisal/-a robert » 29 Jul 2014, 13:30

Muhle R41 oborožen z Gillette 7 O'Clock SharpEdge
Frank Shaving Synthetic 24mm + posodica za mešanje pene
Proraso Sapone da barba Blue
Alverde Men Sensitive After-Shave Balm / Proraso Crema liquida dopobarba White - vzorček
Proraso Gel riparatore ... nikoli ne veš ;)

Bajkman

Re: Kaj vzamem s sabo na dopust?

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Jul 2014, 20:00

Sem na Pagu v kampu Straško, sabo pa se vzel - vse. :D Izvzemši Scuttele, katere zamenjuje plastična posoda za peno.

Mimogrede za tiste, kateri ste/boste na dopustu na Hrvaškem - dobi se Gillette gel v tubi. Sam sem ga kupil in je to eden mojih boljših nakupov. PRIPOROČAM. Ravno tako kot kremo, se ga da na čopič in speni.
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 29 Jul 2014, 20:05, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Kaj vzamem s sabo na dopust?

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Jul 2014, 20:04

caki caki caki caaaaaaaaaaaaaki Bajkman,... torej hoces reci da si vzel tudi britev na odpust ?!?!?! :shock: .... :twisted: :twisted:


jaz sem na odpustu ze kupil kar sem (glej temo o nakupih KLIK)
britev.si ruleeees :)

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Kaj vzamem s sabo na dopust?

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 02 Sep 2014, 21:18

Mach3 napisal/-a:Nazadnje sem imel s sabo Sensor Excel z 1 rezervno kartušo, eno mini brivsko peno iz Mullerja ter DM balzam za po britju.
Ene par let nazaj se mi sploh ni dalo kaj dosti briti, sem imel pa s sabo samo mislim da Mach3. Brado sem namočil z navadnim milom in gasa. Itak sem se pa obril takrat mogoče 2x v 14 dneh. :D
Evo, ker sem glih z morja - s sabo sem imel Prince 3 rezila, eno staro kartušo in eno novo za rezervo.
Zraven pa mini brivsko peno iz Mullerja ter DM balzam za po britju. Britje je bilo vedno odlično. :D
Aja, pustil sem si kozjo bradico (12dni) in zdaj ko sem prišel domov uporabil 37C in Treet(4).
Slant se sploh ni menil za 1cm kocine, je šel skozi bradico kot da ni nič :mrgreen:
Nato še običajna 2 prehoda XTG in ATG. Posledice pa nekaj urezninic, kot običajno.

Odgovori