Trgovine v Italiji

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje
Trgovine v Italiji

Odgovor Napisal/-a caus24 » 21 Jun 2014, 08:30

V raznih temah sem zasledil da se veliko stvari kupuje v Italiji ( pestra ponudba in nizke cene). Ima mogoce kdo kaksne naslove trgovin al se pri njih dobi povsod kot pri nas v trgovinah tipa Dm in Muller.

Bajkman

Re: Trgovine v Italiji

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Jun 2014, 10:41

Zelo odvisno, kaj iščeš. Če bi me vprašal konkretno, bi ti takoj odgovoril, kje dobiš. ;) :D
Zato predvidevam, da te zanima vse, hehehe

V Italiji je situacija taka:
Cene so res smešne - nizke, če imaš za referenco spletne cene teh proizvodov, ki so mimogrede celo visoko ocenjene pri uporabnikih v tujini. Primer je Proraso zeleni AS. Spletna cena na Shaving.ie je bila nazadnje cca 13 EUR (+ poštnina), v Italiji je 4,5 EUR. Rdeče Proraso 150 ml milo je cca 8 EUR, v Italiji 2 EUR. Isto je pri Proraso kremah.

Pa konkreten odgovor:
- Zeleni in včasih tudi beli Proraso dobiš povsod, najbrž tudi v mesnici. Pino Silvestre AS, če si malo nostalgika na 70-ta in 80-ta, tudi. V Jugi si se obril in uporabil Brion. Če si bil jebach, pa si uporabil Pino Silvestre. Menda so se limale... :lol:
Za ostalo govorim lahko za Gorico in vse kar je na glavni poti do Pordenone-ta. Največ se dobi v Trgovini Tigota na ulici Via Trieste 108/A v Gorici. Obstaja še Tigota v centru, ki je manjša in nima toliko izbire.
Slike so od tam:
Slika

Slika

Slika

Slika

Floid Blue in Cello pa dobiš v Trgovini Lanza.


Še kako informacijo več + cene in fotografirane račune smo objavili tukaj:
http://britev.si/viewtopic.php?f=12&t=111

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Trgovine v Italiji

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Jun 2014, 12:19

Sem malo bolj pogledal slike. Na drugi sliki se se najbolj vidi, jaz pa imam 2 vprasanji:
- a beli proraso AS je ze kdo sprobal?
- kaj je tista krema na desni, za orientacijo, najdi proraso kreme, potem je figaro (oz skatlica ki ima isto obliko in barvo) potem pa je ta krema, gor ima narisano kot eno sonce ki vzhaja..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Trgovine v Italiji

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Jun 2014, 12:32

Beli Proraso AS je balzam in je brezalkoholni, sprobal nisem.

Tista krema s "soncem" je Prep, te robe je tudi povsod polno. Nisem probal, če te zanima. :D Nad njo vidiš še eno kremo - Omega.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Trgovine v Italiji

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Jun 2014, 12:38

Hvala za info...
Sem mislil da je tudi beli Proraso alkoholni...
Omega kremo sem pa videl in prepoznal, sprobal pa je se nisem...
britev.si ruleeees :)

Odgovori