Nova spletna trgovina - www.obrit.si

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
lahkl
Prispevkov:3
Pridružen:15 Jan 2014, 10:54
Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a lahkl » 15 Jan 2014, 11:37

Zdravo,

ker mi gre že leta na živce, kako me monopolist na Slovenskem (in tudi svetovnem) trgu po domače povedano "brije", sva se z bratom odločila, da ponudiva kvalitetno alternativo. Dolgo časa sva iskala proizvajalce in trgovce kvalitetnih britvic.

Na spletni trgovini http://obrit.si/ lahko poiščete posebno ponudbo, kjer prejmete za res ugodno ceno kvalitetna brivnika in britvice. http://obrit.si/prices-drop. Poglejte si tudi predstavitveni video: http://youtu.be/8YkmmK1XwwU

Želim si tudi feedback iz vaše strani, kako se vam zdi ta ideja, če imate kakšno vprašanje ipd. sem seveda na voljo.

Lep pozdrav
Klemen

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Jan 2014, 11:42

Pozdravljen,

glede na to da je to tvoja prva objava, naj te najprej pozdravim na forumu. Hkrati pa bi rad povdaril da nismo forum za reklamiranje drugih trgovin ampak predvsem za medsebojno povezovanje, pomoc. Ce je ze kaksna trgovina omenjena je omenjena s strani clana ki ni njen lastnik, ali pa je omenjena ker clanom foruma nudi kaksen popust.

Upam da bos na forumu nasel tudi kaksno koristno informacijo, ali pa mogoce kaksno tudi delil s clani foruma :). Reklam pa naj bo za enkrat v tej smeri dovolj!
Temo sem premaknil v ustreznejsi razdelek: "Ostale stvari povezane z britjem"
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 15 Jan 2014, 13:08

Sem pregledal stran, ampak iskreno rečeno, meni se ne zdi ravno ugodna ponudba, če postavim referenčno ceno 5 kartuš za Gillette sensor, ki stanejo 5 EUR.
Če lahko vprašam, so lamele vzmetene, tako kot pri vseh gillette kartušah od Sensorja dalje?

Vem pa še za podobno trgovino:
http://shave-lab.si/

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 15 Jan 2014, 13:10

lahkl napisal/-a:Zdravo,

ker mi gre že leta na živce, kako me monopolist na Slovenskem (in tudi svetovnem) trgu po domače povedano "brije", sva se z bratom odločila, da ponudiva kvalitetno alternativo. Dolgo časa sva iskala proizvajalce in trgovce kvalitetnih britvic.

Na spletni trgovini http://obrit.si/ lahko poiščete posebno ponudbo, kjer prejmete za res ugodno ceno kvalitetna brivnika in britvice. http://obrit.si/prices-drop. Poglejte si tudi predstavitveni video: http://youtu.be/8YkmmK1XwwU

Želim si tudi feedback iz vaše strani, kako se vam zdi ta ideja, če imate kakšno vprašanje ipd. sem seveda na voljo.

Lep pozdrav
Klemen
Dvomim, da bo to laufalo, cene so sicer nižje v primerjavi z Gillette, ampak Hofer in DM imata svoje blagovne znamke brivnikov, ki so še precej cenejše. Hofer - 75c/kartušo, DM - 65c/kartušo.
Vprašanje: imajo te tvoje kartuše vzmetena rezila?

Poleg tega se na tem forumu skoraj nihče razen parih izjem ne brije s kartušnimi brivniki, tako da...

EDIT: @Bajkman, haha, oba ista vprašanje naenkrat. :)

Bajkman

Re: Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 15 Jan 2014, 13:27

Mach3 napisal/-a:
lahkl napisal/-a:EDIT: @Bajkman, haha, oba ista vprašanje naenkrat. :)
Nič hudega, bo odgovor bolj točen.. :D

Cena Sensor Excel nastavka pa je 1.2 EUR/kartušo. Sem pa naročil še tele Sensor Excel nastavke, kjer je cena 0,58 EUR/nastavek. Zanima me, kako se to obnese, ker so narejeni za kitajski trg. Sicer je to original.

Obstaja tudi Mach3 za evropski trg po ceni 61 centov na kartušo in bi morda znala biti boljša izbira, ampak jaz imam za Sensor Excel-om nostalgične spomine, ker je to bil moj prvi brivnik.

Jaz se z nobeno kartušo ne uspem obriti toliko gladko kot z žiletko, sedaj ko znam. A razlika ni velika, tako da mi bo Sensor Excel še vedno prišel prav, kadar se mi bo ekstra mudilo ali pa eventuelno na morju. Čeprav sem se že letos na morju normalno bril z DE, ampak sem bil tak čas v kampu, koni bilo več nobene gužve.

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a TMB » 15 Jan 2014, 14:14

Meni je isto reklamo delal na blogu...
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Jan 2014, 14:39

.. no saj kot receno, naj mu bo, to obvestilo se toleriram, mi gre pa malo na zivce glede na to da ogromno truda v anti spam vlozim in mi na koncu takole nase gore list prilima (predvidevam da bo to edini post?) .. mogoce bo pa se britvice za vas DE-ase zacel uvazati ;)
britev.si ruleeees :)

lahkl
Prispevkov:3
Pridružen:15 Jan 2014, 10:54

Re: Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a lahkl » 15 Jan 2014, 14:55

Zdravo,

najprej bi rad povedal, da je bil ravno to namen ko sem na forumih odložil povezave. Da sprožim debato in dobim nekaj odzivov oz. mnenje ljudi, ki o britju nekaj vedo niso pa še poskusili produktov.

Glede reklame: ta forum ima 25 registriranih uporabnikov. V enem tednu je mojo spletno trgovino preklikalo skoraj 1000 unikatnih uporabnikov, na facebooku smo zbrali že preko 200 všečkov... skratka rastemo.

obrijse.wordpress.com - za vaš blog ne bom trdil koliko imate ogleda in uporabnikov, ampak načeloma velja enako. Želim povedati to, da domet nimate pretiran, prijavil sem se z osebnim mailom (će bi imel namen spamat bi to storil z xy mailom), lepo sem povedal da sem to jaz... torej, če mislite, da je bilo to reklamiranje me lahko takoj zbrišete.

Zdaj pa odgovori: kartuše imajo vzmetena rezila, brivnika sta kovinska, rezila so ostra - porezati se je skoraj nemogoče. Verjamem, da marsikdo ne bo kupil, ker misli da je slaba roba zato, ker je bistveno cenejša. Primerjava z Hofer ali DM britvicami pa ni na mestu - tisto ni britje ampak krtačenje obraza. Kar se tiče cen - razlika je očitna že pri prvem nakupu. Kasneje, ko brivnik že imamo pri naslednjih nakupih kartuš pa je še večja.

Sem pa sklepal po sebi, sam bi namreč želel vedeti o novostih na tem področju, sploh če lahko privarčujem.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Jan 2014, 15:34

okej Klemen, taka je stvar,...

na tem forumu poskusamo funkcionirati po nacelu da kaj nudimo drug drugemu in seveda kdaj tudi posledicno kaj dobimo (mislim predvsem v smislu informacij, sem ter tja tudi materialne stvari :D). To da ti poves da imas super duper trgovino (z bratom) je hoces noces reklama (v tem primeru se za lastno trgovino). Cestitam ti da imas toliko ogledov strani, verjetno imas tudi ogromno prometa oz ogromno prodas (kar je cilj trgovine ce se ne motim)...

Hvala za obvestilo o tvoji trgovini in za razlago tvojih namenov v tvojem 2. postu, sedaj pa resno svetujem da pristopis k zadevi malo bolj konstruktivno, oz na nacin ki je opisan v prvem odstavku. Clani foruma so sedaj za tvojo trgovino izvedeli, vecina jih sicer ne uporablja taksnih brivnikov, na tvojem mestu bi pa imel v mislih da je na tem forumu vecino ljudi v Sloveniji ki jih klasicno mokro britje zanima (in ki so seveda aktivni na internetu/forumih), zato kar zmerno in umirjeno naprej ;).
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Nova spletna trgovina - www.obrit.si

Odgovor Napisal/-a simon » 15 Jan 2014, 19:13

Malo sem razmišljal in dejstvo je, da negativno reagiramo ko se pojavi nekdo ki nekaj prodaja.Vsi imate prav ,recimo da želi izkoristi našo stran za lastno promocijo ali pa nam samo želi predstaviti nekaj novega.Vsi ki uporabljajo kartuše trenutno samo ugibajo o kvaliteti tega brivnika in forum je ravno zato, da se izmenjajo mnenja ter delijo izkušnje o različnih izdelkih.Osebno vidim možnost da se doda nov prispevek ,kjer se bo vedelo, da nekdo nekaj prodaja in je od nas odvisno ali bomo to stran obiskali.Samo za primerjavo, ko sem govoril z našim članom mi je predlagal da ponudim svoj izdelek na trg ker se mu zdi zanimiv ,kar seveda ni moj cilj.Sem pa prepričan ,da bi bil samo še nekdo ki nekaj ponuja!
Miha naj razmisli o mojem predlogu in bo Volk sit ter Koza cela. ;)

Odgovori