Nakupovanje v Londonu

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47
Nakupovanje v Londonu

Odgovor Napisal/-a chrom » 07 Dec 2013, 10:32

Evo, sem se vrnil z izleta v London in seveda stikal tudi po brivskih zadevah...

In...

Razočaran!

Saj ponudba je dokaj široka, ni da ni, ampak cene so precej višje kot pa online. Bil sem v neka farmacijah, pa v Crabtree&Evelin, pa v Body shopu, potem sem zavil še v TOBS in v Harris....Od tu dalje pa nisem več šel, pa sem nameraval iti še v Penhaligon, Trumpet@hill in Czech&Spike. Ampak sem imel poln kufer.

TOBS in Harris imata seveda v ponudbi v glavnem svoje zadeve, so pa cene enake ali višje kot na netu. Sam sem recimo iskal ščetki od Simpsona Duke 2 ali Chubby 1 z best dlako in je bilo občutno dražje kot na netu. Duke 2 je bil okoli 100 GBP, Chubby pa 125 GBP. Nisem vzel.

Na koncu sem si nakupil samo kup aftershavov in kolonjskih, večinoma v TOBS, ker je kr malo težko dobiti te alkoholne zadeve k nam. Predvsem sem se založil z Jermyn street (kolonjska, aftershave, mila - vse po nekaj komadov, največ pa sem vzel aftershavov, saj so imeli neko akcijo in so bili tisti dan po 6 gbp, vzel 10 komedov in razdelil po vrečkah, dobijo sorodniki za Novo leto, problem rešen :D ).

Najbolj me je razočaralo, da so to taki mali pajzli, kjer je vse natrpano, velika gužva, v TOBS pa me je razočaral celo prodajalec. Eno tako zagovejeno snobovsko bitje. Mah....

V bistvu me pa tale zagon sedaj počasi mineva. Tudi jaz sem na začetku zbiral milijon brivnikov in ščetk in nisem hotel nič od tega prodati ali dati dalje. Potem je nekaj kosov šlo dalje, sedaj pa sem zelo zmanjšal kolekcijo. Kaj jaz vem, brivnika gotovo ne bom kupil nobenega kar nekaj časa, Ščetko vzamem še Duka 2 in potem NIČ več, dokler tega ne porabim. Konec koncev imam samo en obraz za britje :D :D :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Nakupovanje v Londonu

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Dec 2013, 10:59

:D :D ... to je pa zdaj kar trend... "ne bom kupil nic vec dokler ne porabim" sem ze od parih slisal ...

nakupil si kar, me pa cudi da so cene visje v stacuni kot na netu,.. bi rekel da morjo biti enake ali nizje .. unega snobovskega prodajalca si pa kar predstavljam, ker ce nisi vsaj kralj pol pa ja ne bo on hodil iz svojega pedestala dol :D ...

Edit: sem sel sedaj opazil da si dal v "Trgovina: prodam, kupim, menjam", to je misljeno bolj za oglase (prodaja ipd), si mislil kaj prodajati ali raje premaknem v ustreznejso kategorijo?
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Nakupovanje v Londonu

Odgovor Napisal/-a chrom » 07 Dec 2013, 11:21

Ne, nobene prodaje, ti kar premakni...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Nakupovanje v Londonu

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Dec 2013, 11:29

deal, premaknjeno :)
britev.si ruleeees :)

Odgovori