Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a olly » 13 Nov 2016, 13:52

Kolega @Adept je na sosednjem forumu startal s prav posrečeno temo, na račun katere sem se presmejal in se še smejim :lol:

Škoda bi bilo, da ne bi tega predebatirali še mi.

Torej, kje hranite svoje brivske potrebščine, kako vaše žene/dekleta gledajo na to in kako jih prepričujete/mirite, da se to pač rabi in da je to čisto normalno? :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Nov 2016, 14:26

sem videl ja :D... odlicna ideja za temo

jaz hranim svoje v omari v omari v kopalnici (AS) ter v predalu (mila), vse v temi in pri sobni temperaturi.
britev.si ruleeees :)

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a blaz » 13 Nov 2016, 18:52

Sem v "mama hotelu" in je prostor še toliko bolj omejen. Glede na mojo težnjo po minimalizmu oz. da imam setup, ki mi omogoča redno britje zato nimam neke zbirke. Vseeno bi rad prišel do keramične, porecelanaste oz. glinaste posode za delanje pene. Ampak itak je že vse narobe, ko se čez dan omega odteka in suši. Tako, da nevem kako bi se šele krega okoli tiste dodatne kastrole + vešala za brivnik in čopič :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a olly » 13 Nov 2016, 18:55

Žal, offtopic, ampak vseeno ...

Zakaj pa tako čudno delaš z Omego?

Močno jo pretresi, saj veš, tisti sunek iz zapestja. To večkrat naredi, da iz čopiča spraviš čim več vode, potem pa dlake objemi z brisačo in malo stisni, potem spet pretresi in ne rabiš nič odcejat in sušit.

Samo še nekam odloži, da se do konca posuši in je. Lahko kar na svojo mizo, kjer imaš ostalo kramo.

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a blaz » 13 Nov 2016, 18:59

olly napisal/-a:Žal, offtopic, ampak vseeno ...

Zakaj pa tako čudno delaš z Omego?

Močno jo pretresi, saj veš, tisti sunek iz zapestja. To večkrat naredi, da iz čopiča spraviš čim več vode, potem pa dlake objemi z brisačo in malo stisni, potem spet pretresi in ne rabiš nič odcejat in sušit.

Samo še nekam odloži, da se do konca posuši in je. Lahko kar na svojo mizo, kjer imaš ostalo kramo.
Odcedim, otresem ampak vseeno dam čopič v horizontalo na rob lončka, da se izceja kolikor toliko ven iz ročaja in ne v vročaj.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a olly » 13 Nov 2016, 19:05

Če si za drobiž nabaviš tisto poceni stojalo iz pleksija, ne boš rabil lovit pravega položaja za odcejanje.

In kot sem višje napisal, ne bo se imelo kaj odcejat, ko ga boš res močno otresel. Saj veš, kako mislim? Tako, kot stresaš tisti klasični živosrebrni oz. alkoholni termometer, da ga spraviš 'na začetek' pred merjenjem telesne temperature.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a olly » 13 Nov 2016, 19:51

Jaz hranim svoje potrebščine večinoma v kopalnici, nekaj pa jih je tudi v dnevni sobi pod omaro in v spalnici v predalu z nogavicami :oops:

Zaenkrat še ničesar ne hranim v hladilniku med jajci tako kot to počne @Adept s hrvaškega foruma, hihi.

Kopalnica je že kritična, zmanjkalo je prostora. Dve pleteni košarici na polici med brisačami sta polni, poln je en manjši predal v psihi in deloma polna je omarica v psihi.

Brivniki mi ležijo na psihi pred velikim ogledalom in zaenkrat mi je najbolj problematično prav to. Že dlje časa se pripravljam naredit stojalo, da bodo vsi brivniki zbrani en ob drugem na manjšem prostoru, ampak kar mečkam in mečkam in nič ne naredim.

Uporabniški avatar
bregargasper
Prispevkov:563
Pridružen:22 Jun 2016, 22:37

Re: Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a bregargasper » 13 Nov 2016, 20:15

jaz imam brivski opremi posvečeno eno polico dimenzij 30x60, sem pa nekaj mil, ki jih praktično nič ne uporabljam spravil v predal pod posteljo
If you don´t have a razor, make one

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a olly » 13 Nov 2016, 21:06

Kako pa vaše žene, dekleta, mame, znanci gledajo na vse to kopičenje?

Marsikje namreč slišim, da smo slabši kot babe :lol:

Uporabniški avatar
bregargasper
Prispevkov:563
Pridružen:22 Jun 2016, 22:37

Re: Kje hranite mila, kreme in izdelke za po britju

Odgovor Napisal/-a bregargasper » 13 Nov 2016, 21:09

Zaenkrat nikjer nobenih pripomb :P
If you don´t have a razor, make one

Odgovori