Klasične DE žiletke

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Bajkman
Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Okt 2013, 16:37

Tudi jaz sem spomladi na shaving.ie plačal 6 EUR poštnine za Muehle R89.
Vendar pa sem ravno prej preveril, koliko bi bila poštnina za 100 kosov Polsilver SI in najcenejša možnost je bila cca 8 EUR.
Na Gifts & Care bi bila cca 5 EUR, na connaughtshaving pa 1.8 funta

Če upoštevamo celotno ceno skupaj s poštnino:
cca 34,5 EUR - shaving.ie s 5% popustom
cca 33 EUR gifts&care z 10 % popustom
cca 31 EUR connaughtshaving brez popusta

Če bi še na connaught vedeli kak kupon za popust, bi bila pa sploh zmaga :D Cena 31 centov na žiletko je že zelo sprejemljiva

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Okt 2013, 17:57

Ne spomnem se ce sem jim ze pisal ali ne, bom pogledal, ce jim se nisem (ce jih se niste predlagali :D) pa bom.
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Okt 2013, 18:06

Çonnaught Shaving mislim da je TMB na začetku predlagal. Je pa res, da je izmed tolikih predlogov komot kak uide. :D

LP

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a TMB » 08 Okt 2013, 18:11

Čeprav je 31 še vedno veliko za Polsilver. Nekje sem bral, da jih v Bulgariji lahko dobijo za 8 €. :D
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Okt 2013, 18:26

..sem jim ze takrat pisal pa ni bilo odgovora, sem jim se enkrat, upa mda tokrat odgovorijo..
lp
ps. fantje,.. a vas lahko prosim da bi se kdo lotil pa napsial kaksen "poljudoznanstveni prispevek, ala krajsi clanek ali kaj pdobnega, s kaksno sliko in seveda koristnimi informacijami,.. z namenom da z informacijami pomagamo ljudem ki se za te stvari se mogoce odlocajo, jih zanima pa se se niso spomnili kje bi to pogledali,.. taksne prispevke lahko potem tudi share-amo na fb strani, in nas se kdo vidi, se nam se kdo pridtuzi ipd...
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Okt 2013, 18:30

TMB napisal/-a:Čeprav je 31 še vedno veliko za Polsilver. Nekje sem bral, da jih v Bulgariji lahko dobijo za 8 €. :D
Če se ne motim se jih da dobiti tudi v Nemčiji za neko podobno ceno. Recimo nekaj nad 10 EUR. Vem, ker sem bral na srbskem forumu, da jim jih je nekdo nosil iz Nemčije za tako ceno

Bajkman

Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Okt 2013, 19:46

miha napisal/-a:..sem jim ze takrat pisal pa ni bilo odgovora, sem jim se enkrat, upa mda tokrat odgovorijo..
lp
ps. fantje,.. a vas lahko prosim da bi se kdo lotil pa napsial kaksen "poljudoznanstveni prispevek, ala krajsi clanek ali kaj pdobnega, s kaksno sliko in seveda koristnimi informacijami,.. z namenom da z informacijami pomagamo ljudem ki se za te stvari se mogoce odlocajo, jih zanima pa se se niso spomnili kje bi to pogledali,.. taksne prispevke lahko potem tudi share-amo na fb strani, in nas se kdo vidi, se nam se kdo pridtuzi ipd...
Glede članka sem morda še preveč začetnik, da bi bil sposoben napisati. Če se v tej situaciji lotim pisat, bi to bila blamaža. Sicer sem še vedno pripravljen kaj napisat, s tem da bi pred izidom vsekakor Matjaž prebral, me kaj opomnil, ter še prej kdo "lektoriral".

Ne vem sicer, kdaj bi našel čas, občutek pa imam da ima tudi Matjaž kar prezaseden čas, da bi ga še s tem motili. S časoma pa bomo res morali kaj napisati.
Vsaj jaz si predstavljam nekaj v smislu razumljivih navodil za začetnike. Da bodo videli, da se vseeno ves ne porežeš, da ni to taka stvar, katero moraš nujno znat, sicer "ne boš preživel"

Bom razmislil, koliko lahko jaz prispevam, ampak moje znanje še ni tolikšno, da bi lahko delil nasvete.

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Okt 2013, 21:08

Mah ne smes biti tako samokriticen, vedno je ogromno ljudi ki vejo vec od tebe (na splosno misljeno) oz om raje kar v prvi osw i govoril torej od mene, je pa res da tudi sam nekaj vem (relativno seveda)

mislil sem bolj v stilu da ce bi kdaj kdo utegnil kaksen krajsi prispevek oz post napisat ki bi bil sirsim mnozicam zanimiv. To namrec ljudje radi berejo, jim na gacetku najbolj prav pride (saj pojmov ipd sploh se ne poznajo) pa se forum se tako promovira oz se mu ce je sreca kaksen dodaten clan pridruzi.Lahko tudi povzamemo informacije iz interneta (saj jih ogromno itak od tam thdi izvira). Vsekakor pa to kar sem Prejsnjem poatu napisal niti od dalec ni obveza ampak hvecjemu vasa dobra volja prispevati h "community-ju", ce vam ni do tega res ni treba, ni panike ;). Ceprav fantje, verjemite ce zdaj nimate casa (ce ste npr studenti) ga boste pa ko bo siht in otroci in kaj jaz vem se kaj pa res se manj imeli (ce si ga ne boste vzeli, rezervirali) :D

Ce bo kdo kaj napisal pa misli da dam na facebook pa share-am me lahko komot opozori ce se ne bom sam zmrdal.
Lp
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a TMB » 08 Okt 2013, 22:50

Jaz sem nekaj prispevkov na temo začetkov že zapisal na svojem blogu:

Zakaj tradicionalno mokro britje?
Kje začeti
Priprava obraza na mokro britje
Ustvarjanje pene s čopičem

Vem, da se na blogu zadnje čase ukvarjam predvsem z recenzijam izdelkov, lahko pa napišem še kaj, kar bi prav prišlo začetnikom. Čeprav jaz poznam samo DE brivnike in za britve ne morem nič napisati. :|
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Klasične DE žiletke

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Okt 2013, 23:05

@TMB: ja sem se ravno danaes na to spomnil, bi mogoce to se v forumsko obliko spravil ce ti ni odvec, mogoce samo kaksnega za enkrat, pa drugega drugic? seveda ne pozabi napisati se svoj blog, da ne bo pomote,.. kaj pravis?
britev.si ruleeees :)

Odgovori