Ebay zanimivosti (brivske zadeve)

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a olly » 16 Jan 2017, 15:49


Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Jan 2017, 17:13

Se malo pa bomo prisli na jurcka :D??
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a olly » 16 Jan 2017, 17:49

Očitno res.

Niso normalni ljudje!

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a brico » 16 Jan 2017, 21:04

ne bo šlo...to so "buy it now" varijante...če bo gdo spremljal, se bo avkcija odvrtela neštetokrat....ni zanimivo za gamere......za "hard to find izdelek" se postavlja štartna cena 1$...pa da ga vidimo....
zanimivo je da se item po zelo dobro prodani ceni, pojavi spet čez dva do tri, 4, tedna spet v prodaji...bla, bla, bla....

pa še to...."ponudba"...nikoli ne veš za koliko ga bo prodal....-10%, -50%...who knows?...but you never knows....

osebno, če bi hotel imet, bi ponudil @olly@u določeno vsoto, pa da vidimo ko koga...konec koncev, samo da ostane v familiji.... :lol: :lol: :lol: ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a olly » 16 Jan 2017, 21:24

Vse je res, kar si napisal!

Tega bo kupil nekdo, ki mu za denar ni mar, brivnika pa drugje ne dobi. Poleg tega pa je menda nov, kar je še posebej privlačno za tiste, ki jim denar ne igra vloge.

Meni ponudit vsoto ... to ne gre, oprosti.

Cobra je edini brivnik, ki bi ga obdržal, če bi moral vse ostalo dati stran. Brez heca.

Meni dol visi za neki luksuz, prestiž, zbirateljski predmet, redkost in ostala jajca, s katerimi se ne mislim dajat. Gre mi samo za brivnik, ki vrhunsko opravlja svoje delo.

S čim naj ga nadomestim, če se ga znebim?

Nadomestim ga lahko samo tako, da požrem krof na celo, odštejem lopovu z eBayja toliko, kot hoče in sem vesel, ker ga sploh dobim.

Resnično obžalujem, ker takle vrhunski brivnik ni bolj dosegljiv, da bi ga lahko imeli vsi, ker je v bistvu neponovljiv. Nič, kar sem dal skozi roke, mu ne pride blizu.

Uporabniški avatar
bregargasper
Prispevkov:563
Pridružen:22 Jun 2016, 22:37

Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a bregargasper » 16 Jan 2017, 21:53

Da malo iz sveta ebaya zavijemo še v slovenske teritorialne vode :lol: če koga zanima, sem na bolhi slučajno našel oglas za Valet brivnik http://m.bolha.com/umetnine-starine/ost ... kw=Brivnik

Verjetno se da ceno še kaj spogajat
If you don´t have a razor, make one

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Jan 2017, 22:05

Bravo Gasper, super si nasel tole. Nisem se videl da bi se pri nas prodajal. To je skoraj sigurno Valet brivnik, podoben Autostrop-u, ju imam. Rabis posebne kline (ta rjasta klina ki je noter upam da je jasno da ni uporabna), Feather jih dela. Potem rabis se poseben pas, oz custom strop (ce ga se ni) da kline storpas. Probal brivnikov se nisem, je p brico enkrat pravil da niso nevem kaj (klina je podobna GEM SE klinam glede na debelino pleha). Cena se zdi mikavna, original pasovi so ponavadi prepereli, zviti in neuporabni ampak ravno umetnost narediti novega po moje ni.
Aja, nisem cisto siguren da je to medenina, se mi zdi da korodira (lahko pa da je, tezak je).
britev.si ruleeees :)

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a caus24 » 16 Jan 2017, 22:10

olly napisal/-a:Vse je res, kar si napisal!

Tega bo kupil nekdo, ki mu za denar ni mar, brivnika pa drugje ne dobi. Poleg tega pa je menda nov, kar je še posebej privlačno za tiste, ki jim denar ne igra vloge.

Meni ponudit vsoto ... to ne gre, oprosti.

Cobra je edini brivnik, ki bi ga obdržal, če bi moral vse ostalo dati stran. Brez heca.

Meni dol visi za neki luksuz, prestiž, zbirateljski predmet, redkost in ostala jajca, s katerimi se ne mislim dajat. Gre mi samo za brivnik, ki vrhunsko opravlja svoje delo.

S čim naj ga nadomestim, če se ga znebim?

Nadomestim ga lahko samo tako, da požrem krof na celo, odštejem lopovu z eBayja toliko, kot hoče in sem vesel, ker ga sploh dobim.

Resnično obžalujem, ker takle vrhunski brivnik ni bolj dosegljiv, da bi ga lahko imeli vsi, ker je v bistvu neponovljiv. Nič, kar sem dal skozi roke, mu ne pride blizu.
Zdaj si ga pa tako nahvalil da bi ga se jaz rad preizkusil. Čez dobra dva tedna dobim Mongoose II za kaksen teden preden bo sel naprej. Mislis da bi se lahko dogovorila za kaksen test.

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a brico » 17 Jan 2017, 13:32

miha napisal/-a:Bravo Gasper, super si nasel tole. Nisem se videl da bi se pri nas prodajal. To je skoraj sigurno Valet brivnik, podoben Autostrop-u, ju imam. Rabis posebne kline (ta rjasta klina ki je noter upam da je jasno da ni uporabna), Feather jih dela. Potem rabis se poseben pas, oz custom strop (ce ga se ni) da kline storpas. Probal brivnikov se nisem, je p brico enkrat pravil da niso nevem kaj (klina je podobna GEM SE klinam glede na debelino pleha). Cena se zdi mikavna, original pasovi so ponavadi prepereli, zviti in neuporabni ampak ravno umetnost narediti novega po moje ni.
Aja, nisem cisto siguren da je to medenina, se mi zdi da korodira (lahko pa da je, tezak je).
:lol: :lol: :lol:

http://www.britev.si/viewtopic.php?f=9&t=935

a sem jaz gdaj kompliciral s ceno?... ;)

pa še to, če komu kaj pomeni: moj je angleški
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ebay zanimivosti

Odgovor Napisal/-a brico » 17 Jan 2017, 14:30

Feather WS-D1S Stainless Steel and Wood....cena?...sitnica, 500 euriča...

http://www.ebay.de/itm/272460480496?_tr ... EBIDX%3AIT
Priponke
IMG_0159.JPG
IMG_0159.JPG (59.83KiB)Pogledano 6919 krat
...is a good man without a good knife really a good man ?

Odgovori