Mokro britje z vodo..

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17
Mokro britje z vodo..

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 20 Jan 2015, 21:29

Danes se mi je porajala misel, da bi se obril le z vodo..jap, prav ste prebrali :) Na začetku sem imel pomisleke, da raje ne probavam tega ampak fantje vam povem..to sploh ni slabo! Vam povem da niti kapljice krvi ni bilo, niti kakršnikoli zatikanj in post-shave koža je bila gladka in nič suha..

Seveda sem preizkus delal na predelu podpajske, prsi ter intime (kjer sem se največ bal, da bo bloodbath :D )..tako da se bom odslej naprej bril le z vodo na teh predelih..

Za glavo ter obraz bom še vedno uporabljal mila, ker si enostavno ne upam brez pene obriti na obrazu (pa še kar nekaj mil+krem je za porabit)..mogoče čez neki cajta..

Pre shave: Vroč tuš
Shave: Gillette tech
Post-shave: Ponovno tuš
Overall: Supr zadovoljen!

Aja pa če bo kdo kaj takega poizkušal na svoji koži in če se mu slučajno slabo obnese..don't blame me :P

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Mokro britje z vodo..

Odgovor Napisal/-a miha » 20 Jan 2015, 21:35

zanimivo..

da bi jaz vse z britvo sel od a do ž sel bi bila kar malo tezka, in bi moral zelo paziti,.. sploh npr atg na zavoju brade bi se znal zalostno koncati.. je pa res da kdaj zadnji pas oz popravke delam samo z vodo (najveckrat prav na zavoju na bradi) ..

poskusi se z mrzlo vodo, nekateri prisegajo na to, kot najkvalitetnejse britje,.. ker jim kocine bolj ven striljo (brez heca)...
britev.si ruleeees :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Mokro britje z vodo..

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 20 Jan 2015, 21:43

Britje z mrzlo vodo sem že prakticiral ampak vmes med pass-i sem še vedno paintal peno..razlike med britjem z mrzlo ali toplo vodo jaz osebno ne opazim kaj preveč..najbrž, ker je med rezilom in kožo še vedno en in isti "šmorn" (pena)..

Britje samo z vodo pa je druga pesem..in jaz sem prijetno presenečen :D

Kar se tiče obraza, pa prosim ne poizkušajte, da ne bi bile kake posledice :cry:

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Mokro britje z vodo..

Odgovor Napisal/-a Omega » 20 Jan 2015, 22:20

samo z vodo se še nisem, sem se pa na suho že večkrat :lol: pa ni bilo problemov, tudi po obrazu. Vzemite pa v obzir, da sem to prakticiral z tistim plastičnim wilkinsonom, ki bi znal biti najbolj mil DE brivnik kadarkoli narejen :P
Up spirits!

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Mokro britje z vodo..

Odgovor Napisal/-a Primorec » 21 Jan 2015, 09:45

Jaz z vodo samo če sem se prej z električnim brivnikom obril, nato z Prince počistim v nulo. Pa še to samo takrat ko se mudi. Se mi pa takrat rada zatrpa kartuša.

Odgovori