Phoenix Double Open Comb

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a olly » 09 Feb 2015, 20:57

Nič ne vem o aluminijastem.

Je tudi ta napovedan?

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a simon » 09 Feb 2015, 21:03

Chrom zelo hvali tale brivnik.Mislim,da so ostanki med zobmi bolj kot ne lepotna napaka.Žal pa me izdelava podobnega brivnika iz nerjavečega jekla, spominja na goloba,ki sedi na strehi,vrabca pa imam v roki!
Upam,da se tokrat motim. :oops:

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a olly » 09 Feb 2015, 21:08

Saj ga hvalim tudi jaz, ker je britje z njim čudovito. Ni pa prijetno. Je grobo, praska.

Douglas iz Phoenix Accoutrements mi je v mailu zagotovil, da bo stainless steel verzija narejena tako, da bom jaz (dlakocepec) z njo zadovoljen.

Zato tudi pričakujem, da bo narejena bolj natančno in skrbno, s poraziglanimi in spoliranimi robovi, ki bodo delovali mehko in koži prijazno.

Ne pa kot tole, kar imamo zdaj - kakor sem že opisoval - polizdelek.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a Primorec » 09 Feb 2015, 21:14

Ja v bistvu je potem ta brivnik narejen na tako poceni kot je samo zato da ga kupci poceni sprobajo in nato kupijo ther real deal za 100 in več eur..No ja tudi to je marketing..
Naprimer Mike je po forumih kako leto zastonj delil sample svojega mila, preden ga je začel drago prodajat..
Še Ferrari je najprej delal traktorje, da je prišel na dober glas, potem šele avte..

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a olly » 09 Feb 2015, 21:16

Bogsigavedi, kakšna je njihova filozofija, ki se skriva zadaj.

Douglas je želel brivnik približati množicam kot spomin na pozabljeno starino:
  • My goal was to bring back a vintage style razor that is hard to find so everyone could try it at an affordable price.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a Primorec » 09 Feb 2015, 21:26

Saj v bistvu je prav napisal: vsak ga lahko preizkusi...ampak za uporabljat bo treba kupit verzijo 2..Primerno dražjo..

Če sem te prav razumel to ni agresiven brivnik? Ker jaz imam z open comb malo slabšo izkušnjo, me malo firbec matra da bi ga sprobal..

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a olly » 09 Feb 2015, 21:27

Krotek je kot mucka.

Nisi bral mojih vtisov?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a olly » 09 Feb 2015, 21:31

Mimogrede, jaz ne morem sprejeti dejstva, da 'brivnik lahko vsak preizkusi, za uporabljat bo treba nabavit verzijo 2'.

Če kupim brivnik, ki niti ni bil poceni, pričakujem, da je to brivnik, ne pa preizkusni rekvizit na nivoju kitajskega sranja za par centov.

Predstavlja tebi brivnik za 30€ igračo? Meni ne.

Zakaj je lahko Műhle naredil brivnik za isti denar, pa imaš v roki umetnino, Phoenix pa tega ne more?

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a Primorec » 10 Feb 2015, 13:33

He, he, protivprašanje:
Zakaj lahko cella naredi 1 kg boljšega mila za iste solde kot Phoenix 100 gr? Zato ker je američan in lahko to proda. Marketing experti..

Bajkman

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 10 Feb 2015, 13:44

Tudi Cella bi se lahko prodajala po astronomskih cenah, a izgleda da jim dol visi. Nimajo niti predstavitvene strani, za Nicky Chini ne ve nihče. Če bi jo naflancali v fancy embalaže z različnimi vonji, bi komot naredili veliko ime.
Tako pa jim dol visi, se ne sekirajo in uživajo. AMPAK kljub odličnemu proizvodu delujejo neresno. Mislim da jih rešuje samo dolga zgodovina.

Odgovori