Phoenix Double Open Comb

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a olly » 29 Jan 2015, 11:06

Američani so narod, ki misli, da so ZDA 'worldwide'. Njihov domet preko njihovih meja enostavno ne seže - prepričal sem se na lastne oči in ušesa.

Načeloma so dobrine pri njih kvalitetne, če jih le proizvajajo doma. Ne vem, kaj je šlo pri brivniku narobe. Jim ga štanca Kitajec?

Ja, čakam na britje, nestrpno. Prepričan sem, da bo izkušnja zanimiva, poročam.

Uporabniški avatar
erythrocyte
Prispevkov:56
Pridružen:29 Nov 2014, 17:35

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a erythrocyte » 29 Jan 2015, 11:42

čakam na poročilo :)

(čeprav me je ob slikah minilo)

Je pa res "function before form", se strinjam :)
Eppur si muove

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a caus24 » 29 Jan 2015, 13:53

Danes je na instagramu Nick Shaves objavil da je dobil Phoenix in da super izgleda in da komaj caka da ga testira. Tip ima tudi svoj youtube kanal kjer ima kar precej ogledov. Nisem si mogel pomagat da ga nebi vprašal o kvaliteti brivnika. Malo prej je odgovoril in ga je zelo prehvalil. Če nimaš nič proti bi mu poslal kakšno tvojo sliko in ga prosil za primerjavo z njegovim oz mnenje. Mozno je da si imel smolo in dobil zanič komad, ali pa tip samo naklada in ga bom prosil se za kaksno sliko njegovega.

Bajkman

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Jan 2015, 14:01

Samo res, politiki bi rekli diametralno nasprotne informacije. :D

Pošlje se mu slike, morda kar povezave na shrani.si, da lahko tudi druge na posredno preko youtube vidijo. In bi hitro prišel do info, če je to normalno.
Če ne drugega, bo prav prišlo pri pravdanju za kako reklamacijo.

Se prvič oglašam glede tega brivnika. To na slikah je res neokusno.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 29 Jan 2015, 15:37

caus24 napisal/-a:Danes je na instagramu Nick Shaves objavil da je dobil Phoenix in da super izgleda in da komaj caka da ga testira. Tip ima tudi svoj youtube kanal kjer ima kar precej ogledov. Nisem si mogel pomagat da ga nebi vprašal o kvaliteti brivnika. Malo prej je odgovoril in ga je zelo prehvalil. Če nimaš nič proti bi mu poslal kakšno tvojo sliko in ga prosil za primerjavo z njegovim oz mnenje. Mozno je da si imel smolo in dobil zanič komad, ali pa tip samo naklada in ga bom prosil se za kaksno sliko njegovega.
Sm vidu od Nick-a brivnik in je res lepše obdelan..čeprav se tudi vidijo znaki slabe obdelave ampak ne tako izrazito kot pri @olly..

Sicer pa naj ga olly prvo sproba in potem poda oceno kakšen se mu zdi brivnik..

Jurbanowski
Prispevkov:123
Pridružen:05 Apr 2014, 20:39
Kraj:Poland Alkoholand

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a Jurbanowski » 29 Jan 2015, 18:59

caus24 napisal/-a:Danes je na instagramu Nick Shaves objavil da je dobil Phoenix in da super izgleda in da komaj caka da ga testira. Tip ima tudi svoj youtube kanal kjer ima kar precej ogledov. Nisem si mogel pomagat da ga nebi vprašal o kvaliteti brivnika. Malo prej je odgovoril in ga je zelo prehvalil. Če nimaš nič proti bi mu poslal kakšno tvojo sliko in ga prosil za primerjavo z njegovim oz mnenje. Mozno je da si imel smolo in dobil zanič komad, ali pa tip samo naklada in ga bom prosil se za kaksno sliko njegovega.
Nick tako ali tako bolj kot ne hvali vse kar testira. No mogoče razen Williamsa :D

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a olly » 29 Jan 2015, 20:43

erythrocyte napisal/-a:čakam na poročilo :)
Tule --> KLIK

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a olly » 29 Jan 2015, 20:55

Nimam nič proti, če se Nicku pokaže slike. Menim, da je prav, da ljudje vedo, kaj bodo kupili. Žal mi je, ker Phoenix Artisan Accoutrements delam slabo reklamo s svojimi opažanji, toda bodimo pošteni in si nalijmo čistega vina ter poskrbimo, da se izdelek v prihodnje izboljša in zadovolji tudi bolj zahtevne uporabnike. Jaz nisem pipetkar, z marsičem se sprijaznim, toda imam neke zahteve in pri njih vztrajam.

Kakor sem že v SOTD napisal, jaz brivniku zamerim, ker daje občutek, da je bilo izdelovalcu malo mar za končno obdelavo.

Toda kar se tiče samega britja, ga pa priporočim kadarkoli!

Lahko, da pomanjkljivosti, ki mene motijo, vas ne bodo, celo @chrom jih je nekako spregledal in postal nanje pozoren šele ob mojem negodovanju in prošnji, da si brivnik bolj natančno ogleda.

Moram pa reči, da sta Frances in Douglas iz Phoenix Artisan Accoutrements pokazala popolno pripravljenost, da moj brivnik zamenjata za takega, ki bo brezhiben, saj sem jima pokazal fotografije in pojasnil, da to, kar sem dobil, zame ni sprejemljivo. Brez vprašanj in z obiljem opravičil sta mi ponudila novi brivnik, ki je že na poti k meni.

95% zadovoljnih uporabnikov je podatek, ki mi ga je posredoval Douglas. Žal ga nisem vprašal, nad čim se pritožuje tistih 5% nezadovoljnih kupcev.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5898
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Jan 2015, 20:59

Mogoce gre za slabsi primerek in bo nov boljsi.. Mislim da je tak odnos za pohvaliti in je tudi lravi pristop po mojem mnenju. Glede na tvoj opis se slisi kot zelo zanimiv brivnik
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Phoenix Double Open Comb

Odgovor Napisal/-a olly » 29 Jan 2015, 21:04

Tudi jaz upam v to, da bodo naslednje serije bolj dodelane. Toda kakor mi je zatrdil Douglas, je v planu izdelava brivnika v celoti iz nerjavečega jekla, ta pa bo narejen tako, kot se spodobi. In bo seveda precej dražji. Koliko, ni povedal. Zaradi tega mislim, da bo tale, ki ga zdajle kupujemo, ostal tak, kot je. Verjetno se jim ne bi splačalo dodelavati, ker bi to brivnik verjetno podražilo, to pa ni smiselno, ko pa je v planu izdelava modela iz nerjavečega jekla.

In ja, brivnik dejansko je zanimiv. To je nakazal že @chrom, jaz pa mu pritrjujem na celi črti.

Odgovori