Rockwell Razor

Brivniki/britvice od a do ž...
Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18
Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a Timotej » 17 Okt 2014, 00:21

Malo brskal po netu pa sem najdo na kickstarterju DE brivnik z 3 nastavki glede agresivnosti pa se mi je zdelo zanimivo pa me zanima kakšno je vaše mnenje https://www.kickstarter.com/projects/13 ... reinvented

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 17 Okt 2014, 08:22

Timotej napisal/-a:Malo brskal po netu pa sem najdo na kickstarterju DE brivnik z 3 nastavki glede agresivnosti pa se mi je zdelo zanimivo pa me zanima kakšno je vaše mnenje https://www.kickstarter.com/projects/13 ... reinvented
Zanimivo! Če prav vidim, je cena nastavljena na 70$, torej nekje na nivoju Merkur Progress. Sama ideja je odlična, ampak Progress lahko enostavno nastavljaš med samim britjem, tukaj moraš pa vsakič razstaviti brivnik, če hočeš drugo agresivnost.
Po drugi strani pa s tem Rockwellom dobiš praktično neuničljiv brivnik iz rostfraja, ki verjamem da je boljše končno obdelan kot Merkur. Dilema.
Bomo videli, kolikšna bo končna cena, če prav razumem, naj bi ga začeli prodajati novembra?

Bajkman

Re: Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 17 Okt 2014, 11:42

Meni je brivnik zelo všeč, in če bo cena 70$ za ROSTFRAJ, bo to hudičevo poceni! Pa še 6 nastavljivih stopenj! Da je potrebno pdovijačiti glavo za drugo agresivnost, meni ne predstavlja težave. Težavo mi predstavlja edino, da imam že 4 po agresivnosti nastavljive brivnike. :evil:

Fasan

Re: Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a Fasan » 17 Okt 2014, 17:26

Bajkman napisal/-a:Meni je brivnik zelo všeč, in če bo cena 70$ za ROSTFRAJ, bo to hudičevo poceni! Pa še 6 nastavljivih stopenj! Da je potrebno pdovijačiti glavo za drugo agresivnost, meni ne predstavlja težave. Težavo mi predstavlja edino, da imam že 4 po agresivnosti nastavljive brivnike. :evil:
Meni je tudi všeč ampak imam samo en obraz in enkrat na dan se brijem, imam tudi 4 nastavljive brivnike in mislim, da mi je zadosti. Bajkmana pa so že "zakurili" sigurno ga bo kupil hahahahah ;)

Bajkman

Re: Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 17 Okt 2014, 17:28

Bajkman za enkrat ne bo kupil, saj mu ustreza Gillette Slim Adjustable. Če bi ga bilo možno dobiti po tej ceni tudi v Evropi, potem bi pa že nekako nabral ta denar. :D

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a Omega » 17 Okt 2014, 18:19

samo za info, to je 70 KANADSKIH dolarjev, kar je 49€. zdaj pa že mene mika tole :lol: pa še tole: Blades and international shipping included, mislim da je 50€ odlična cena, še posebej ker je poštnina že vključena
Up spirits!

Bajkman

Re: Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 17 Okt 2014, 18:23

Ja, cena je perverzno dobra. A kaj ko imamo pri nas dacarje, katerim bo potrebno plačati še 22% DDV + cca € stroškov. In smo na 67€.

Če imaš srečo in dacar paket spregleda, si pa zmagal. ;)

Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18

Re: Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a Timotej » 17 Okt 2014, 19:05

škoda da nisem prej to vido bi lahko nabavili za 50$ cad :/

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a miha » 17 Okt 2014, 19:33

:D :D .. ja ponavadi je tkao da dalj ko cakas na teh subvenconiranjih kisckstarterja gor gre cena :D .. drugace p vi udarite skupinca pa bo .. :), ni ga cez rostfraj (razen da je tezji od aluminija)
britev.si ruleeees :)

DaMachk
Prispevkov:64
Pridružen:26 Sep 2013, 00:00

Re: Rockwell Razor

Odgovor Napisal/-a DaMachk » 19 Okt 2014, 14:14

Mach3 napisal/-a:Zanimivo! Če prav vidim, je cena nastavljena na 70$, torej nekje na nivoju Merkur Progress. Sama ideja je odlična, ampak Progress lahko enostavno nastavljaš med samim britjem, tukaj moraš pa vsakič razstaviti brivnik, če hočeš drugo agresivnost.
Men se pa zdi, da ni poanta tega DE-ja, da ga bi vmes nastavljal, ampak da s prvo izbiro dobiš DE, ki se zna prilegat tvojem stilu oz. preferencam pri britju, preostale dele pa uporabiš, kdaj drugič.
Po svoje malo mimo, po drugi strani pa je zaradi tega dilema, ali bo DE preveč/premalo agresiven za tvoje želje, odpravljena oz. je sploh ne bo.

Odgovori