Test vecih DE brivnikov (zaključek stran 4)

Brivniki/britvice od a do ž...
DaMachk
Prispevkov:64
Pridružen:26 Sep 2013, 00:00
Re: Test vecih DE brivnikov (zaključek stran 4)

Odgovor Napisal/-a DaMachk » 24 Okt 2014, 23:05

Odlično ocenjevanje, me veseli, da se nekdo loti takšnega testa ;)

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Test vecih DE brivnikov (zaključek stran 4)

Odgovor Napisal/-a denis » 26 Okt 2014, 10:49

Na lestvico bom dodal se en brivnik (po naslednjem britju), ki sem ga vceraj dobil od @Bajkmana. Edini kovinski brivnik, ki se ga da kupiti pri nas - RiMei.
Bril sem se enako kot s prejsnjimi, le da je bila britvica ze tretjic uporabljena. V redu britje, BBS z malo popravki, nekaj iritacije, ki sicer ni bila vidna, ampak v obliki srbecice, ki pa je po eni uri ponehala.
Ta brivnik mi deluje kot neka kopija Gilletta. Za ta denar zelo dober brivnik, dobavljiv v Sloveniji. Priporocam, tudi za zacetnike, tudi sam si ga bom sigurno kupil.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Test vecih DE brivnikov (zaključek stran 4)

Odgovor Napisal/-a denis » 29 Okt 2014, 20:26

Vceraj sem se drugic obril z brivnikom RiMei. Tokrat je bilo se vec iritacije, mozno tudi da zaradi ze cetrtic uporabljene Feather britvice. Malo sem bil tudi porezan in slabse obrit pod brado.
Kljub temu ta brivnik zelo priporocam za vse, ki se brijejo na ta nacin, se posebej pa za zacetnike, saj je brivnik res zelo ugoden in dobavljiv v Sloveniji.

EDIT: Brivnik sem tudi dodal na lestvico.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Test vecih DE brivnikov (zaključek stran 4)

Odgovor Napisal/-a denis » 01 Nov 2014, 18:40

Danes sem se se enkrat obril z slantom, tokrat z Bolzano britvico, ostalo pa vse enako.
Slabse je bilo, kot takrat, ko sem se bril z Feather britvico. Pri ATG ni tako dobro pobiralo, zato je bilo potrebnih vec popravkov za dosego BBS-a. Pa tudi iritacije se mi zdi da je bilo potem malo vec. Verjetno zato, ker sem moral veckrat podrgniti.

Odgovori