Feather Stainless Steel Razor ASD2

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a olly » 23 Nov 2015, 21:08

Jaz čakam na nekaj paketov z različnih koncev sveta in še nikoli niso hodili tako dolgo, kot hodijo zadnje tedne.

Ne vem, ali so krivi prihajajoči prazniki, ali je kriva vsa ta preseljevalna gmota, ki se vije čez Evropo, ali kaj tretjega, ampak mislim, da je vredno malo počakat.

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a Puskin » 26 Nov 2015, 15:55

Metallon napisal/-a:Tak vprašanje začetnika.. a te res brivnik za 180€ boljše pobrije kot en za recimo 50€? Ali ni kr mnogo odvisno od britvice? Ali je to podobna fora kot z avti, da te BMW boljše pripelje do cilja kot Toyota :)?
Res je, mnogo je odvisno od britvice! A samo s klingo se boš bolj težko obril. Torej...rabiš neko držalo. Če si vešč frajer ti bo dovolj šaveta, kjer si boš sam določal kot. Če se ti pa ne da s tem ubadat pa se odločiš za DE držalo. Tukaj je pa kot klinge in izpostavljenost odvisna od snovalca brivnika.
In tukaj so pomembne finese. In pri ASD2 mi je ravno to všeč!
No,naj omenim še eno zelo simpl zadevo a izredno dobrodošlo, namreč, pri večini brivnikov štrli ekstremiteta klinge ven iz brivnika in ker brijem tudi glavo, se pol večkrat s tem robom po ušesu porežem. Pri ASD2 tega ni!!!
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a brico » 21 Dec 2015, 17:03

Massdrop spet zbira ekipo....še 9 dni...nisem zraven...imam pa pozitivno izkušnjo...sicer eno, ampak nekje je treba štartat...gremo fantje...punce... :D ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a caus24 » 21 Dec 2015, 17:39

Jaz ga nisem dobil, so mi pa vrnili denar po slabih 2 mesecih

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Dec 2015, 17:52

brico napisal/-a:Massdrop spet zbira ekipo....še 9 dni...nisem zraven...imam pa pozitivno izkušnjo...sicer eno, ampak nekje je treba štartat...gremo fantje...punce... :D ...

ekipo za kaj .. ?
Feather, iKon, kaj tretjega (nisem registirran in ne vem ce lahko vidim akcije)

caus24: super da so ti dali kes nazaj (ceprav bi bil brivnik verjento boljsa varianta :))?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a brico » 21 Dec 2015, 17:53

shit... a si spremljal track?....lih pr tem sem začel dvomit...moram poklicat frenda da vidim kako je finilo z njegovo uro....jaz sem prejšnjo sredo dobil paket...plačano 17.XI...prišlo teden prej, samo so me obvestili da na računu ni razvidno kaj konkretno sem kupil in da dostavim še en dokument...na carini očitno niso še in z Massdropom....
nisi imel sreče...mogoče bo pa vseeeno prišel drugo leto z majhno zamudo....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a brico » 21 Dec 2015, 17:58

miha napisal/-a:
brico napisal/-a:Massdrop spet zbira ekipo....še 9 dni...nisem zraven...imam pa pozitivno izkušnjo...sicer eno, ampak nekje je treba štartat...gremo fantje...punce... :D ...

ekipo za kaj .. ?
Feather, iKon, kaj tretjega (nisem registirran in ne vem ce lahko vidim akcije)

caus24: super da so ti dali kes nazaj (ceprav bi bil brivnik verjento boljsa varianta :))?
če smo v temi Feather pol najbrž zbirajo Feather prednaročila, a ne?....registriraš se v pol minute...brez obveze...
...is a good man without a good knife really a good man ?

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a caus24 » 21 Dec 2015, 18:05

Registracijo opraviš brezplačno. Lahko opraviš nakup po trenutni ceni ali pa opraviš rezervacijo če izdelek doseže najnižjo ceno in ti odtegnejo denar šele ko doseže potrebno število kupcev.
Meni so vrnili denar. Po trackingu se je paket ustavil v Nemčiji. Dhl je povedal da so ga dali naprej na slovenski pošti pravijo da niso dobili nič. Massdrop je zahteval da počakam mislim da 40 od dneva ko so poslali nakar so vrnili ko no bilo sprememb v trackingu. Brivnik je pa bil plačan priblizno dva do tri tedne pred odpošiljko.
Sem pa brivnik sedaj kupil za 110dolarjev. Rabljen od enega američana z škatlo in papirji rabljen nekajkrat in v mint stanju. Je tip poslal slikein je res ohranjen.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Dec 2015, 18:15

Caus24: javi ce je/bo izpolnil pricakovanja..

Brico: hvala za pojasnilo, nisem vedel na kaj mislis, kaokor po googlu vidim so prodajali oba.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Feather Stainless Steel Razor ASD2

Odgovor Napisal/-a brico » 21 Dec 2015, 18:40

torej, malo v vednost in ravnanje...zaenkrat se poslužujem v glavnem z Ebayeirima...prva izkušnja z Massdropom se je iztekla pozitivno....ne glede na ceno...vsekakor se da stvari dobiti ceneje....stvar potrpljenja...
npr. kjer sem začel dvomit????.....zayeb je zmeraj pri DDV in carini...ameri nimajo teh problemov...če prav razumem, ne glede od kod prihaja item ni dodatnih stroškov...Massdrop garantira za postavljeno ceno...?!?...
AKG slušalke...narejene v Avstriji...specijalno za Massdrop z logom in upgradeane, bla, bla, bla...mpc price čez 600$....na Massu nekaj čez 200$...OK, super...ampak pršteješ naše dažbine in se zamisliš...ker morajo pridet v USA in ih Massdrop mora poslat meni...čeprav za unbefuckinglievable shipping costs...istočasno ta zadeva pr Thomann.de stane 220 evriv...so...?!?!?....za razmislit...
v bistvu za preverit....samo brez strahu...tudi na drugi strani žice so ljudje...cheers.. :lol:
...is a good man without a good knife really a good man ?

Odgovori