Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Feb 2014, 21:10

Pred par tedni sem zadel drugo nagrado in dobil v dar tole :)

Slika

Brivnik je Gilette, made in USA, drugega gor nic ne najdem, se lepo pospravi v majhno medeninasto skatlico, zraven je bila se krema Derby, 2 paketka ziletk (Dorko stainless ST 301 (Korea) in Blue Bird HI stainless ter super silvertip copic (ce prav razumem, ker je bil zraven listek da so vsi njihovi copici silvertip) proizvajalca West shaving Products

Danes je prisel paket, jaz sem se itak moral obriti in kaj sem tel drugega kot da se drugic v zivljenju obrijem z DE :D ... , uproabil sem dorko ziletko in stvari ki sem jih dobil,... sicer ne vem ali se ta brivnik steje za akresivnega ali ne ampak imel sem obcutek da cisto nic ne dela, no izjazalo se je da dela, zacel sem kar direkt z ATG in vec ali manj samo to linijo iskal, poklal se nisem nic (ne morem verjeti :D) pa pazil prav dosti nisem,.. v bistvu sem se bril tako kot sem se vcasih s kartuso in sem se vmes spomnil da bi bilo fajn malo paziti, ampak ocitno ni bilo potrebno,.. dejansko me alkoholni AS cisto nic ni zapekel :D ..

ce se komu da lahko kaksno napise o brivniku in ziletkah :) ..

kar se tice kreme cisto ok, nic posebnega

copic mi je vsec ker je dolg rocaj, oprijem je kot bi gor zalepil prste,.. vozel je malo manjsi in copic je se malo nevdelan in malo ima se vonja ampak je super :)

ce mi kdo da (placam) kaksno legendarno ziletko da vidim kako to gre s top ziletko se priporocam
britev.si ruleeees :)

Fasan

Re: Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a Fasan » 27 Feb 2014, 16:15

Brivnik na sliki je po mojih izkušnjah s takšnimi na sistem "comb" precej agresiven.
Moraš biti kar pazljiv, da se ne porežeš, jaz jih imam za okras... :D

Jaz kot veš imam precej starih žiletk, britvic, katera znamka te pa zanima??

Bajkman

Re: Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Feb 2014, 16:43

Tudi jaz sem spregledal tole o žiletkah. Seveda to dam katerokoli želiš iz mojega arzenala. Legendarnost zate je pa zelo nerodno ocenjevat. :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a miha » 27 Feb 2014, 17:06

:D sem ze vceraj razmisljal ob britju ko vsi pravite da je treba paziti, da je agresivno itd,... sem se vceraj veckrat vmes ustavil ko sem ATG vlekel na hitrco brez posebnega pazejna in si rekel, da je treba malo paziti ker te stvari so agresivne... ,na koncu ni bilo nic, po moje da sem delal ne 5 passov (malos em se igral), na koncu je bil bbs razen ene napake ki sem jo pol opazil ker nisem prav zagrabil, ko sem dal proraso zelen AS sem mislild a bo peklo pa je bilo isto ko da bi si ga dal na roko (pri britvi gvedno malo zge, kdaj zelo :D).. skratka ,.. agresivnost vceraj,.. non existing :D ..

glede ziletk,.. tako kot pri vsem o DE tudi o tme nimam pojma in sem vceraj razmisljal da ce ni mogoce ziletka presalba, ceprav dorko britve so precej priznana firma,.. tkao da sem mislil da ziletka ze ni slaba, razen ce gre samo za podobno ime?) .. skratka v mislih sem imel akksno za katero pravite da super obrije, totalni BBS, da je ostra ipd ...
britev.si ruleeees :)

Fasan

Re: Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a Fasan » 27 Feb 2014, 17:12

Že razumem, precej dobrih imam od originalnih nemških Gillette cca. 40 komadov novih, Astra, Wilkinson-nemške pa še bi se našlo, dobiš ko se vidiva ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a miha » 27 Feb 2014, 17:28

Hvala. Ampak saj ne mi dajat neki ultra redkega dobrega zbirateljskega, bo samo kaksna dobra cisto ok ;).
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Feb 2014, 17:36

Probati moraš najostrejše Feather. Morda najdem še kako, ki jo lahko odstopim. Novo seveda. Pa še kaj se bo našlo, ko se kaj vidiva. Če ne pa ti prinese poštar, če imaš interes.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a miha » 27 Feb 2014, 17:53

Seveda imam interes :), hvala!
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Feb 2014, 18:02

Odstopim ti lahko še kak Bolzano, Polsilver in Astro SP. Bom nekako poskrbel, da dobiš. So pa to, razen Bolzana, ostrejše britvice. Čuvaj se! :lol:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Gilette DE 4 piece brivnik in pritekline

Odgovor Napisal/-a miha » 27 Feb 2014, 18:11

Bom pazil ;).
britev.si ruleeees :)

Odgovori