Tatara Muramasa

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26
Tatara Muramasa

Odgovor Napisal/-a monty » 31 Maj 2022, 07:46

Pozdravljeni
Zanima me če kdo od članov ima v lasti nastavljiv brivnik Tatara Muramasa.Ta brivnik mi je zanimiv zaradi sistema nastavitev in me zanima njegova učinkovitost pri britju recimo primerjava z Rex Ambasador. Vizualno mi brivnik sploh ni všeč posebaj ročaj ampak me vseeno mika da ga kupim
IMG-20210704-104003tatara.jpg
IMG-20210704-104003tatara.jpg (108.67KiB)Pogledano 8779 krat

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: Tatara Muramasa

Odgovor Napisal/-a G_man » 28 Jul 2022, 11:31

Zdravo Monty,

jaz ga imam. Meni je vizualno precej všeč - res zgleda hi-tech. Ročaj ne spodrsava.
Kar se tiče britja sem ga pa svoj čas precej uporabljal, zdaj pa že par mesecev ne (pa niti ne vem, zakaj ne).
Moti me mogoče malenkost prekratek ročaj. In pa za moj okus je malenkost pretežek. Imam ful rajši lahke brivnike.

Kar se tiče učinkovitosti.. Adjustable, če ga odpreš, bo seveda naredil nalogo :) Ampak sem kar malo pozabil, kako je z učinkovitostjo.
Lahko še kaj poročam, če želiš - se bom parkrat obril v naslednjih dnem, da osvežim spomin :)

monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26

Re: Tatara Muramasa

Odgovor Napisal/-a monty » 09 Avg 2022, 11:44

Pozdravljen G_man
Pred vsem hvala za odgovor pri meni kaj se tiče britja je malo zakomplicirano namreč imam zelo trdo brado debele kocine po vrhu pa še hitro raste dokler kožo imam tenko suho in občutljivo tako da težko vse uskladim da je britje popolno. Do sedaj je Rex Ambasador najbolj opravljal nalogo pri njem me motijo nastavitve vse kaj je nad 2 je za mojo kožo preagresivno in so nastavitve neuporabne če prav imam rad in brada zahteva agresivne brivnike zaradi občutljive kože ne gre zaradi tega mi se zdi Tatara zanimiva in mogoče ima bolj fine nastavitve lp.

monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26

Re: Tatara Muramasa

Odgovor Napisal/-a monty » 12 Avg 2022, 14:21

monty napisal/-a:
09 Avg 2022, 11:44
Pozdravljen G_man
Pred vsem hvala za odgovor pri meni kaj se tiče britja je malo zakomplicirano namreč imam zelo trdo brado debele kocine po vrhu pa še hitro raste dokler kožo imam tenko suho in občutljivo tako da težko vse uskladim da je britje popolno. Do sedaj je Rex Ambasador najbolj opravljal nalogo pri njem me motijo nastavitve vse kaj je nad 2 je za mojo kožo preagresivno in so nastavitve neuporabne če prav imam rad in brada zahteva agresivne brivnike zaradi občutljive kože ne gre zaradi tega mi se zdi Tatara zanimiva in mogoče ima bolj fine nastavitve lp.
Če se odločiš za prodajo brivnika jaz ga za neko normalno ceno odkupim

Odgovori