Merkur progress

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26
Merkur progress

Odgovor Napisal/-a monty » 22 Jul 2021, 12:45

Pozdravljeni
Moj naslednji nakup bo Merkur progres ker v svoji kolekciji se nimam nastavljivega brivnika pa me zanimajo vaša mnenja o tem brivniki lp

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Merkur progress

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Jul 2021, 20:35

Nobeden ne odgovori pa bom jaz :).

Imel sem verzijo z daljsim rocajem ce se prav spomnem. Meni ni prevec sedel, ob agresivnejsi nastavitvi se mi zdi (ce me spomin ne vara) Da je ziletkanprecej neposreceno ven strlela. Skratka uporabljal ga nisem cca nic zato sem ga prodal. Ce sem pri merkurju je 37c (slant, nenastavljiv), meni veliko ljubsi brivnik. So pa bili po drugi strani eni precej navduseni nad tem brivnikom :), skratka odgovor ki ti verjetno ne pomaga kaj dosti :D.
britev.si ruleeees :)

monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26

Re: Merkur progress

Odgovor Napisal/-a monty » 29 Jul 2021, 09:04

Pozdravljen
Hvala za odgovor so dopusti fantje uzivajo in so pozabili na britje :D

Že nekaj časa me mika da bi si kupil nastavljiv brivnik Prebral sem nekaj mnenj na forumih in je odločitev padla Merkur progress, ne pričakujem preveč od tega brivnika me pa prav zanima kako se bo spopadel z mojo trdo brado. Ker mi odgovarjajo bolj agresivni brivniki trenutno sem se ustalil pri M 41 v omari pa ležijo par krat uporabljeni Merkur 37c.Ikon x3,RazoRock in še nekaj drugih. Merkur 37c je zelo dober brivnik in se lepo obrijem z njim ampak Muhle 41 mi bolj odgovarja za mojo kar trdo in gosto brado lp.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Merkur progress

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Jul 2021, 11:31

Ja muhle r41 je tudi meni vrhunski, pa dobri slanti tudi :D.
Od nastavljivih so variante tudi kaksni stari gillette Ali pa kar nekaj novejsih (mislim da je Voja pred kratkim recankupil) so pa vsi verjetno drazji od progress-a.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Merkur progress

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Jul 2021, 22:36

Evo sporocam oz postedujem sporocilo od JaV-a

“imam jaz (JaV) Merkur Progress s kratkim rocajem in ga lahk posodim za kako furo, pridem z dopusta pa 8.AVG...”

Ce bi rad sprobal mu poslji sms ;)
britev.si ruleeees :)

monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26

Re: Merkur progress

Odgovor Napisal/-a monty » 30 Jul 2021, 12:43

Hvala obema za pripravljenost pomagat ..ampak sem se odločil za nakup in brivnik je na poti zdaj pa samo čakanje kdaj bo prispel :D :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Merkur progress

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Jul 2021, 21:45

Pol pa samo se akcija :). Cestitke ob nakupu v naprej.
britev.si ruleeees :)

monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26

Re: Merkur progress

Odgovor Napisal/-a monty » 21 Avg 2021, 12:09

:Evo danes sem se prvič obril z Merkur Progres brivnikom in moram reči da sem z rezultatom zelo zadovoljen,edino sem naredil napako da sem kupil model z kratkim ročajem vsi moji ostali brivniki imajo daljši ročaj in me malo moti dolžina tega ročaja mislim da se bom težko navadil na njega.Ko se brijem prvič z novim brivnikom običajno po prvem prehodu mi je že jasno ali bo primeren za mojo trdo brado ta se je za prvič obnesel odlicno ostaja še preizkušanje vseh nastavitev :D :D :D

Odgovori