Elf Kabuki

Vse o čopičih...
Odgovori
Bajkman
Elf Kabuki

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 24 Avg 2015, 14:11

Slika

Predstavitvena slika. To je sicer kozmetičen čopič za ženske. Vem da se sprašujete, kaj potem tukaj z njim "strašim". Enostavno, ker je zanimiv iz dveh razlogov:
1.) Zelo zelo prijetne, tanke, žametne "dlake". Obenem kratke, da ostane tudi nekaj hrbtenice.
2.) Cena - 6€

Pena je lepo homogena z minimalnimi mehurčki, nastane ekspresno hitro. Še primerjava s famoznim Plissonom:

Slika

Slika

Dlake kabukija so bistveno nežnejše, mehkejše, a tudi krajše. Vozel je gostejši. Včeraj sem ga prvič poizkusil in ostal brez besed. Slaba stvar je seveda ročka, saj ni namenjena našemu hobiju. Tudi vzdržljivosti ne poznamo. Še ena slabost bi lahko bila nabiranje mila kot posledica že omenjene nežnosti konic. Sam tega pri Cella milu nisem opazil.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Elf Kabuki

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Avg 2015, 20:57

se strinjam z vsem kaj je Bajkman rekel,.. super pena i ncopic , roc prekratek, upa md abo na dolgi rok zdrzala,.. poceni je


se primerjava s plissonom..

Slika

Slika
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Elf Kabuki

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Avg 2015, 23:01

in prjatljčki moji dragi, kje se to dobi????....ali je to skrivnost samo vaša in vaših vaših lepših polovic????.... :lol: ...
nazadnje ko sem pokukal v trgovino za ženske v Muscatu sem bil deležen hude kritike... :shock: ...tudi opravičilo da kupujem za hčerko ni pomagalo... 8-) 8-) ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Elf Kabuki

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Avg 2015, 23:43

V DM (Drogerie Markt) med barvami za punce :D, jaz sem vedel da je v tocno tisti trgovini pa wemnkar nekaj casa iskal..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Elf Kabuki

Odgovor Napisal/-a brico » 24 Avg 2015, 23:52

odlično...danes me je punca navodila za vse novitade v DM near Varaždin pa ni povedala da bi to lahko bilo tudi zanimivo....next time.... :lol: ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Bajkman

Re: Elf Kabuki

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Avg 2015, 01:08

@brico, jaz sem svojega naročil preko italijanske Elf strani. Dotični Catrice Kabuki pa je v DM stalaži Catrice. Pa še če to veš, je slabo viden. Če imaš dioptrijo, vprašaj kar prodajalko. :lol:

Odgovori