Odpadanje dlak

Vse o čopičih...
Bajkman
Re: Odpadanje dlak

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 09 Sep 2014, 14:05

Ko ga otreseš, potegni s čopičem še po brisači. zna biti bolje.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Odpadanje dlak

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Sep 2014, 16:06

jaz ga dam susiti namesto v kopalnici na okensko polico pri radiatorju da kao zrak cirkulira mimo,.. je mogoce da je v kopalnici prevec vlage in se slabo susi?
britev.si ruleeees :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Odpadanje dlak

Odgovor Napisal/-a akaj » 09 Sep 2014, 16:32

Ze ko je govora o susenju...naj vzame fen za lase in uporabi na copicu :) pa bo sub v nekaj min.
Jaz sem sevedno mnenja da tlacis prevec copic med delanjem pene. (Pravijo DONT BASH YOUR BRUSH)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Odpadanje dlak

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Sep 2014, 16:35

prevec vroce ni dobro za copic,.. tu ni samo vidik dlake ampak tudi lepilo, ki se lahko drugace odziva na hitre spremembe, se drugace siri, krci napram sdlaki ob spremembah temperature itd... tu je dobro malo paziti
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Odpadanje dlak

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 09 Sep 2014, 16:38

akaj napisal/-a: Jaz sem sevedno mnenja da tlacis prevec copic med delanjem pene. (Pravijo DONT BASH YOUR BRUSH)

Zato imam jaz Omego in me boli kita. Ko se zje.., za 3,5 EUR kupim drugo in gasa. Je pa moj fotr imel Omego Pro 49 več kot 20 let. Ima jo še, a dlake so že preveč polomljene. S tem da jo je uporabljal dnevno.

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Odpadanje dlak

Odgovor Napisal/-a TMB » 09 Sep 2014, 19:20

miha napisal/-a:prevec vroce ni dobro za copic,.. tu ni samo vidik dlake ampak tudi lepilo, ki se lahko drugace odziva na hitre spremembe, se drugace siri, krci napram sdlaki ob spremembah temperature itd... tu je dobro malo paziti
+1
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Odgovori