Simpsons Chubby 3 Manchurian

Vse o čopičih...
Bajkman
Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 17 Maj 2014, 04:32

Najbrž najbolje, kar je možno dobiti od čopičev. Zato imenovanje kralj:

http://shavenook.com/thread-the-lather- ... manchurian

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a simon » 29 Maj 2014, 17:17

Slika
Ja Simpsons ga imenuje - High Mountain White Chinese Manchurian Badger.Dobavljiv je v omejenih količinah in če ima obarvan ročaj pomeni,da je - Limited Edition .Wiborg shaving je čopič na sliki prodajal pod imenom manchurian badger za veliko nižjo ceno.Je pa res,dlaka je nekaj posebnega in tudi Wiborg je imel samo eno serijo takšnih čopičev. :cry:

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a simon » 25 Sep 2014, 11:23

Zelo zanimiv članek o najbolj znanemu proizvajalcu čopičev Simpsons,širjenju proizvodnje,zelo velikem povpraševanju kupcev v USA itd.Sam sem bil prijetno presenečen nad tem,da tako dobro poslujejo. :o

http://www.iomtoday.co.im/news/business ... -1-6638694

Bajkman

Re: Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Sep 2014, 12:02

Jutri dobim en drug model Simpsona, saj so postali dostopni in ugodni, Paolo jih ima ze na spletu.
Ker imajo verjetno se boljso tradicijo kot D.R. Harris in vseeno to SO znani kot najboljsi copici, mislim da se prav odlocil.
Chubby model ima se gostejsi vozel (kar ni nujno prednost), a je za mojo trenutno kupno moc vsekakor predrag.
Simpsons copici so narejeni rocno, ne skrivajo svoje proizvodnje, lokacije, kontakt z njimi je enostaven, garancija ni noben problem. Torej ce ima kako napako.
Nekaj casa sem imel v mislih copice Rooney, a ti so prevec skrivnostni. Kontakta nimajo, niti se ne ve kje podjetje sploh je.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Sep 2014, 19:58

uf slisi se dobro,.. mene tudi malo muci to kar je Bajkmana :) ..

nocem pa da bi imel premalo backbone-a, ciljno mi je vsec npor Semogue SOC2 in Semogue SE 2012 ...
Bajkman mi je poslal spodnji link s primerjavo, vendar so si mnenja malo nasprotujoca, :(

http://badgerandblade.com/vb/showthread ... est-Badger
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a simon » 25 Sep 2014, 20:12

Re: 2014-01 Kaj sem kupil ta mesec

OdgovorNapisal/-a chrom » 18 Jan 2014, 11:07
Jaz sem imel 4 simpsone že, ampak ne Duka. Obdržal sem samo enega 20 mm reknoted, stari, vintage, še z oznako Coates, made by Simpson. Po moje so Shavemaci veliko boljši, ampak Duke je pa zgodba zase!!! Duka 2 pa bi jaz imel, ali Roverja. Potem pa zagotovo nobenega Simpsona več.

Ja chrom javi se prosim!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Sep 2014, 20:18

ja no ce ti pa chrom pravita da bi bil the one (Bajkman pa tudi) potem gre ze odlocitv v tej smeri naprej da bi ga tudi jaz :)!

chrom.. ajde da se tebe slisimo :)...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a simon » 25 Sep 2014, 20:36

Miha Duke 2 ni niti slučajno podoben Semogue SOC2 in Semogue SE 2012.Duke 2 sem imel kratek čas sposojen od chroma in me je prijetno presenetil.Kaj več pa od chroma in TMB.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Sep 2014, 21:10

v kaksnem smislu te je prijetno presenetil...
britev.si ruleeees :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Simpsons Chubby 3 Manchurian

Odgovor Napisal/-a akaj » 25 Sep 2014, 21:29

simon napisal/-a:Miha Duke 2 ni niti slučajno podoben Semogue SOC2 in Semogue SE 2012.Duke 2 sem imel kratek čas sposojen od chroma in me je prijetno presenetil.Kaj več pa od chroma in TMB.
Jaz sem bral bol da je SOC2 podoben Duke3. Ampak ce pravis Duke2 niti slucajno podoben SOC2, mi da mislit ce je potem res SOC2 podoben Duke3....v bistvu me to niti tolko ne sekira/interesira.

Sem pa sam bol nagnjen k SOC2. Vecji rocaj mi je zelo vsec (se mi zdi bolj/lazje uporaben, posebaj za posodo). Vec al manj ljudje SOC2 hvalijo, nekateri celo prisegajo nanj, zlasti glede na ceno. Mislim da za dobrih 60eur(al kolko ze..) dobis zelo dobrega jazbeca.

Odgovori