Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Vse o čopičih...
Bajkman
Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 23 Sep 2014, 18:35

Saj to linearno levo desno sem delal, dokler nisem ugotovil, da to vseeno ni zame. Potrebno je večkrat sem in tja.

Če pa naredim peno v posodi, pa grem s čopičem le nekajkrat čez isto mesto. Komplicirano. :D

Bajkman

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 04 Dec 2014, 15:07

Včeraj sem uporabil Simpson Duke 3 Best + Nivea Sensitive kremo + mrzlo vodo.

A hudiča, nisem zaznal iritacije. Res pa je, da sem se obril po 4ih dneh in je bila koža zelo dobro zaceljena.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 04 Dec 2014, 16:11

Hladna voda meni pomaga sicer nevem koliko ampak sem ziher..ker če bi se bril z vročo (kot to dela najbrž večina) preveč z iritiram kožo že pred britjem in sem kot kuhan rak.
Tako mi pa s hladno vodo uspe kožo narediti bol "čvrsto" in se lahko brijem. Manj prijetna je hladna voda ampak se navadiš :D
Vedno delam face lather.

BTW kako se ti zdi Nivea sensitive krema? Si imel "NLPje"..

Bajkman

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 04 Dec 2014, 16:16

NLP-jev ni bilo. :D A pena tudi ni bila obilna in bila je precej tekoča. Vendar opozarjam, da sem po dolgem času uporabil Simpson Duke 3 in najbrž sem ga premalo otresel.

Če bi naredil kot je treba, bi bilo morda vse čisto drugače.

Žal mi je, da ti ne znam dati definitivne informacije. A ob naslednji priložnosti se spomnim nate. ;)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 04 Dec 2014, 16:19

Hehe zmenjeno :P

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Primorec » 04 Dec 2014, 19:08

Kar se krem tiče probavam zadnje cajte brinell in weleda..Prav težko se mi je odločiti katera je boljša..Tehtnica se nagiba v prid welede..Ne vem zakaj ampak vsi njihovi izdelki so mi top. Niveo moram še kupit, razen če mi kdo pove da je slabša od Palmolive sensitive ali brinell..Anyone?

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a chrom » 05 Dec 2014, 13:14

Primorec napisal/-a:Kar se krem tiče probavam zadnje cajte brinell in weleda..Prav težko se mi je odločiti katera je boljša..Tehtnica se nagiba v prid welede..Ne vem zakaj ampak vsi njihovi izdelki so mi top. Niveo moram še kupit, razen če mi kdo pove da je slabša od Palmolive sensitive ali brinell..Anyone?
Kremo jaz priporočam Speick. Sicer imam sam raje mila, a Speick krema je edina ki sem jo obdržal. Pa še smešno poceni poceni je.

Bajkman

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Dec 2014, 13:20

Vseeno sem po določenem cajtu strnil splošne občutke in zdi se mi, da lahko iz kreme lažje dobimo obilnejšo peno.
VENDAR pa iz mil dobimo bolj drsečo peno. Če je milo na bazi loja, še toliko bolj.

MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 09 Mar 2016, 09:00

Tole je bilo eno boljših branj tukaj. Tole še nisem sprobal - hladna voda in Hair conditioner :D No, nobenega nisem videl, tudi bajkmana ne, pisati o tem, da bi dejansko sprobal Hair conditioner. Anyone?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Čopiči lahko iritirajo kožo!!

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Mar 2016, 20:48

..sicer ne vem ce isces ta odgovor a,.. jaz za ciscenje copicev uporabim najprej kis v vodi, potem pa sampon z hair conditionerjem... copic je posledico dobro ociscen in dlake super duper..
britev.si ruleeees :)

Odgovori