Semogue Owners Club 2-band

Vse o čopičih...
Odgovori
Bajkman
Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Mar 2014, 15:47

@chrom, brez zamere, pozabil sem napisati, da me zanima primerjava Duke 2 vs Semogue SE. Razumem, da je Semogue SE pač specifika in ravno zaradi tega me zanima tvoje mnenje glede primerjave teh dveh.

@miha, nekaj Lavande imam, prišla je v @simonovem posojilu. Krema res na nivoju. Nisem pa testiral na dolgi rok, glede tega računam nate. :D

Meni so pri Semogue "penzlih" zelo všeč roče, ker so malo večje. Žal moram ponovno priznati, da nimam izkušenj z njimi, a po slikah me roče prepričajo.

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 08 Mar 2014, 19:12

Bajkman napisal/-a:@chrom, brez zamere, pozabil sem napisati, da me zanima primerjava Duke 2 vs Semogue SE. Razumem, da je Semogue SE pač specifika in ravno zaradi tega me zanima tvoje mnenje glede primerjave teh dveh.
Ne morem primerjati, ker gre za popolnoma različna čopiča. Semogue SE je precej večji, tako vozel kot ročaj. Mi je pa vozel od Semoguea bolj všeč. Zame bi bil idealna zadeva Semogue SE vozel v ročaju od Roverja. Manjši seveda, zame je idealne vozel 21-22 mm.

Bajkman

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Mar 2014, 19:50

chrom napisal/-a:Simpsoni so v redu, nič posebnega. Thater, Shavemac in Da Vinci so sigurno boljši čopiči.
Vem da je Offtopic, ampak ameri ne morejo prehvaliti Rooney-jev. Imaš ti ali kdo drug kakršnkoli mnenje o Rooney 3/1 ali 1/1 "Super Silvertip"?

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 08 Mar 2014, 20:06

Bajkman napisal/-a:
chrom napisal/-a:Simpsoni so v redu, nič posebnega. Thater, Shavemac in Da Vinci so sigurno boljši čopiči.
Vem da je Offtopic, ampak ameri ne morejo prehvaliti Rooney-jev. Imaš ti ali kdo drug kakršnkoli mnenje o Rooney 3/1 ali 1/1 "Super Silvertip"?
Nimam izkučenj z Rooneyem, bi pa po recenzijah rekel, da so boljši od Simpsonov.

Bajkman

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Mar 2014, 20:18

Tudi jaz sem to zasledil. Po temeljitem prebiranju tujih forumov, ko sem se odločal za nakup čopiča do 100 EUR, sem bil v dilemi med Rooney 3/1 in Semogue SOC 2-band.

Ameri so mi rekli Rooney! Hrvatje so za SOC 2-band.

Gledal pa sem anketo za najboljši čopič do 100 EUR (morda je bilo do 100 $) in tam je na glasovanju zmagal ravno SOC 2-BAND.

Za enkrat še vedno nisem kupil nobenega od teh dveh. :cry:

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 08 Mar 2014, 20:43

Bajkman napisal/-a:Tudi jaz sem to zasledil. Po temeljitem prebiranju tujih forumov, ko sem se odločal za nakup čopiča do 100 EUR, sem bil v dilemi med Rooney 3/1 in Semogue SOC 2-band.

Ameri so mi rekli Rooney! Hrvatje so za SOC 2-band.

Gledal pa sem anketo za najboljši čopič do 100 EUR (morda je bilo do 100 $) in tam je na glasovanju zmagal ravno SOC 2-BAND.

Za enkrat še vedno nisem kupil nobenega od teh dveh. :cry:
Pogosta dilema. Kupiš oba :D in potem prodaš enega dalje, itak se ne izgubi veliko. kakih 10E.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2014, 21:53

chrom: :D :D zanimiv pristop, verjetno ne zgresen ...

Bajkman: bolj ko odlasas vecja je sansa da ne kupis :D
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 10 Mar 2014, 15:04

Evo čisto novega Semogue, tudi pod 100E, Limited edition:

http://www.giftsandcare.com/en/premium- ... mogue.html

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 10 Mar 2014, 15:20

chrom ne ga zdej srat :twisted: ,.. vceraj sem narocil pri G&C!!! Pa se oljka je meni eden najljubsih lesov, sploh ce ni lakiran, npr samo oljan, ker ga vohas... pa drugic :D
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 10 Mar 2014, 15:59

miha napisal/-a:chrom ne ga zdej srat :twisted: ,.. vceraj sem narocil pri G&C!!! Pa se oljka je meni eden najljubsih lesov, sploh ce ni lakiran, npr samo oljan, ker ga vohas... pa drugic :D
Saj lahko pošlješ mail in ti bodo spremenili, če hočeš. Tale ščetka je prišla šele danes.

Odgovori