Semogue Owners Club 2-band

Vse o čopičih...
Odgovori
chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47
Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 08 Mar 2014, 11:45

Simpsoni so v redu, nič posebnega. Thater, Shavemac in Da Vinci so sigurno boljši čopiči. Glede velikosti je različno, tale Duke2 in Rover sta po moje idealne velikosti. Večji vozli pa so precej dražji, ja.

Me je pa zelo presenetil Muhle synthetic Slivertip V2 fibre. ampak to bo potrebno še veliko testirati.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2014, 11:50

... ja zadnjic je bil pri meni Simon in ga je imel (ne vem ali je bil tvoj ali njegov) in je tudi on rekel da ga je prijetno presenetil, meni je tudi deloval kar dobro kolikor sem ga imel moznost oceniti na hitro ..
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 08 Mar 2014, 12:01

miha napisal/-a:... ja zadnjic je bil pri meni Simon in ga je imel (ne vem ali je bil tvoj ali njegov) in je tudi on rekel da ga je prijetno presenetil, meni je tudi deloval kar dobro kolikor sem ga imel moznost oceniti na hitro ..
Ne, tisto je njegov. Moj je novi, iz trgovine prispel včeraj....

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2014, 12:17

to bo sigurno zanimivo za sirso brivkso slovensko (oz kdor pac pride na forum) publiko, a se vama da (ti in Simon) nameniti en post z mnenjem, testom review-om tega copica za nas :)?
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 08 Mar 2014, 12:43

miha napisal/-a:to bo sigurno zanimivo za sirso brivkso slovensko (oz kdor pac pride na forum) publiko, a se vama da (ti in Simon) nameniti en post z mnenjem, testom review-om tega copica za nas :)?
Ja, bo Simon naredil. :D :D :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2014, 12:54

:evil: ... ze vidim da bo tezka :D ... no al pa ce poklicem al tvojo pa Simonovo zeno pa njih prepricam,.. pol bojo pa ze one tko porihtale da bo najrjeno :twisted:
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Mar 2014, 13:13

@chrom, če bi med Duke2 best in Semogue moral izbrati samo enega, me zanima, kaj bi se odločil? Ti delaš peno izključno na na obrazu, je tako?

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2014, 13:34

odlicna ideja Bajkman,.. ce mora clovek izbrati med 2 potem se lazje odloci..
torej ce prav razumem vprasanje se odloca med Duke 2 (cca 90 euro) in SOC 2 (cca 60 euro).. no pa da vidimo (da ne bos rekel zdja simpsons, ker sem se za tega SOC 2 ze tkaorekoc odlocil :D)

BTW a se za Vintagescent placuje carino (iz kje posiljajo)?
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 08 Mar 2014, 14:22

miha napisal/-a:odlicna ideja Bajkman,.. ce mora clovek izbrati med 2 potem se lazje odloci..
torej ce prav razumem vprasanje se odloca med Duke 2 (cca 90 euro) in SOC 2 (cca 60 euro).. no pa da vidimo (da ne bos rekel zdja simpsons, ker sem se za tega SOC 2 ze tkaorekoc odlocil :D)

BTW a se za Vintagescent placuje carino (iz kje posiljajo)?
Carine ni, to je Portugalska.

Nimam jaz Semogue jazbeca, tako da ne morem primerjati. Mislim pa, de je glede na cena/kvaliteta boljši Semogue. Vsaj kolikor sem bral o tem. Pa tudi večji je ali?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2014, 14:34

..prav imas,... po moje bo narocilo kmalu padlo :)

zgleda da smo danes samo ti, (mogoce Bajkman, se je prej tudi oglasil) in jaz noter namesto zunaj :D ... jaz se spravljam delati ene lesene prstane in en rocaj za britev (mi se ni uspelo), hvala za mnenja in pomoc :)
britev.si ruleeees :)

Odgovori