Semogue Owners Club 2-band

Vse o čopičih...
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 10 Mar 2014, 16:06

sem lih pred kratkim dobil sporocilo da je bilo shipped, tako da prepozno,... bom ze prezivel, sej sta oba copica super po moje (razen ce imam previsoka pricakovanja) ... sem pa ze vceraj zvecer ugotovil da imajo tudi kremo za britje lavanda in sem dopolnil danes narocilo (upam da so upostevali),.. sploh pa ,... glede na to da sem narocil 2 je cca 100 euro za 1 prevec (pa kakor fajn se mi zdi :D )
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a simon » 10 Mar 2014, 16:11

Ja Miha za tale čopič je kar nekaj zanimanja in če boš predolgo razmišljal goodbye Silvertip 2013 Special Edition!
http://shavenook.com/thread-new-semogue ... al-edition

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 10 Mar 2014, 16:24

..fantje, saj ne recem da ga nebi imel, ina da ni fajn,.. samo ocitno sem 1 dan prezgodaj narocil, oz 1 dan prepozno izvedel,.. ampak kot receno bo tudi tako kot sem vceraj izbral super :)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 10 Mar 2014, 16:29

Tudi jaz mislim da bo super. Izbral si finest 2-band.

Tale je tudi gotovo zanimiv, ampak je slivertip. Ali je ta silvertip primeren tudi za trdo milo ali ne, naj pa izkušenejši pokomentirajo. Zdi pa se mi, da je 2-band bolj All-over.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 14 Mar 2014, 00:05

evo fantje postar prinesel, da se tukaj prielpim sliko in dodatn opovem kako je slo pri prvem poizkusu :)

.. na sliki spodaj so : Semogue SOC2, Muhle ST fibre 26 mm, MWF milo, Lavanda krema, Floid (spanski)

Slika


sprobal sem Muhle copic in MFW milo,.. oboje super , malo sem bil prestrasen kako se bo milo obneslo (glede na porocanja da zna biti tezavno) ampak po 40 sek nalaganja (ponavadi malo manj nalagam) se je milo odlicno nalozilo in na obrazun aredilo peno v cca 20 sek,.. po 1 minuti sem se pa zacel briti :) .. oboje lahko vec kot pohvalim,.. seveda tudi vas ki ste s svojimi nasveti pomagali do koncne odlocitve :)!
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Mar 2014, 19:58

@miha, še kar čakam na resnejši test SOC 2-band. Rad bi te vprašal, kako ti odgovarja roča? Predvsem njena dolžina.

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Mar 2014, 20:54

ravno dostikrat SO2 nisem uporabljal, mislim da 3x, tako da seveda se ni razdelan... rocaj je glede dolzine nekaj srednjega, dolg je cca 6 cm, (lepo narejen), za primerjavo Omega 10098 je dolg rocaj cca 8 cm. kar se tice hrbtenice je zelo mocna, bolj kot vsi jazbeci, se najbolj je primerljiv z Omego, le da ima krajse dlake za cca polovico. mehak po moje se bo ratal :). Peno sem z njim na izi naredil danes z Lavanda kremo, zadnjic z MWF, mogoce za cisto malo tezje kot z Muhle Fibre kjer je slo kot za salo. Sredinski del vozla (torej najdaljse dlake) ima tudi zelo mocno hrbtenico. Te se kaj zanima, sem na kaj pozabil?
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Mar 2014, 20:56

Vse si super opisal. Edino če se ti roča zdi praktična, ali bi raje daljšo, krajšo, širšo, tanjšo? Druge oblike? :D

Si uporabil v posodi ali na obrazu?

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Mar 2014, 21:06

rroc bi lahko bil daljsi, ceprav jaz imam raje daljse roce.. Na obrazu pene se nisem delal ker je verjetno se malo pregrob... delal sem v posodi..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Mar 2014, 21:27

miha napisal/-a:Na obrazu pene se nisem delal ker je verjetno se malo pregrob...
Pa si pred uporabami dobro namočil v topli vodi za nekaj minut? Recimo za cajt tuširanja

Odgovori